Apartamenty Dmowskiego etap I

Apartamenty Dmowskiego etap IApartamenty Dmowskiego etap IApartamenty Dmowskiego etap IApartamenty Dmowskiego etap IApartamenty Dmowskiego etap IApartamenty Dmowskiego etap IApartamenty Dmowskiego etap I
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
gotowe
Cena
od 6 373 za m²
Liczba Mieszkań
294
Powierzchnia
39 - 104 m²
Liczba pokoi
2 - 4
Liczba pięter
8
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Apartamenty Dmowskiego – etap I to nowoczesna propozycja mieszkaniowa, którą z całą pewnością mocno docenią młodzi rodzice z dziećmi. Pod wskazanym szyldem można zacząć wszystko od nowa, spełnić nawet najskrytsze marzenia, które dotychczas były chowane w głębi duszy, na samym jej dnie. Klienci będą maksymalnie oczarowani inwestycją. Stanowi ona spełnienie najwyższych standardów w budownictwie. Łączy ze sobą to, co silnie nowoczesne, wraz z duchem przeszłości, który unosi się nad dzielnicą. Mieszkania z rynku pierwotnego w Poznaniu pozwolą wreszcie zaznać odpoczynku po okresie żmudnych poszukiwań. Deweloper ATAL S.A. przemyślał rozmaite aspekty swojej propozycji. Czego chcieć więcej, jeżeli nie atrakcyjnej lokalizacji, doskonale rozbudowanej infrastruktury miejskiej, oferty edukacyjnej, jaka w pełni usatysfakcjonuje nawet najbardziej wybrednych? W tych ścianach każdy może być po prostu sobą. Jeżeli tylko nie brakuje mu odwagi, ażeby zacząć kolejną niesamowitą przygodę, powinien spróbować zakosztować uroków współczesnych rozwiązań architektonicznych. Pierwszy etap inwestycji zawiera 4 budynki, których podwoje kryją 294 lokale mieszkalne. W zależności od konkretnej kondygnacji, w przeliczeniu na centymetry piętra te mierzą od 260 do 280. Prezentowane tutaj lokale rozciągają się na następujących powierzchniach: od 50 do 104 m². Należy wnieść za nie opłatę w wysokości od 6 373 do 7 768 złotych. Lokatorzy z listy możliwości mogą wyciągnąć mieszkania posiadające 2, 3, a także 4 pomieszczenia. 88 lokali trafiło niedawno do sprzedaży. Warto też podkreślić, iż 1 oferta jest przez dewelopera rekomendowana do zakupu pod przyszły wynajem. Początek realizacji inwestycji datuje się na IV kwartał 2018 roku, natomiast jej zakończenie – na II kwartał 2021 roku.

Tym, co zdecydowanie wysuwa się na pierwszy plan, jest uładzony charakter całego przedsięwzięcia. Konstrukcja prezentuje się wysoce atrakcyjnie. Elegancja niemal kapie z każdego zakrętu obecnego na elewacji. Tych jest trochę, ponieważ bryła budynków została utrzymana w nowoczesnej formule. Część górnej kondygnacji jakby wskazywała prosto w niebo – może w ten sposób wyznacza ona szlak marzeniom, po które warto sięgać, zwłaszcza jeżeli ich zrealizowanie jest tak łatwe? Granatowy, biały, jak również szary – kolorystyka pozostaje zrównoważona, aczkolwiek intrygująca. Przeszklone elementy uwypuklają nowoczesny wydźwięk projektu. Na mieszkańców czeka tutaj intymna atmosfera. Umożliwi im ona skupienie się na własnych sprawach. Z pewnością nikt nie będzie im zaglądał przez ramię.

Ważną kwestią, o jakiej nigdy nie powinno się zapominać, jest wygoda wszystkich lokatorów, także tych z niepełnosprawnościami. To dlatego ściany owe stwarzają bezpieczną, odpowiednich rozmiarów przestrzeń, w której możliwe będzie poruszanie się też na wózku inwalidzkim, o kulach czy lasce. Wszystkie pokoje pozostają dobrze oświetlone, ponieważ do środka docierają swobodnie promienie słoneczne. Ułatwiają to szklane balustrady zdobiące powierzchnie wypoczynkowe w formie balkonów. Nic tak nie sprzyja nieskrępowanemu relaksowi, odnalezieniu chwili dla samego siebie, jak rozkładanie się na balkonowych leżakach, spożywanie tam posiłków w akompaniamencie śpiewu ptaków. Funkcjonalne pomieszczenia zaprojektowano tak, aby dawały się wręcz same aranżować, wedle prywatnego uznania właścicieli. Jeżeli chodzi o wnętrza mieszkań, efekt ostateczny będzie rozmaity – są bowiem dostępne różne opcje w zakresie wykończeniowym. W zależności od konkretnego pakietu lokatorzy mogą liczyć na najwyższe standardy. W każdym lokalu znajdzie się elegancki wideodomofon. Nie zabraknie też telewizji kablowej, Internetu.

Obszerny dziedziniec da mieszkańcom okazję do wypoczynku i prowadzenia interesujących konwersacji ze swoimi sąsiadami. W bezpiecznej odległości od estetycznego placu zabaw dla dzieci mieści się skupisko miejsc postojowych naziemnych. Usytuowane one zostały na otwartym terenie. W eleganckiej hali garażowej są ulokowane z kolei indywidualne stanowiska podziemne. Komfortowym rozwiązaniem dla wszystkich lokatorów jest też zamontowanie cichobieżnej windy, zaprojektowanej uważnie.

Lokalizacja inwestycji

NOWATORSKA INWESTYCJA MIESZKANIOWA W ATRAKCYJNEJ CZĘŚCI POZNANIA – NA STYKU ŁAZARZA I GÓRCZYNA

Apartamenty Dmowskiego – etap I zaprojektowano na Górczynie, przy ulicy Krauthofera 22. 3 kilometry dalej bije samo serce Poznania.

Okolica omawianej inwestycji jest dosyć zaciszna, ale jednocześnie bardzo dobrze skomunikowana z resztą tego dużego miasta. Można z łatwością dotrzeć stąd do centrum, co jest zasługą licznych autobusów oraz tramwajów. Przystanek Dmowskiego N/Ż usytuowano zaledwie 160 metrów od osiedla.

Osoby aktywne ucieszą się z obecności hali sportowej ulokowanej 180 metrów dalej.

Do Górczyńskiego Centrum Handlowego mieszkańcy dotrą po pokonaniu 340 metrów.

INWESTYCJE W OKOLICY

Przystań Letnica - etap II

Przystań Letnica - etap II

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

190

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Przystań Letnica - etap III

Przystań Letnica - etap III

Termin oddania:

4 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

323

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Ptasia 20

od 6 467 za m²

Ptasia 20

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

288

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

40 - 89 m²