Chojny Park V

Chojny Park VChojny Park VChojny Park VChojny Park VChojny Park VChojny Park V
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
4 kwartał 2021
Cena
od 5 900 za m²
Liczba Mieszkań
96
Powierzchnia
30 - 60 m²
Liczba pokoi
1 - 5
Liczba pięter
5
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Chojny Park V to już kolejna faza wysokojakościowego projektu inwestora ATAL S.A. Osoby pełne ambicji, młode, wciąż pragnące dynamicznych zmian w swoim codziennym życiu, a także rodziny dopiero wijące własne gniazda odnajdą się tutaj doskonale. To inwestycja, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, którzy nigdy nie poprzestają na tym, co słabe, nieprzemyślane, a dążą do sukcesu. Pomysłodawca projektu daje im wyraźny sygnał, iż warto walczyć o swoje marzenia, ich spełnienie. Ów nowoczesny kompleks mieszkaniowy obejmuje 2 budynki o charakterze wielorodzinnym. Wmontowano w nie 5 kondygnacji naziemnych, razem z parterem, oraz 1 kondygnację usytuowaną poniżej. 96 lokali mieszkalnych oczekuje na przyszłych właścicieli ogółem. Można doliczyć się tutaj od 260 do 280 centymetrów wysokości, gdy myśli się o poszczególnych kondygnacjach. Powierzchnie lokali rozciągają się na zróżnicowanych wielkościach: od 47 do 69 m². Kwoty za metr kwadratowy mieszczą się w przedziale od 5 900 do 6 000 złotych. Przyszli nabywcy będą mogli zająć 2- bądź też 3-pokojowe przestrzenie. Tego rodzaju nowe inwestycje w Łodzi to istna demonstracja szyku i elegancji. W tej chwili dostępnych jest 15 zupełnie nowych mieszkań. Inwestycja z dużym rozmachem wystartowała w IV kwartale 2019 roku i trwać będzie nieprzerwanie aż do IV kwartału 2021 roku.

Konstrukcja powstała w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania architektoniczne, a także technologiczne. Nie zapomniano tutaj o żadnym, nawet pozornie najdrobniejszym szczególe. Dopieszczono więc wszystkie elementy, stosując surowce najwyższej klasy. Wskazany, piąty już etap, stanowi przedmiot niezwykle spójny od strony architektonicznej z tym, co zaprezentowano do tej pory. Ciemny brąz idealnie współgra tutaj razem z białą barwą. Ten kolorystyczny zespół momentami przypomina nieco szachownicę, ale znacznie bardziej dominuje na ścianach klasyka w postaci bieli. Budynki doskonale wkomponowują się w zielony krajobraz, który okala je ze wszystkich stron.

Wewnątrz znajdują się lokale o indywidualnej wymowie. Spełnią one oczekiwania ludzi o mocno zróżnicowanych gustach estetycznych. Ci, którzy zechcą dodać coś od siebie, nie będą z pewnością zawiedzeni. Przygotowano pokoje ustawne, gotowe do wszelakich zmian. Nie chodzi jednak tylko o kosmetyczne poprawki, ale również o wprowadzenie naprawdę potężnych modyfikacji. Klienci mogą bawić się wręcz ustawieniami mebli, przeprowadzać metamorfozy tożsame z ich preferencjami. Sprzyjają temu oczywiście różne rozmiary oferowanych mieszkań. Mieszkańcy każdego z lokali mogą spodziewać się przynajmniej jednego balkonu, tarasu bądź też ogródka. W zależności od wybranej w procesie zakupu powierzchni, ich szanse na wygodne miejsce wypoczynku wzrastają.

Tym, co przyciąga uwagę i pozwala również odetchnąć od codziennych obowiązków, jest spora ilość terenów zielonych dookoła, a także atrakcyjne place zabaw w pobliżu. Tutaj dzieci zaznają wieloaspektowej rozrywki dzięki bezpiecznym urządzeniom, poznają rówieśników z sąsiedztwa, wciągną w swoje radosne przygody rodziców. Obszary obfitujące w roślinność zapraszają mieszkańców do piknikowania, obcowania z naturą. Świeże powietrze dobrze zrobi każdemu, niezależnie od wieku. Na terenie rekreacyjnym pojawi się też siłownia plenerowa. Lokatorzy będą mogli rzeźbić swoje ciało, dbać o kondycję fizyczną, ale także nawiązać przy okazji kontakty międzyludzkie. Nieopodal czekają też na nich miejsca postojowe ukryte w garażach podziemnych. Na zewnętrznym parkingu także znajdują się stanowiska. Bonusowymi powierzchniami są komórki lokatorskie, jakimi mieszkańcy mogą dysponować wedle własnej woli. Komfortowe windy ułatwią komunikację pomiędzy rozpiętymi na różnych wysokościach piętrami. Cały teren jest ogrodzony.

Lokalizacja inwestycji

NOWOCZESNE MIESZKANIA WYBUDOWANE NA OBSZARZE ŁÓDZKICH CHOJNÓW

Chojny Park V umiejscowiono na Chojnach, zaraz przy ulicy Kurczaki. 5.4 kilometrów stąd położone jest centrum Łodzi.

Okolica projektu cechuje się zacisznością, spokojną atmosferą. Dojazd z tych terenów na ulicę Piotrkowską zajmuje jedynie 10 minut. Do słynnej łódzkiej Manufaktury, doskonale wyposażonego centrum handlowo-rozrywkowego, mieszkańcy trafią w niecałe 20 minut. Wokół inwestycji kursują liczne tramwaje, a także autobusy, włącznie z linią nocną. Samo miasto można szybko opuścić dzięki bliskości drogi krajowej nr 1. Niedaleko usytuowany jest dworzec kolejowy Łódź Chojny. 90 metrów od projektu mieści się przystanek – Komorniki.

Znaną przestrzenią rekreacyjną pozostają malownicze Stawy Jana. To świetne miejsce na wycieczki rowerowe czy spacery. Na terenie dzielnicy znajduje się też Park Miejski przy ulicy Leczniczej, Park na Młynku, jak również Park im. gen. Jarosława Dąbrowskiego. Lokatorzy inwestycji zatem naprawdę głęboko się tutaj zrelaksują.

450 metrów od osiedla umieszczono punkt handlowy, Eko Raj. Sklep osiedlowy znajduje się 500 metrów dalej. Zaraz obok usytuowany jest także doskonale zaopatrzony dyskont Biedronka, gdzie można nabyć przeróżne artykuły.

INWESTYCJE W OKOLICY

Przystań Letnica - etap II

Przystań Letnica - etap II

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

190

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Przystań Letnica - etap III

Przystań Letnica - etap III

Termin oddania:

4 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

323

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Ptasia 20

od 6 467 za m²

Ptasia 20

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

288

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

40 - 89 m²