ANZA-B Sp. z o.o. Q15 Sp. k.

Aktualne inwestycje dewelopera ANZA-B Sp. z o.o. Q15 Sp. k. - 1 obiekt

Verona House

Verona House

 • Cena: od 14 700 za m²
 • Termin oddania: 4 kwartał 2021
 • Miasto: Kraków

  * Pole wymagane

  Opis dewelopera

  Opis Dewelopera ANZA-B Sp. z o.o. Q15 Sp. k.

  ANZA-B Sp. z o.o. Q15 Sp. k. to deweloper z Krakowa, który zajmuje się budowaniem oryginalnych oraz innowacyjnych budynków gotowych do zamieszkania. Przedsiębiorstwo tworzy kameralne budynki z funkcją mieszkalną oraz usługową. Nieruchomości wyróżniają się nowoczesnym stylem, ciekawą architekturą oraz atrakcyjną lokalizacją, w jakiej powstają. Inwestycje dedykowane są osobom, które cenią sobie wygodę, funkcjonalność oraz estetykę wykonania. Oferty będą atrakcyjne zarówno dla rodzin z dziećmi, które poszukują dużo przestrzeni do rozwoju i zabawy, jak i dla klientów, którzy rozpoczynają przygodę z samodzielnym mieszkaniem i chcą zamieszkać w nieco mniejszych, ale również funkcjonalnych lokalach. Deweloper tworzy mieszkania o zróżnicowanych metrażach, aby każdy zainteresowany znalazł dla siebie upragnione lokum. Pomieszczenia są bardzo przestronne, dlatego pozwalają na swobodną aranżację pod swój własny gust oraz potrzeby. Ilość pokoi również jest dostosowana do różnych preferencji klientów. W ofercie znaleźć można mieszkania 1,2,3-pokojowe. Aby zapewnić maksymalną satysfakcję oraz komfort lokatorom, zapewnione są im liczne udogodnienia. Do dyspozycji przyszłych najemców będą garaże podziemne, przestronne balkony oraz estetycznie zagospodarowana przestrzeń przed nieruchomością. Zachęci ona do integracji z lokalną społecznością oraz spędzania czasu na świeżym powietrzu.

  Podczas tworzenia projektów pod uwagę brana jest również lokalizacja, w której deweloper zamierza postawić swoje osiedla. Tereny są atrakcyjne i zapewniają odpoczynek w ciszy oraz spokoju. Lokalizacja jest bardzo dobrze skomunikowana, dlatego dojazd do najważniejszych punktów usługowych nie będzie problemem. Osoby, które cenią sobie odpoczynek i relaks pośród zieleni, będą mogli skorzystać z sąsiedztwa licznych terenów rekreacyjnych i zielonych.

  Budynki idealnie komponują się z otaczającym go terenem oraz istniejącymi już elementami infrastruktury. Deweloper zadbał także o najmniejsze detale budynku. Stonowane kolory bardzo dobrze współgrają z resztą otoczenia. Nadają elegancji oraz prestiżu inwestycji.

  Oferty dewelopera spotykają się z licznymi, pozytywnymi opiniami. Klienci cenią sobie różnorodność pomieszczeń, która spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających członków rodziny. Dzięki zastosowaniu w projektach wysokiej jakości materiałów używanych zarówno do budowy, jak i wykończenia obiektów, mieszkańcy mają zagwarantowane bezpieczne, stabilne i trwałe nieruchomości.

  Tworzenie innowacyjnych oraz rzetelnych budynków, pomaga  firmie ugruntować swoją pozycję na rynku nieruchomości. Dzięki znaczącym projektom marka zyskuje na popularności i zdobywa tym samym zaufanie kolejnych, zadowolonych klientów.

  Głównym celem działalności przedsiębiorstwa jest zapewnienie przyszłym mieszkańcom funkcjonalnych oraz wygodnych lokali, w których będą mogli rozwijać swoje pasje, bawić się i prowadzić długie, szczęśliwe życie. Budowane osiedla mają służyć kolejnym pokoleniom, a dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, spełniać ich potrzeby.

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  512827089
  Adres:
  Plac Bohaterów Getta 3
  Strona www:
  http://www.veronahouse.pl/