Nowe domy Ożarów Mazowiecki

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)
Villa Campina II

Villa Campina II

Ożarów Mazowiecki, Kaputy, ul. Sochaczewska 258
Termin oddania:

IV Kwartał 2023

Liczba domów:

38

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia:

133.47 m²

Osiedle Architektów

od 6 036 za m²

Osiedle Architektów

Ożarów Mazowiecki, Duchnice, Architektów
Termin oddania:

II Kwartał 2024

Liczba domów:

9

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia:

119 - 137 m²

Villa Campina

od 6 500 za m²

Villa Campina

Ożarów Mazowiecki, Kaputy, ul. Sochaczewska
Termin oddania:

II Kwartał 2023

Liczba domów:

23

Liczba pokoi:

3

Powierzchnia:

109 - 112 m²

Miasteczko Ożarów

od 5 519 za m²

Miasteczko Ożarów

Ożarów Mazowiecki, Nadbrzeźna
Termin oddania:

IV Kwartał 2023

Liczba domów:

48

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia:

166 m²

Miasto Ogród

od 8 099 za m²

Miasto Ogród

Ożarów Mazowiecki, Korfantego
Termin oddania:

II Kwartał 2023

Liczba domów:

40

Liczba pokoi:

4 - 5

Powierzchnia:

106 - 115 m²

Zaciszne Kaputy

od 5 960 za m²

Zaciszne Kaputy

Ożarów Mazowiecki, Sochaczewska
Termin oddania:

III Kwartał 2022

Liczba domów:

12

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia:

142 m²

OFERTY ARCHIWALNE

Osiedle Imbirowa

od 5 978 za m²

Oferta archiwalna

Osiedle Imbirowa

Nowe domy Ożarów Mazowiecki, ul. Imbirowa
Termin oddania:

II Kwartał 2023

Liczba mieszkań:

67

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia:

129 - 133 m² m²

Osiedle Zacisze

od 4 200 za m²

Oferta archiwalna

Osiedle Zacisze

Nowe domy Ożarów Mazowiecki, Hallera
Termin oddania:

III Kwartał 2022

Liczba mieszkań:

8

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia:

194 m² m²

Kupując dom od dewelopera trzeba liczyć się z tym, że będzie to wyjątkowo kosztowna inwestycja. I przede wszystkim inwestycja towarzysząca inwestorowi przez długi okres jego życia, być może nawet do samego końca. Bo dom zwykle kupuje się już na zawsze. W związku z tym bardzo ważne jest, aby dobrze wybrać lokalizację. W ostatnim czasie dużym zainteresowaniem cieszy się Ożarów Mazowiecki. Tu co chwilę powstaje nowe osiedle domów jednorodzinnych.

Dlaczego nowe domy w Ożarowie Mazowieckim to dobra inwestycja?

Osoby, które intensywnie rozglądają się za domem w jakiejś malowniczej lokalizacji, powinny poważnie zastanowić się nad Ożarowem Mazowieckim. To tu właśnie usytuowane są nowe segmenty, które łączą w sobie wygodę za sprawą świetnie rozwiniętej infrastruktury, z urokami spokojnego życia na obrzeżach miasta.

To właśnie Ożarów Mazowiecki może pochwalić się nowoczesną architekturą. Projekty budowanych tu domów współgrają z najnowszymi trendami. Dzięki temu są funkcjonalne i zarazem ponadczasowe. Domy te tworzą idealne warunki do pracy i odpoczynku. Zapewne jeszcze przez długi czas będą wyznaczać kierunek rozwoju budownictwa mieszkalnego nie tylko w okolicy, ale w całym kraju. Dlatego w pełni zasługują na uwagę, przy wyborze wymarzonego domu.

Domy są tu budowane w taki sposób, aby mieszkańcy mieli warunki sprzyjające nawiązywaniu więzi sąsiedzkich, ale z drugiej strony, by każdy z nich miał oczekiwaną prywatność. Kupując domy deweloperskie w Ożarowie Mazowieckim, można mieć pewność, że będzie to dobra inwestycja. Każdy z wybudowanych domów wystarczy wykończyć pod indywidualne oczekiwania.

