Osiedle Primo

Osiedle PrimoOsiedle PrimoOsiedle PrimoOsiedle PrimoOsiedle PrimoOsiedle PrimoOsiedle PrimoOsiedle PrimoOsiedle PrimoOsiedle PrimoOsiedle PrimoOsiedle Primo
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
gotowe
Liczba Mieszkań
420
Powierzchnia
31.09 - 104.79 m²
Liczba pokoi
1 - 5
Liczba pięter
10
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
podziemne

Opis inwestycji

Osiedle Primo spodoba się osobom nawet najbardziej wymagającym, które dobrze zdają sobie sprawę z tego, czego pragną od życia. Nowoczesne mieszkania z rynku pierwotnego w Łodzi powstały, ażeby dawać im poczucie bycia we właściwym miejscu. Inwestycja owa zrodziła się z myślą o ambitnych ludziach, którzy nie lubią chodzić na kompromisy w kwestii wygody. Znajdą swoją życiową przystań tutaj indywidualiści, osoby o mocnych charakterach, ukształtowanych poglądach. Dynamicznie rozwijająca się stolica województwa łódzkiego odpowie na ich oczekiwania perfekcyjnie. Ten projekt przemówi nawet do największych sceptyków. Deweloper PROFBUD wykreował 1 solidny budynek w typie zabudowy wielorodzinnej. Posiada on aż 10 kondygnacji naziemnych, ale także 1 piętro usytuowane nieco niżej, czyli w podziemiu. W zależności od konkretnej kondygnacji, piętra te mierzą od 260 do 280 centymetrów wysokości. Przygotowano tutaj ogółem 420 lokali mieszkalnych w standardzie deweloperskim. Do użytkowania lokatorów przeznaczono mieszkania o metrażach od 31.09 do 104.79 m². 10 świeżo wykończonych powierzchni jest teraz w sprzedaży. Inwestycja wystartowała w I kwartale 2018 roku, a klucze lokatorzy mogą odbierać już od IV kwartału 2019 roku.

Deweloper postanowił stworzyć osiedle czerpiące silnie z najnowocześniejszych trendów architektonicznych. Projekt ów zaskakuje nowoczesnością. Przy tym jednocześnie idealnie komponuje się z otoczeniem. Powstaje w efekcie niesamowita mozaika krajobrazowa. Format fasad jest charakterystyczny dla ery przemysłowej. Zastosowano bowiem pionowe podziały ścian o zmiennej wysokości. Budynek jest dosyć wysoki, mocno kojarzy się on z biurowcem. Odczuwa się tutaj atrakcyjny powiew luksusu. Biała barwa dominuje na całej elewacji. Wieczorami oświetlony obiekt jeszcze bardziej przyciąga spojrzenia.

Wycofane pasy loggii to niezwykle ciekawy zabieg architektoniczny, który na pewno zaimponuje lokatorom. W środku budynku kryją się przestronne wnętrza – całe skąpane w blasku naturalnego światła zaglądającego do dużych okien. Otwarta kompozycja poszczególnych pomieszczeń pozwala wprowadzać indywidualne kreacje w życie. Dopasowanie lokali do własnych potrzeb nie stanowi problemu dzięki funkcjonalnym układom. Osoby preferujące wpuszczanie świeżego powietrza do pokoi ucieszą się ze sporych otworów okiennych.

Do pojedynczych mieszkań prowadzą eleganckie halle. W budynku znajduje się specjalny pasaż usługowy, który pozwoli na załatwienie przeróżnych spraw dnia codziennego. Budynek – tak samo zresztą, jak i otoczenie zewnętrzne – jest przez cały czas monitorowany. Profesjonalna ekipa ochroniarska dba o poczucie bezpieczeństwa mieszkańców. Zaprojektowana estetycznie winda ułatwia komunikację pomiędzy poszczególnymi piętrami. Na terenie inwestycji znajduje się też pojemna rowerownia. Szerokie korytarze spodobają się osobom niepełnosprawnym. Na poziomie podziemnym mieszczą się miejsca postojowe, gdzie łatwo się parkuje o dowolnej godzinie, rano czy też wieczorem, po południu – przy wyjeździe do pracy bądź po powrocie.

Na dzieci czeka bezpieczny plac zabaw, gdzie mogą one rozwinąć skrzydła, dać upust swojej wewnętrznej energii. Nieodległy dziedziniec pozwoli zaznać odpoczynku w gronie sąsiadów. To doskonała przestrzeń do integracji. Pośród elementów małej architektury będzie dobrze się rozmawiać, śmiać beztrosko, pilnować biegających w pobliżu latorośli. Nie zabraknie tutaj zieleni, która niejedną osobę wprawi w dobry nastrój.

Lokalizacja inwestycji

LUKSUSOWY BUDYNEK Z EFEKTOWNYMI MIESZKANIAMI W ŚRODKU – NOWA INWESTYCJA W ŁÓDZKIM ŚRÓDMIEŚCIU

Osiedle Primo przygotowano w Śródmieściu-Wschód, zaraz przy ulicy Lindleya/Węglowej. 1.8 kilometra dalej mieści się aktywne całą dobę centrum Łodzi.

Wskazana inwestycja została ulokowana obok dworca kolejowego Łódź Fabryczna. Do 2022 roku ma on zostać połączony ze stacją Łódź Kaliska za pośrednictwem pierwszej linii mini metra, co stworzy jeszcze więcej możliwości podróżowania. Czego chcieć więcej, jeżeli nie bezpośredniego sąsiedztwa Centrum Nauki i Techniki EC1 oraz kampusu Uniwersytetu Łódzkiego? Liczne biura, kino czy teatr są na wyciągnięcie ręki. 40 metrów od samej inwestycji mieści się przystanek – Węglowa – Tramwajowa. Mieszkańcy nie będą zatem mieli najdrobniejszego problemu z dotarciem do wybranej części Łodzi. Warto też zaznaczyć, że 6 kilometrów na południe od Śródmieścia ulokowano międzynarodowy port lotniczy. Komunikacja z innymi częściami świata jeszcze nigdy nie była tak prosta! Liczne linie autobusowe oraz tramwajowe kursują właściwie po każdej większej ulicy tej dzielnicy.

Rodzice mogą posłać swoje dzieci do pobliskich placówek edukacyjnych, czyli: Przedszkola Miejskiego nr 84 – usytuowanego w odległości 420 metrów od osiedla, Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego „Nowoczesna Edukacja” – 470 metrów dalej czy też Przedszkola Miejskiego nr 15 – położonego 570 metrów stamtąd.

310 metrów od osiedla znajduje się najbliższa przychodnia lekarska, gdzie mieszkańcy mogą skontrolować stan swojego zdrowia.

280 oraz 310 metrów dalej usytuowano świetnie wyposażone sklepy sieci Żabka, natomiast 360 metrów od projektu – handlowy punkt osiedlowy.

INWESTYCJE W OKOLICY

Apartamenty Kolberga

Apartamenty Kolberga

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

42

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

39.3 - 87.48 m²

Moje Południe

od 5 400 za m²

Moje Południe

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

120

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

31.77 - 73.86 m²

Nowe Żakowice

Nowe Żakowice

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

248

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

32.1 - 117.6 m²