Apartamenty Drewnowska 43 IV

Apartamenty Drewnowska 43 IVApartamenty Drewnowska 43 IVApartamenty Drewnowska 43 IVApartamenty Drewnowska 43 IVApartamenty Drewnowska 43 IVApartamenty Drewnowska 43 IVApartamenty Drewnowska 43 IVApartamenty Drewnowska 43 IVApartamenty Drewnowska 43 IV
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
1 kwartał 2022
Cena
od 6 300 za m²
Liczba Mieszkań
214
Powierzchnia
30 - 60 m²
Liczba pokoi
1 - 4
Liczba pięter
8
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe podziemne , miejsca postojowe naziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Apartamenty Drewnowska 43 IV to nowoczesny projekt o charakterze mieszkaniowym, który powstaje obecnie na powszechnie lubianym terenie stolicy województwa łódzkiego. Wspomniana inwestycja jest wyjątkowo ekskluzywna. W założeniu dewelopera ATAL S.A. ma ona oddawać wielkomiejski czar miasta, które posiada niezwykle interesującą historię. Co zatem wyróżnia ją spośród innych tego rodzaju propozycji na współczesnym rynku? Odpowiedź jest bardzo prosta. To idealne wręcz połączenie funkcji mieszkaniowych, usługowych, jak również biurowych. Do tego dochodzi atrakcyjne położenie, które dodaje jeszcze większego smaczku. Owe nowe mieszkania w Łodzi zapewnią nabywcom świetne warunki do codziennego życia osobistego, zawodowego, a także pomogą zadbać im o sferę wypoczynkową. IV etap inwestycji jest już ostatnim. Realizowany on jest z wielkim rozmachem. Na 7 kondygnacjach naziemnych, jak również 1 ukrytej w podziemiu, wykreowano 214 lokali mieszkalnych o unikatowych cechach. Są one zamknięte w 5 budynkach o przeznaczeniu wielorodzinnym. Można zauważyć, że wysokość kondygnacji sięga tutaj od 263 do 269 centymetrów. Metraże poszczególnych mieszkań wynoszą od 42 do 96 m². Potencjalni lokatorzy mają szansę na zakupienie 1-, 2-, 3-, a także 4-pokojowych przestrzeni. 47 z nich stanowi aktualnie przedmioty sprzedaży. 5 konkretnych ofert deweloper oznaczył jako odpowiednich do zakupu w celach inwestycyjnych. Już w IV kwartale 2019 roku ruszyła budowa, a termin ukończenia przewidywany jest na I kwartał 2022 roku. Oferowany tutaj rodzaj statusu to odrębna własność wraz z własnością gruntu.

Detale to rzecz, która z pewnością zasługuje na duże uznanie. Najwyższej jakości materiały wykończeniowe pozwoliły stworzyć projekt absolutnie oryginalny, od którego bije niepowtarzalny blask nowoczesności. Wszystko tutaj idealnie do siebie pasuje. Poszczególne fragmenty tworzą efektowną układankę przypominającą odrobinę układ szachownicy. Elewacja mieni się na brązowo oraz biało. Została tutaj zachowana zadziwiająca wprost symetria linii. Wskazany etap inwestycji jest mocno skąpany w zieleni, która nakłada się na mury. Nie jest ona jednak w żaden sposób nachalna. Tego rodzaju projekty wprowadzają w codzienne życie lokatorów wspaniałą harmonię, jaka pozostaje z nimi na długo.

Oferta jest dobra dla osób, które znajdują się w rozmaitych punktach swojej egzystencji. Singli na pewno zadowoli zaprojektowanie funkcjonalnych, całkiem przestronnych kawalerek. Rozmiary mieszkań wcale nie przekreślają ich potencjału aranżacyjnego. Powierzchnię można rozplanować zgodnie z tym, co kryje się głęboko w sercu każdego z lokatorów. Wystarczy podążać za własną wyobraźnią. Ona podpowie najatrakcyjniejsze dla danej osoby rozwiązania. Większe lokale to oczywiście jeszcze potężniejsze pole do eksperymentowania. Na poziomie parterowym usytuowano 12 lokali usługowych. Zapewni to możliwość załatwiania rozmaitych spraw codzienności „na szybko”. Co z powierzchniami dającymi wytchnienie po pracy? Takowe występują tutaj w postaci dużych balkonów oraz ogródków ociekających wręcz roślinnością. Zachwyca ona na każdym kroku.

Umieszczony od strony zielonego placu Piastowskiego, zaraz przy spokojnej ulicy Lutomierskiej, plac zabaw dla dzieci to miejsce pełne rozrywki. Maluchy docenią chwile spędzane na świeżym powietrzu. Na kondygnacji podziemnej umieszczono 225 miejsc parkingowych, które są dostosowane do samochodów o nawet największych gabarytach. Kierowcy mogą zatem dowolnie lawirować pomiędzy stanowiskami. Nie istnieje tutaj możliwość żadnej stłuczki. 95 komórek lokatorskich przyda się niejednej osobie. Na teren parkingu zawiezie wszystkich komfortowa winda. Cała inwestycja jest w pełni przyjazna osobom niepełnosprawnym.

Lokalizacja inwestycji

NOWOCZESNY PROJEKT O CHARAKTERZE MIESZKANIOWO-BIUROWYM, USYTUOWANY NA OBSZARZE ŁÓDZKICH BAŁUT

Apartamenty Drewnowska 43 IV umieszczono na Bałutach-Centrum, zaraz przy ulicy Drewnowskiej 43. 2.7 kilometra dzieli wskazaną inwestycję od centrum Łodzi.

Ulica Drewnowska posiada swoją własną historię. Stanowi ona zwieńczenie kompleksu zrewitalizowanej Fabryki Poznańskiego – znanej obecnie jako Manufaktura. Tuż obok mieści się Park Staromiejski, idealna przestrzeń wypoczynkowa i rekreacyjna. Ulica Zachodnia łączy ją bezpośrednio z samym centrum Łodzi. Nieopodal mieszkańcy mają także Plac Wolności, od którego odchodzi przepiękna ulica Piotrkowska – miejsce kultury i rozrywki. Na omawianej ulicy w dawnych czasach znajdowała się fabryka obróbki i produkcji tkanin. To zdecydowanie nadaje jej ciekawego akcentu.

Osiedle sąsiaduje z Muzeum Miasta Łodzi, Muzeum Sztuki MS2, Teatrem Powszechnym oraz Centrum Nauki Experymentarium. Mieszkańcy będą więc w stanie skorzystać z rozbudowanej oferty kulturalnej okolicy. Już 130 metrów od projektu ulokowano przystanek zwany Lutomierska-Zachodnia. Po dzielnicy Bałuty kursują liczne linie autobusowe oraz tramwajowe. Dzięki temu mieszkańcy nigdy nie doświadczą problemów z dojazdem do centrum czy w inne miejsca. Wypocząć mogą w nieodległym Lesie Łagiewnickim.

INWESTYCJE W OKOLICY

Przystań Letnica - etap II

Przystań Letnica - etap II

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

190

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Przystań Letnica - etap III

Przystań Letnica - etap III

Termin oddania:

4 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

323

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Ptasia 20

od 6 467 za m²

Ptasia 20

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

288

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

40 - 89 m²