Przy Sarniej

Przy SarniejPrzy SarniejPrzy SarniejPrzy SarniejPrzy SarniejPrzy SarniejPrzy SarniejPrzy Sarniej
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
4 kwartał 2021 roku
Cena
od 6 600 za m²
Liczba Mieszkań
73
Powierzchnia
40 - 89 m²
Liczba pokoi
2 - 4
Liczba pięter
9
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne

Opis inwestycji

Przy Sarniej to miejsce zorientowane na wygodę przyszłych lokatorów oraz ich szeroko pojęte bezpieczeństwo. Wszystkie elementy wręcz idealnie do siebie pasują. To właśnie jest powodem, dla którego owa inwestycja cieszy się już tak dużym zainteresowaniem. Grupa deweloperska PROFIT Development przemyślała absolutnie wszystkie detale. W efekcie powstały komfortowe mieszkania z rynku pierwotnego w Łodzi. Zadziwiają one jak najbardziej pozytywnie kreatywnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Podczas realizowania projektu pamiętano przez cały czas o oczekiwaniach potencjalnych klientów. Co zatem można powiedzieć na temat wskazanej inwestycji konkretnie? Przestrzenne obiekty mające za zadanie pomieścić wiele rodzin składają się z 9 kondygnacji naziemnych oraz 1 piętra usytuowanego w samym podziemiu. Zaprojektowano w ramach inwestycji 73 lokale mieszkalne. Wybrane kondygnacje mierzą od 260 do 280 centymetrów. Powierzchnie proponowanych mieszkań obejmują od 40 do 89 m². Kwota za metr kwadratowy wynosi od 6 600 zł w górę. Liczba pokoi to od 2 do 4. W tym właśnie momencie na potencjalnych klientów oczekuje 46 przygotowanych lokali. 21 ofert deweloper wyznaczył jako odpowiednich do zakupienia w celach inwestycyjnych. Początek przedsięwzięcia datuje się na IV kwartał 2018 roku, natomiast planowane oddanie go do użytkowania mieszkańców nastąpi w IV kwartale 2021 roku.

Budynki powstające w ramach wskazanej inwestycji bardzo dobrze wplatają się w istniejącą już tkankę miejską. Zostały one skonstruowane w kształcie litery C, co pozwala wygospodarować dodatkową przestrzeń wspólną. Obiekty są na zewnątrz minimalistyczne, niezwykle szlachetne w swojej formie. Ściany pokryto ciemnoszarą barwą, która łączy się z estetyczną bielą. Na pierwszy plan mocno wybijają się eleganckie przeszklenia. Budynki są na tyle niskie, że zapewniają lokatorom komfort psychiczny. Dookoła osiedla unosi się atmosfera kameralna, przyjemna dla ducha.

Dolna kondygnacja kryje w sobie lokale usługowe, do których prowadzi bezpośrednio pasaż łączący dwie ulice. W projekcie tym mocno stawia się na bezpieczeństwo. Drzwi wejściowe wiodące do mieszkań posiadają zwiększoną odporność na włamanie. Z kolei lokale usytuowane na samym parterze będą miały profesjonalne rolety zewnętrzne w oknach. Ważne dla wielu osób są dodatkowe miejsca przeznaczone do relaksu. Lokale mieszczące się na wyższych piętrach wyposażono w efektowne loggie oraz balkony. Obszerne zielone tarasy natomiast trafią do mieszkańców kondygnacji parterowej. Gdzie przyjemniej będzie spożywać przepyszne śniadanie czy też podwieczorek niż na korespondującym z bujną roślinnością terenie? Tutaj dobrze poczują się także domowe zwierzęta. Wszyscy odetchną świeżym powietrzem, przebywając jednocześnie niemalże na obszarze swojego mieszkania.

Wewnętrzny dziedziniec to idealne miejsce spotkań towarzyskich, głębokich rozmów na różne tematy. Dzięki specyficznej konstrukcji obiektów było możliwe stworzenie takiej przestrzeni wspólnej. Nie zabraknie tutaj zieleni, przepięknej roślinności. Na prezentowanym dziedzińcu można przysiąść pośród codziennej gonitwy, zastanowić się nad wieloma sprawami, delektować chwilą dla samego siebie. Części wspólne zadziwiają wysokim poziomem estetyki. Tak samo jest w przypadku reprezentacyjnych garaży wielostanowiskowych. Liczne miejsca postojowe podziemne oraz naziemne umożliwią wygodne parkowanie samochodów. Dotyczy to zarówno mieszkańców osiedla, jak i ich gości. Wszystkie kondygnacje, także ta podziemna, będą połączone windami, które w mgnieniu oka zabiorą lokatorów na dane piętro.

Mieszkańcy nie muszą kompletnie obawiać się o własne bezpieczeństwo. Teren osiedla zostanie dobrze ogrodzony. Przez okrągłą dobę będzie on monitorowany. Co istotne, na dole powstanie specjalny budynek, który zajmie wykwalifikowany zespół ochroniarski. Każdy zatem może czuć się tutaj komfortowo.

Lokalizacja inwestycji

NOWOCZESNE LOKALE MIESZKALNE POWSTAJĄCE NA ŁÓDZKIM WIDZEWIE – ŻYCIE W OTOCZENIU ZIELENI

Inwestycja Przy Sarniej została przygotowana na Starym Widzewie, przy ulicy Sarniej. To zaledwie 2.6 kilometra od centrum Łodzi.

Tutaj właściwie wszędzie czekają na lokatorów atrakcje związane z naturą. Mieszkańcy inwestycji mają jedynie 10 minut drogi nieśpiesznym krokiem do pięknego Parku nad Jasieniem. Dużym urokiem emanuje także nieodległy Park Źródliska połączony z palmiarniami, jak również Księży Młyn. Można tędy bezkarnie spacerować, oddawać się rozmaitym refleksjom.

Ponadto w pobliżu projektu mieści się jeden z najistotniejszych węzłów komunikacyjnych w całej Łodzi, czyli tzw. skrzyżowanie marszałków. Aleje Rydza-Śmigłego oraz Piłsudskiego splatają wschodnie i południowe dzielnice miasta oraz Śródmieście. 130 metrów od inwestycji ulokowano przystanek – Piłsudskiego – Sarnia.

Nieopodal usytuowano centrum biurowo-kulturalne „Monoplis”, a także zespół biurowy „Imagine”. Niedaleko znajduje się też Przedszkole Miejskie nr 83 – dokładnie w odległości 340 metrów.

Najbliższa przychodnia lekarska mieści się 390 metrów dalej.

100 metrów od osiedla ulokowano ponadto dobrze zaopatrzony sklep sieci Żabka.

INWESTYCJE W OKOLICY

Apartamenty Kolberga

Apartamenty Kolberga

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

42

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

39.3 - 87.48 m²

Moje Południe

od 5 400 za m²

Moje Południe

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

120

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

31.77 - 73.86 m²

Nowe Żakowice

Nowe Żakowice

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

248

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

32.1 - 117.6 m²