Nowe domy Zakopane

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)

Brak domów

Zakopane – nowe domy jednorodzinne i rynek pierwotny

Zakopane to miasto w południowej Polsce, a jednocześnie największa miejscowość w bezpośrednim otoczeniu Tatr. Chętnych na zakup nowych nieruchomości nie brakuje, jednak rynek pierwotny jest tu nieco ograniczony. Nowe nieruchomości dostosowane są raczej pod wymagania turystyczne. Powstaje, więc wiele apartamentów, rezydencji, ale zwykle w budynkach wielopoziomowych. Takie mieszkania świetnie nadają się na wynajem.

Jeśli chodzi o rynek pierwotny i domy jednorodzinne to oferty pojawiają się raczej sporadycznie, zaraz potem szybko znikają. Dużo łatwiej jest znaleźć nowe segmenty, czy nowe szeregówki nieco dalej oddalone od Zakopanego (np. w Nowym Targu). Nowe domy w tym mieście często pochodzą też od inwestorów prywatnych, przez co ceny nieruchomości są tu stosunkowo wysokie.

Jakie domy deweloperskie buduje się z Zakopanem?

W okolicy Zakopanego powstaje wiele ciekawych projektów domów jednorodzinnych. Osoby, które chcą mieszkać blisko zimowej stolicy Polski mogą znaleźć ciekawe inwestycje położone pod tym urokliwym miasteczkiem. Budowane nowe domy szeregowe wyróżniają się ciekawym designem oraz dużą użytecznością. Są projektowane tak, by były jak najbardziej funkcjonalne. Dom od dewelopera zwykle utrzymany jest w nowoczesnym stylu, który ma dużo wspólnego z minimalizmem. Dominują proste bryły, neutralne kolory, dzięki czemu na osiedlach panuje harmonijny, przyjemny klimat.

Osiedle domów jednorodzinnych w tej okolicy zapewnia przede wszystkim kameralne, przyjemne życie w spokojnym otoczeniu. Najczęściej każdy deweloper do inwestycji przyłącza ogródek, który można dowolnie zaaranżować. Domy na sprzedaż mają albo garaże w bryle budynku, albo naziemne miejsca parkingowe. Zwykle deweloperzy dbają także o dobre drogi dojazdowe do posesji. Zwykle osiedla są w całości ogrodzone, co zwiększa bezpieczeństwo mieszkańców. Dużym atutem jest także lokalizacja. Domy w tej okolicy zapewniają szybki dostęp do polskich gór, ale i związanych z tym atrakcji.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt