Ursus Factory

Ursus FactoryUrsus FactoryUrsus FactoryUrsus FactoryUrsus FactoryUrsus FactoryUrsus FactoryUrsus FactoryUrsus FactoryUrsus FactoryUrsus FactoryUrsus FactoryUrsus Factory
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
2 kwartał 2023 roku
Liczba Mieszkań
540
Powierzchnia
26.75 - 80.3 m²
Liczba pokoi
1 - 4
Liczba pięter
6 - 9
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Ursus Factory od dawna już cieszy się ogromną popularnością, co wiele mówi na temat tej konstrukcji. Grupa deweloperska Victoria Dom S.A. zajęła się pełnym zrealizowaniem owego projektu na każdym jego etapie. Inwestycja rozwija się w szybkim tempie i właśnie dlatego tak wielu klientów o rozmaitych sytuacjach życiowych (single, młode rodziny) pragnie zakupić jeden z 540 lokali mieszkalnych. W ramach projektu stworzono 3 budynki. Liczba kondygnacji naziemnych wynosi od 6 do 9, w zależności od konkretnego etapu. Do tego dochodzi także 1 kondygnacja podziemna. Poszczególne piętra mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. Powierzchnie opisywanych tutaj lokali zamykają się w przedziale od 26.75 do 80.3 m². Udostępniono potencjalnym klientom mieszkania posiadające 1, 2, 3, jak również 4 pomieszczenia. Osoby zainteresowane z pewnością ucieszy możliwość dokonania zakupu jednego ze 171 lokali wykończonych obecnie. 47 ofert deweloper poleca do nabycia w celach czysto inwestycyjnych. Od III kwartału 2018 roku trwają zaawansowane prace budowlane. Wiadomo dzisiaj, że w ręce mieszkańców ukończona całość trafi w II kwartale 2023 roku.

Jeżeli chodzi o inwestycje mieszkaniowe w Warszawie, ta naprawdę wyróżnia się na tle większości z nich. Wpływa na to bezpośrednio wiele rozmaitych czynników. Jednym z nich pozostaje oczywiście atrakcyjny format obiektów. Splot klasycznej bieli, a także urzekającej szarości generuje niesamowite wrażenia estetyczne. Duża ilość przeszkleń sprawia, że konstrukcja staje się o wiele lżejsza. Budynki kojarzą się mocno z luksusową przestrzenią, licznymi wygodami. Tchną one wręcz pewną dozą splendoru. Zapraszają zainteresowanych do środka, emanując niezwykłym blaskiem.

Przestronność oferowanych tutaj lokali będzie dla wielu osób przemiłą niespodzianką. Sporych rozmiarów okna, duże drzwi balkonowe roztaczają wewnątrz naturalną światłość. Mieszkania przygotowane na parterach zawierają także ogródki o kameralnej atmosferze. Gdzie przyjemniej będzie siedzieć z książką na kolanach, kubkiem parującej herbaty bądź kawy? Reszta lokali, tych nieco wyższych, posiada eleganckie balkony, z których rozciągają się zielone, niemal bezkresne widoki. Wiele osób preferuje aranżowanie poszczególnych pomieszczeń w zgodzie ze sobą, indywidualnymi upodobaniami. Tutaj mogą one robić to bez najmniejszych przeszkód.

Na zewnątrz znalazły się komórki lokatorskie, gdzie mieszkańcy osiedla bez problemu schowają przedmioty zbyt długo zalegające już na półkach. Przygotowano także dla nich miejsca postojowe podziemne usytuowane w specjalnie do tego wydzielonej przestrzeni, na kondygnacji -1. Ich goście będą mogli równocześnie skorzystać z wygodnych do parkowania miejsc postojowych naziemnych. Umieszczono je na ogólnodostępnym obszarze. Bijący elegancją dziedziniec to miejsce doskonale sprzyjające budowaniu sieci kontaktów międzysąsiedzkich. Tam można swobodnie odpocząć, zażyć naprawdę głębokiego relaksu.

Dodatkiem, którym na pewno nie pogardzą osoby spracowane, nadmiernie obciążone, niepełnosprawne czy też starsze, jest cichobieżna winda.

Lokalizacja inwestycji

PROJEKT MIESZKANIOWY UWZGLĘDNIAJĄCY ROZMAITE POTRZEBY MIESZKAŃCÓW – ŚWIAT WARSZAWSKIEGO URSUSA

Inwestycja Ursus Factory została wybudowana na Szamotach, tuż przy ulicy Posag 7 Panien. 9.2 km dzieli ją od ścisłego centrum Warszawy.

Jedynie 15 minut potrzeba, ażeby dotrzeć stąd do centralnej części miasta. Jest to możliwe dzięki sprawnej komunikacji miejskiej, czyli kursującym tutaj autobusom i pociągom oraz trasom szybkiego ruchu. Międzynarodowe arterie, które przecinają dzielnicę, to: trasa poznańska E-30 i trasa katowicka E-67. 190 metrów od omawianej inwestycji położony jest najbliższy punkt komunikacyjny – PKP Ursus 02. Łatwy dojazd do centrum także gwarantują pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej (S2), Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich.

Obszary miejskiej zieleni, czyli Park Czechowicki, Hassów i Achera pozwalają złapać odrobinę dystansu, w pełni się zrelaksować pośród gęstej zieleni. Osoby mocno stawiające na rekreację uradują się bliskim położeniem nowoczesnego EKOparku ze ścieżkami edukacyjnymi, dzikimi placami zabaw, siłowniami plenerowymi czy też wybiegami przeznaczonymi dla psów. Niewątpliwym atutem pozostają też liczne siłownie i kluby fitness rozlokowane dookoła.

Zaplecze handlowo-usługowe jest wyjątkowo bogate. Wystarczy wspomnieć chociażby o centrum handlowym Ursus Factory, Galerii Gawra, Leroy Merlin, jak również Targowisku przy ulicy Gierdziejewskiego. Nie trzeba sięgać daleko, ażeby znaleźć kolejne miejsca o tym charakterze: centrum handlowe Blue City wraz z nowoczesnym kinem Helios, nieodległy OSiR.

W najbliższym otoczeniu wspomnianej inwestycji usytuowano także placówki oświatowe. Rodzice nie muszą zatem długo zastanawiać się, dokąd posłać swoje pociechy. Są to: Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „BABY ACADEMY WARSZAWA URSUS” –  170 metrów dalej oraz Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego – w odległości 210 metrów od tego osiedla.

INWESTYCJE W OKOLICY

Przystań Letnica - etap II

Przystań Letnica - etap II

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

190

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Przystań Letnica - etap III

Przystań Letnica - etap III

Termin oddania:

4 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

323

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Ptasia 20

od 6 467 za m²

Ptasia 20

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

288

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

40 - 89 m²