Rezydencja Klonowa

Rezydencja KlonowaRezydencja KlonowaRezydencja Klonowa
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
gotowe
Cena
od 5 590 za m²
Liczba Mieszkań
104
Powierzchnia
23 - 91 m²
Liczba pokoi
1 - 4
Liczba pięter
5
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe podziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

REZYDENCJA KLONOWA to inwestycja, która zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów poszukujących nowych i wygodnych mieszkań. Budynek znajduje się w dogodnej lokalizacji, która łączy w sobie ciszę oraz bliskość natury, ale jednocześnie pozostaje w stałym kontakcie z centrum miasta. Podczas realizacji tej inwestycji deweloper postawił nacisk na wykorzystanie najwyższej jakości materiałów oraz nowoczesnych rozwiązań architektonicznych, dzięki czemu mieszkanie w nowej inwestycji w Kielcach  jest bezpieczne i wygodne.

Całość projektu to 104 mieszkania o różnych układach i metrażach. Ulokowano je w bloku mieszkalnym, który składa się z czterech pięter. Na parterze budynku zbudowane zostały lokale usługowe, które pozwalają na bezpośredni dostęp do usług  mieszkańcom, oraz mieszkania z przestronnymi tarasami, dzięki którym lokatorzy mogą być jeszcze bliżej natury. W części podziemnej budynku znajduje się garaż i oraz komórki lokatorskie dostępne dla każdego mieszkania.

Budynek został zaprojektowany tak, aby wykorzystać funkcjonalny charakter i potencjał lokalizacji. W obiekcie znajduje się winda, a zlokalizowanie obiektu w spokojnej części miasta sprawia, że apartamenty stają się wyjątkowo atrakcyjną ofertą.

Za realizację projektu odpowiada firma  Komplexbud Inwestycje Sp. z o.o. Budynek został przekazany do użytku w 2020 roku. W obecnej ofercie znajdują się dwa mieszkania o układzie 2 lub 3 pokojowym Dodatkowe informacje dostępne są u dewelopera zajmującego się sprzedażą lokali w inwestycji.

Lokalizacja inwestycji

Rezydencja Klonowa została zaprojektowana tak, aby mieszkańcy mogli korzystać z potencjału przestrzeni znajdującej się dookoła budynku. Zieleń i bogactwo przyrodnicze zostało połączone z miejskim życiem Kielc. Daje to wiele możliwości osobom, które zdecydują się na zakup mieszkania w tej okolicy.

Kielce to prężnie rozwijające się miasto Stolica województwa świętokrzyskiego jest miejscem, gdzie znajdują się najważniejsze instytucje i urzędy województwa. Dzięki bogatej historii miasto jest chętnie odwiedzane przez turystów i posiada szeroką ofertę atrakcji. Jest to ośrodek naukowy, swoje siedziby mają tu liczne firmy. Ponieważ znajduje się tu wiele uczeni, obecni są studenci. W mieście aktywnie działa sektor kulturalny i gastronomiczny.

Miasto est doskonale skomunikowane z innymi miastami znajdującymi się na terenie województwa. Z dalszymi metropoliami łączy je kolej oraz drogi szybkiego ruchu. Dzięki sprawnej komunikacji miejskiej mieszkańcy Rezydencji Klonowa mogą w krótkim czasie znaleźć się w centrum miasta i korzystać z jego infrastruktury. W pobliżu osiedla znajduje się przystanek autobusowy ułatwiający poruszanie się po terenie Kielc i okolic.

Kielce są położone w paśmie Gór Świętokrzyskich. Dzięki temu tutejsza przyroda jest wyjątkowa. Wzniesienia, na których położone jest miejscowość, pozytywnie wpływa na urbanistykę miasta.  Dzięki licznym parką miasto jest pełne zieleni i miejsc, które harmonizują z ukształtowaniem terenu tej części kraju. Dlatego mieszkańcy nowej nieruchomości mogą cieszyć się z przyjemnej z kontaktu z tą niesamowitą przyrodą.

W pobliżu inwestycji działa wiele sklepów i lokali usługowych. Znajdują się one w odległości mniejszej niż 100 metrów, dlatego przyszli lokatorzy Rezydencji Klonowej mogą w zaledwie kilka minut zaopatrzyć się w najpotrzebniejsze artykuły. Na sprawną organizację życia rodzinnego może wpłynąć sąsiedztwo placówek edukacyjnych. Koło obiektu znajdują się szkoły podstawowe, licea i przedszkola. Dzięki temu dzieci mogą korzystać z obiektów, które znajdują się w bliskim sąsiedztwie ich miejsca zamieszkania.

INWESTYCJE W OKOLICY

Apartamenty Woźniców

od 9 400 za m²

Apartamenty Woźniców

Termin oddania:

2 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

75

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

24 - 71 m²

Pomorska 185

Pomorska 185

Termin oddania:

2 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

62

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

30 - 60 m²

Apartamenty Błękitne Tarasy

od 6 372 za m²

Apartamenty Błękitne Tarasy

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

129

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

23 - 80 m²