Warto też co nieco wspomnieć o samej lokalizacji. To miasto jest położone w bliskiej odległości od Warszawy. Dzięki temu bez problemu i całkiem szybko można dostać się do stolicy. Tu na mieszkańców czekają szkoły, przedszkola, sklepy, lokale gastronomiczne oraz liczne usługi.

Rodzinne nowe segmenty na sprzedaż – Ożarów Mazowiecki

Dużym zainteresowaniem w ostatnim czasie cieszą się nowe szeregówki. Nieruchomości te są nieco tańsze w porównaniu do domów jednorodzinnych wolnostojących. Z drugiej strony są lepszą inwestycją niż mieszkanie w bloku. Dają przede wszystkim możliwość korzystania z własnego podwórka. Do każdego domu przynależy kawałek zieleni, który stwarza możliwość wypoczynku i zabawy.

W ofercie wielu deweloperów znajdują się nowe domy szeregowe o różnej powierzchni, co stwarza szansę na znalezienie domu spełniającego oczekiwania i pod tym względem. Poszczególne domy różnią się nie tylko projektem, konstrukcją, wyglądem, ale przede wszystkim metrażem. Niektóre posiadają garaż, inne tylko miejsce przed domem do zaparkowania auta. Każdy bez problemu znajdzie dla siebie wymarzoną nieruchomość, dom dla całej rodziny.

Nowe domy jednorodzinne – ceny

Nowe domy jednorodzinne prosto od dewelopera do tanich nie należą. Wszystko zależy od metrażu, standardu oraz indywidualnych preferencji względem tej nieruchomości. Najtańsze i są to najczęściej domy w zabudowie szeregowej, kosztują od przeszło 5 000 zł za metr kwadratowy. Są i takie nieruchomości, gdzie metr kwadratowy rozpoczyna się od ponad 8 000 zł. A jeśli marzy nam się dom całkowicie na własność, bez sąsiadów za ścianą, musimy liczyć się z jeszcze wyższym wydatkiem. Wiadomo jednak, że i tak bez kredytu się nie obędzie, więc lepiej zadłużyć się na nieco większą kwotę i kupić dom marzeń, w dobrej lokalizacji, w lokalizacji sprzyjającej wszystkim domownikom, niż zaoszczędzić i męczyć się w domu, który nie spełnia oczekiwań.

Nowe domy – Ożarów Mazowiecki – aktualne oferty

W Ożarowie Mazowieckim cały czas działają deweloperzy. Co chwilę przekazują kolejne inwestycje ich nowym właścicielom. Można więc co chwilę spodziewać się nowych ofert. Jeżeli przykładowo komuś odpowiada ta lokalizacja, nie powinien zniechęcać się do miejscowości tylko dlatego, że akurat w tym momencie nie znalazł dla siebie atrakcyjnej nieruchomości. Tu zapewne za chwilę pojawią się kolejne nowe domy na sprzedaż.

Aktualnych ofert należy szukać na stronach deweloperów, a także i przede wszystkim w serwisach poświęconych tematyce nieruchomości. Największy zbiór aktualnych ofert znajdziesz tu. Zaglądaj na stronę regularnie, aby być na bieżąco z nowymi inwestycjami.

 

Rynek nieruchomości w Ożarowie Mazowieckim rozwija się w zaskakująco szybkim tempie. Nic dziwnego. Sprzyja temu ukształtowanie terenu. Duża dostępność działek inwestycyjnych, zlokalizowanych w całkiem atrakcyjnych częściach miasta, pozwala deweloperom na aktywne działanie. I tym sposobem właśnie co chwilę powstają nowe nieruchomości. Są to przede wszystkim domy, które dziś cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Przy zakupie domu, trzeba koniecznie sprawdzić, jaki deweloper go oferuje, jak wyglądają sprawy formalne, ile nieruchomość ta ostatecznie będzie kosztować. Należy przede wszystkim wybierać oferty wiarygodnych, uczciwych deweloperów. Nowe domy kosztują naprawdę sporo, szczególnie w dobrej lokalizacji jak ta, o której była tu mowa,. Dlatego nie wolno bagatelizować nawet najmniejszych szczegółów dotyczących inwestycji.

 

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt