Modern City etap D

Modern City etap DModern City etap DModern City etap DModern City etap DModern City etap DModern City etap D
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
2 kwartał 2022
Cena
od 10 200 za m²
Liczba Mieszkań
132
Powierzchnia
31 - 67 m²
Liczba pokoi
1 - 4
Liczba pięter
6
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Modern City etap D to nowa inwestycja dewelopera Robyg S.A., która znajduje się bardzo blisko galerii handlowych, obiektów rekreacyjnych oraz zieleni. Nieruchomość została stworzona, aby zagwarantować mieszkańcom maksymalny komfort życia w mieście. Projekt zawarł więc wszystkie udogodnienia charakterystyczne dla miejskiego klimatu. Mieszkania deweloperskie w Warszawie to nowoczesne miejsca, które zaspokoją potrzeby zarówno aktywnych fizycznie, jak i pasjonatów zieleni i miejsc rekreacyjnych. Mnogość wygód i innowacji sprawia, że cały projekt jest prestiżowy i wyróżnia się na tle bardzo dynamicznie rosnącej konkurencji na warszawskim rynku. Robyg S.A. stanął na wysokości zadania i postawił wieloetapowa nieruchomość, która szybko znalazła uznanie w oczach poszukujących mieszkań klientów. Modern City etap D to drugi etap inwestycji warszawskiego przedsiębiorstwa. Wszystkie budynki tworzone są w klimacie nowoczesnego i innowacyjnego budownictwa, dającego przyszłym lokatorom funkcjonalność komfort.

Projekt zakłada wybudowanie 160 lokali mieszkalnych. Znajdą się one w sześciokondygnacyjnym budynku o ponadczasowym wyglądzie. Budynek wielorodzinny posiada prostą architekturę, która bardzo dobrze wpisuje się w otoczenie. Wyróżniającymi elementami budynku są kolory elewacji. Cała nieruchomość została pomalowana na biało, co sprawia, że budynek staje się większy. Poszczególne elementy projektu mają kolor jasno-drewniany. Balkony oraz tarasy wybudowane zostały z metalowych elementów o modnym, antracytowym kolorze. Licznie pojawiające się okna mają obicia w barwie jasnego drewna, co dopełnia całą wizualizację. Do stworzenia tej niepowtarzalnej nieruchomości użyto najlepszych budulców oraz materiałów wykończeniowych najwyższej klasy. Dzięki nim trwałość oraz bezpieczeństwo nieruchomości pozostanie nienaruszona przez wiele lat. Lokale stworzone przez renomowanego wykonawcę będą miały różne rozmiary. Dzięki takiemu rozwiązaniu oferta trafia w gusta młodych i starszych klientów o większych oczekiwaniach. W budynku znajdują się mieszkania typu kawalerki mające wielkość 30 metrów kwadratowych oraz większe apartamenty osiągające powierzchnię nawet 70 metrów kwadratowych. Zależnie od tego, jaki rozmiar będzie miał lokal, znajdą się w nim jeden, dwa, trzy lub cztery pokoje. W projekcie pojawiły się także balkony oraz tarasy przynależne do lokali. Wykonane zostały z najlepszych materiałów. Zadbano także o ich estetykę. Warto wspomnieć, że oprócz wspomnianych elementów, na parterze pojawiły się ogródki. Pomieszczenia zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu każdemu z członków rodziny komfortu, funkcjonalności oraz spokoju.

W budynku znajdują się także komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe. Pojazdy będzie można parkować przed budynkiem oraz w nowopowstałym garażu podziemnym. Robyg S.A. stworzył projekt w pełni innowacyjny i proekologiczny. Pojawiły się w nieruchomości rozwiązania wpływające na poprawę jakości środowiska oraz obniżenie kosztów eksploatacji. Na dachu budynku zainstalowano panele fotowoltaiczne, które pobierają energię z promieni słonecznych. Zamontowane światła LED również przyczynią się do zmniejszenia rachunków za utrzymanie obiektu. Atutem nieruchomości jest także wprowadzenie do niej systemu Smart House. Za pomocą smartfona pozwala on na zdalne kierowanie domem, między innymi oświetleniem, czy bezpieczeństwem mieszkania. Wartością inwestycji jest także zadbanie o przestrzeń przed budynkiem. Wokół nieruchomości znalazły się miejsca do odpoczynku, integracji, a także nowoczesne place zabaw i mała architektura.

Lokalizacja inwestycji

Modern City etap D został usytuowany w Warszawie przy ulicy Szeligowskiej. Budynek powstał w Bemowie, najbardziej atrakcyjnej dzielnicy miasta. Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana z pozostałą częścią Warszawy. W niewielkiej odległości od obiektu znajdują się przystanki autobusowe oraz tramwajowe. Rozbudowana sieć połączeń pozwala na bezproblemową podróż po stolicy. Dużym atutem lokalizacji inwestycji jest bardzo bliska odległość od placówek oświatowych. W sąsiedztwie znajdują się przedszkola oraz szkoła podstawowa. Na terenie inwestycji działają także osiedlowe punkty handlowo-usługowe. Warszawa posiada także atrakcyjną ofertę większych miejsc handlowych. W pobliżu znajdują się wielkie galerie handlowe, które umożliwiają większe zakupy. Lokalizacja sprzyja preferencjom osób aktywnych fizycznie. Modern City powstał blisko terenów rekreacyjnych oraz zielonych. Pozwalają one na uprawianie sportów dzięki siłowniom plenerowym, spacery dzięki wydzielonym ścieżkom oraz jazdę na jednośladach. Mocną stroną lokalizacji jest także obecność parków. Usytuowanie inwestycji w Warszawie sprzyja także spędzaniu w różnoraki sposób wolnego czasu. Ze względu na studencki wymiar miasta, Warszawa pozwala na nocne wyjścia do klubów, restauracji i pubów. W dzień można odwiedzić miejsca o randze historycznej i pospacerować po warszawskich Łazienkach. Miasto zapewnia także duże możliwości rozwoju i kształcenia się. Jest to idealna lokalizacja do rozpoczęcia życia wśród młodych osób.

INWESTYCJE W OKOLICY

Przystań Letnica - etap II

Przystań Letnica - etap II

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

190

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Przystań Letnica - etap III

Przystań Letnica - etap III

Termin oddania:

4 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

323

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Ptasia 20

od 6 467 za m²

Ptasia 20

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

288

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

40 - 89 m²