Deweloperzy Gdynia

AB Inwestor

AB Inwestor

Prime Spot

Prime Spot

Moderna LIFE

Moderna LIFE

Home4.pl Nieruchomości

Home4.pl Nieruchomości

WILLBUD Sp. z o.o. Sp. k.

WILLBUD Sp. z o.o. Sp. k.

Sozotech

Sozotech

Targo S.A.

Targo S.A.

3city Invest

3city Invest

#mrdom

#mrdom

Przedsiębiorstwo Budowlane Margo

Przedsiębiorstwo Budowlane Margo

Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.

Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.

Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.

Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.

ALLCON OSIEDLA Sp. z o.o.

ALLCON OSIEDLA Sp. z o.o.

Panorama Development Sp. z o.o.

Panorama Development Sp. z o.o.

Nordcoop Sp. z o.o.

Nordcoop Sp. z o.o.

Bay 7 Osiedle Maciejka Sp. z o.o.

Bay 7 Osiedle Maciejka Sp. z o.o.

Janssen & Philips Development

Janssen & Philips Development

Gdynia – najmłodsze miasto w Polsce

Gdynia swoją metamorfozę z wioski rybackiej w prężny ośrodek miejski zawdzięcza trudnej historii Polski. Decyzja o budowie portu morskiego i uczynienia z Gdyni niejako zamiennika Gdańska, gdy nie podlegał on władzom krajowym, spowodowała gwałtowny rozrost miejscowości i dziś może ona pochwalić się populacją ok. 250 tysięcy mieszkańców. Gdynia wchodzi w skład Trójmiasta jednego z największych ośrodków gospodarczych kraju. To miejsce ma wszystko, co może zaoferować europejska metropolia, a dostęp do morza jest jego dodatkowym atutem. Dla deweloperów unikatowy charakter miasta stanowi dodatkową atrakcję. Miasto jest młode, nie ma tu zabytków, jakimi może pochwalić się, chociażby sąsiadujący Gdańsk. Dzięki temu jest to niesamowite pole do popisu dla inwestorów. Budując w Gdyni, mają oni niepowtarzalną okazję, aby kształtować obraz miasta, rozwijać się razem z nim. Nic więc dziwnego, że deweloperzy Gdynię traktują wyjątkowo. Tutaj mogą realizować najśmielsze projekty, eksperymentować, sprawdzać najnowsze rozwiązania czy adaptować światowe trendy. Możliwe jest to także dzięki chłonności miejscowego rynku nieruchomości. Miasto jest postrzegane jako świetne miejsce do inwestowania w lokalne mieszkalne. Walory turystyczne oraz potencjał Gdyni sprawia, że wiele nieruchomości kupowanych jest w celach inwestycyjnych, a nie mieszkaniowych.

Deweloperzy w Gdyni

Gdynia jako część aglomeracji trójmiejskiej jest bardzo ważnym punktem na mapie inwestycji deweloperskich. Tutaj budują firmy lokalne, o zasięgu ogólnokrajowym, jak i najwięksi gracze dysponujący zagranicznym kapitałem. Deweloperzy budują dużo, wysoko, nowocześnie i z rozmachem oraz fantazją. Tu realizowane są projekty uznanych architektów, wyznaczane trendy i adaptowane najnowsze rozwiązania. Ze względu na ceny, jakie osiągają tutejsze lokale, duży udział w rynku mają nieruchomości o podwyższonym standardzie. Segment premium ma się w Gdyni dobrze i deweloperzy starają się dbać o odpowiedni komfort mieszkańców.

To, co łączy wszystkich deweloperów operujących na terenie Gdyni, jest wysoka jakość oraz nowoczesność. Niezależnie czy mamy do czynienia z apartamentowcem, całym osiedlem, kamienicą czy domem jednorodzinnym na przedmieściach. Inwestorzy starają się wykorzystać naturalne walory miasta takie jak lokalizacja nad samym morzem czy współczesny charakter zabudowy. Odpowiedniej jakości materiały, dostęp do infrastruktury, projekty uwzględniające komfort i bezpieczeństwo mieszkańców, to wszystko sprawia, że inwestycje charakteryzują się wysokim standardem oraz stanowią ciekawą ofertę dla osób zainteresowanych lokowaniem swojego kapitału w nieruchomości.

Deweloperzy, którzy budują na terenie tego portowego miasta, mają świadomość, jaki ma ono potencjał. Jest częścią jednego z największych organizmów gospodarczych kraju, węzła komunikacyjnego o znaczeniu europejskim, wyposażonego w porty morskie i lotnicze. Taka lokalizacja wręcz skazuje na sukces, wystarczy nie przeszkadzać naturalnemu rozwojowi i napływowi nowych mieszkańców. Z jednej strony jest to eldorado dla deweloperów, którzy korzystają na wysokich cenach i dużym popycie, a z drugiej konkurencja jest bezlitosna. W Gdyni budują najwięksi i najlepsi. Korzystają na tym kupujący, mogą wybierać z bardzo bogatej oferty, a produkt jest najwyższej jakości.

