Ptasia 20

Ptasia 20Ptasia 20Ptasia 20Ptasia 20Ptasia 20Ptasia 20
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
4 kwartał 2021
Cena
od 6 467 za m²
Liczba Mieszkań
288
Powierzchnia
40 - 89 m²
Liczba pokoi
1 - 5
Liczba pięter
7
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne,miejsca postojowe podziemne

Opis inwestycji

Poznaj jedyną taką inwestycję powstającą w Poznaniu. Nowoczesny obiekt mieszkaniowy, który na stałe wpisze się w krajobraz architektoniczny tego wspaniałego miasta. Ptasia 20 to starannie zaprojektowane mieszkania, solidnie murowane ściany, nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja – inwestycja stworzona z myślą o osobach kochających wielkomiejskie życie, które poszukują kameralnej, funkcjonalnej życiowej przestrzeni. Ptasia 20 to inwestycja nie tylko w nieruchomość, ale i w siebie – to wysoka jakość życia gwarantowana wysoką jakością mieszkania!

Całość inwestycji składa się z jednego budynku wielorodzinnego. Obiekt posiada 6 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz jedną kondygnację podziemną. Inwestycja skierowana jest zarówno do inwestorów prywatnych jak i komercyjnych – w budynku znajdziemy 288 mieszkań o metrażu wynoszącym od 40 do 89 metrów kwadratowych oraz 10 lokali użytkowych, których metraż wynosi od 32 do 94 metrów kwadratowych.

Budynek jest doskonałym przykładem nowoczesnego, poznańskiego budownictwa mieszkaniowego. Starannie zaprojektowana, przyciąga oko swoją ponadprzeciętną estetyką. Biała elewacja uzupełniona została detalami architektonicznymi w odcieniach brązu i szarości, a lekkości konstrukcji nadają przeszklenia szerokich balkonów oraz duże okna, dzięki którym wnętrza mieszkań są jasne i optymalnie nasłonecznione przez cały dzień.

Szeroki wybór dostępnych metraży jest zdecydowanie jedną z mocniejszych stron inwestycji. Znajdziemy tutaj mieszkania o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, których wnętrza są niezwykle wygodne w aranżacji, dzięki czemu każdy z mieszkańców dostosuje je do indywidualnych potrzeb. Mieszkania posiadają balkony, tarasy lub ogródki.

Na terenie inwestycji Ptasia 20 znajdziemy łącznie 451 miejsc parkingowych, co w zestawieniu z 288 mieszkaniami, przełoży się na brak tłoku i swobodę parkowania. 389 z nich znajduje się w podziemnej hali garażowej – przestrzeni zaprojektowanej z myślą o wygodzie parkowania, na parkingu zewnętrznym znajdują się 62 miejsca. Budynek obsługiwany jest przez ciche i szybkie windy od poziomu kondygnacji podziemnej. Dla mieszkańców przygotowano komórki lokatorskie, obiekt przystosowany jest do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Inwestycja jest monitorowana, a na jej terenie znajdziemy plac zabaw.

Realizatorem inwestycji jest ATAL S.A. – firma ciesząca się bardzo dobrą opinią w branży deweloperskiej. Jej oferta jest powszechnie ceniona ze względu na bardzo korzystny stosunek jakości wykonania do ceny za metr kwadratowy oferowanych mieszkań. Prace nad realizacją inwestycji Ptasia 20, zostały rozpoczęte w I kwartale 2019, budynek zostanie oddany do użytkowania w IV kwartale 2021 roku. Aktualnie w inwestycji Ptasia 20, dostępnych w sprzedaży jest 101 nowych mieszkań o powierzchni od 64 do 89 metrów kwadratowych. Jest to:

  • 68 mieszkań trzypokojowych o powierzchni od 64 do 78 m2 w cenie od 432 463 zł
  • 33 mieszkania czteropokojowe powierzchni od 72 do 89 m2 w cenie od 482 025 zł

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Ptasia 20 znajduje się w Poznaniu, na Ławicy, przy ulicy Ptasiej 20. Adres inwestycji oddalony jest o 4.6 km od centrum Poznania. Budynek położony jest w cichej i spokojnej okolicy, w której krajobrazie dominują inwestycje mieszkaniowe oraz naturalna zieleń. Osoby, które cenią sobie bliskość natury na równi z wielkomiejskim życiem i planują zakup mieszkania z rynku pierwotnego w Poznaniu, z pewnością powinny zastanowić się nad zamieszkaniem w inwestycji Ptasia 20. Nieopodal znajduje się Lasek Marceliński – jedna z większych zielonych atrakcji Poznania. Znajdziemy tutaj specjalnie przygotowane miejsce na ognisko oraz wybieg dla psów. Park Jana Kasprowicza w Poznaniu, to miejsce idealne zarówno na jogging, jak i na spacer. Znajdziemy tu również pływalnię, korty tenisowe oraz stację naprawy rowerów.

Z drugiej strony lokalizacja jest doskonale skomunikowana – dojazd do centrum miasta zajmie nam około kilkunastu minut jazdy samochodem. Możemy również skorzystać ze środków transportu publicznego – sieć połączeń jest dobrze rozwinięta a najbliższy punkt komunikacyjny, oddalony jest o 410 metrów od adresu inwestycji. W celu zrobienia większych zakupów nie musimy jednak wybierać się od razu do centrum miasta – również i tutaj znajdziemy sklepy, dyskonty, a w niedalekiej odległości centrum handlowe. Infrastruktura handlowo-usługowa jest dobrze rozwinięta i rozbudowywana wraz z przyrostem liczby mieszkańców.

INWESTYCJE W OKOLICY

Apartamenty Kolberga

Apartamenty Kolberga

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

42

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

39.3 - 87.48 m²

Moje Południe

od 5 400 za m²

Moje Południe

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

120

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

31.77 - 73.86 m²

Nowe Żakowice

Nowe Żakowice

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

248

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

32.1 - 117.6 m²