Gdzie buduje się najwięcej?

Najwyższe ceny osiągają nieruchomości w Śródmieściu, tu zlokalizowane są najbardziej prestiżowe inwestycje. Dostęp do wszelkich atrakcji, jakie oferuje miasto, port, plaża miejska, bary, restauracje; nuda to pojęcie obce mieszkańcom tych terenów. Miasto tętni życiem, jest pełne turystów z całego świata, a deweloperzy zadbali, aby architektura budynków odzwierciedlała charakter miasta. Jest nowocześnie, europejsko, z rozmachem i odważnie. Śródmieście to serce miasta i jego wizytówka, podobne podejście do tej lokalizacji prezentują inwestorzy. Starają się zapewnić odpowiedni poziom realizacji i dbają nie tylko o ciekawy wygląd budynków, ale również ich funkcjonalność. Klienci zainteresowani kupnem nieruchomości w centrum zazwyczaj są bardziej wymagający i zwracają uwagę na szczegół. Liczy się dostęp do infrastruktury, rozkład mieszkań, widok z okna, użyte materiały, ilość miejsc garażowych, szerokość klatek schodowych, itp.

W Gdyni deweloperzy są dosłownie wszędzie, miasto rośnie jak na drożdżach, a mimo to jego potencjał wciąż wydaje się niewykorzystany. Poza Śródmieściem należy także wspomnieć o takich dzielnicach jak Mały Kack, Oksywie, Orłowo czy Grabówek. Mieszkania z widokiem na Zatokę Gdańską, pięknie usytuowane, o ciekawej architekturze. Parki, place zabaw, punktu handlowo-usługowe, słowem wszystko, co potrzebne do wygodnego życia. W Gdyni poniżej pewnego poziomu się nie schodzi.

Jakiego dewelopera wybrać?

Decydując się na zakup nowego mieszkania w Gdyni, musimy pamiętać o kilku ważnych rzeczach. Całe Trójmiasto jest obszarem, gdzie buduje się bardzo dużo, jest to teren działań wielu firm deweloperskich. Obecni są tu zarówno wielcy gracze, jak i podmioty, które skuszone możliwościami tutejszego rynku, próbują wykorzystać tę szansę. Myśląc o zakupie, powinniśmy zwrócić uwagę na doświadczenie oraz dotychczasowe realizacje. Ważnym elementem, poza ceną oczywiście, jest także dostęp do infrastruktury, komunikacji miejskiej, punktów usługowych itp. Mówi się, że najistotniejsza jest lokalizacja inwestycji, aczkolwiek warto przyjrzeć się również innym aspektom. Jakość wykonania, odpowiedni rozkład mieszkania, ogólny komfort i bezpieczeństwo, mogą przeważyć o decyzji dotyczącej zakupu konkretnej nieruchomości. Gdynia jest na tyle wymagającym rynkiem, że nie powinniśmy trafić na dewelopera z przypadku, ale zawsze należy zachować czujność i sprawdzić wszystkie możliwe aspekty kupowanego lokalu. W podjęciu decyzji zawsze może pomóc profesjonalista. Doświadczonych agentów nieruchomości w Gdyni nie brakuje.

Czemu warto zakupić mieszkanie w Gdyni?

Sto lat temu była to wioska rybacka i gdyby nie wiatry historii, prawdopodobnie nie zostałaby częścią Trójmiasta w obecnym kształcie. Gdynia to piękne, dumne miasto z ogromnym potencjałem. Ośrodek kulturalny, turystyczny, przemysłowy, usługowy, czy sportowy. Piękne widoki, tysiące nowych miejsc pracy, świetna komunikacja nie tylko z resztą kraju, ale z całym światem. Port morski i lotniczy, z którego korzystają mieszkańcy Trójmiasta, sprawia, że świat wydaje się mniejszy i bardziej dostępny. Potencjał gospodarczy, jakim dysponuje Gdynia trudno przecenić, nic więc dziwnego, że w ślad za rozwojem ekonomicznym regionu, liczba deweloperów chcących na nim skorzystać wciąż rośnie. Łatwo to sprawdzić wpisując w wyszukiwarkę internetową frazę „deweloperzy Gdynia”. Liczba wyników pokazuje z jak dużym rynkiem mamy do czynienia.

Nieruchomości kupowane są w celach mieszkaniowych, a także jako inwestycja, czy to pod wynajem krótko- i długotrwały, jak również jako lokata kapitału. Cena metra kwadratowego delikatnie mówiąc, nie należy do najniższych w kraju, więc oferta deweloperska też musi być na odpowiednim poziomie. Doskonale widać to po realizowanych inwestycjach – światowe trendy, europejski sznyt, polska pomysłowość – to definicja współczesnej Gdyni.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt