Nowe mieszkania Oleśnica

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)
Boguszyce 110

od 6 200 za m²

Boguszyce 110

Termin oddania:

2 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

19

Liczba pokoi:

1 - 3

Powierzchnia:

32 - 54 m²

Osiedle Kolejowa

od 7 500 za m²

Osiedle Kolejowa

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

108

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

39 - 72 m²

Kopernikus

od 4 800 za m²

Kopernikus

Termin oddania:

2 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

111

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

43 - 94 m²

Kopernika 16

Kopernika 16

Termin oddania:

2 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

133

Liczba pokoi:

1

Powierzchnia:

1 m²

OFERTY ARCHIWALNE

Osiedle Europejskie

od 6 900 za m²

Oferta archiwalna

Osiedle Europejskie

Termin oddania:

3 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

36

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

43 - 66 m²

Oleśnica to miejscowość położona w województwie dolnośląskim, w bardzo niedalekiej odległości od Wrocławia. Jest niedużym miastem, ale za to nowoczesnym i stale nastawionym na dalszy rozwój. Dlatego jest atrakcyjnym punktem na mapie zarówno dla turystów, jak i dla samych mieszkańców. Jak wygląda rynek nieruchomości w tym mieście? Więcej na ten temat przeczytasz poniżej.

Nowe mieszkania w Oleśnicy – jak tu się buduje?

W Oleśnicy powstają nie tylko pojedyncze nowe bloki, ale wręcz całe osiedla. Nierzadko grodzone, monitorowane albo z ochroną. Deweloperzy decydują się tu na dość kameralną i niską zabudowę, co bardzo podoba się mieszkańcom. Są to przede wszystkim nowoczesne bloki, przykuwające uwagę ciekawym designem. Do dyspozycji mieszkańców przekazane są podziemne miejsca parkingowe oraz miejsca postojowe przy bloku. Do tego są jeszcze komórki lokatorskie i rowerownie. W standardzie tych nieruchomości znajdują się balkony, tarasy i ogródki dla mieszkań parterowych. A więc każdy bez problemu znajdzie dla siebie idealne mieszkanie w Oleśnicy. Przy budynkach znajdują się place zabaw, ławeczki oraz inne elementy małej architektury, które czynią to otoczenie niezwykle funkcjonalnym i estetycznym. Nie brakuje też roślin, które stwarzają warunki do wypoczynku w towarzystwie natury.

Nowe nieruchomości w Oleśnicy to mieszkania o różnych metrażach. Są tu kompaktowe i bardzo wygodne kawalerki o metrażu około 30 metrów kwadratowych oraz duże, przestronne mieszkania w granicach 100 metrów kwadratowych. Kupujący nie będą narzekać również na wybór mieszkań pod względem samego układu i rozmieszczenia poszczególnych pomieszczeń.

Ile kosztują mieszkania w Oleśnicy?

Mieszkania w Oleśnicy, porównując na przykład do Wrocławia, nie są drogie. Za metr kwadratowy trzeba zapłacić jakieś 5 974 zł. Czyli przeciętna wartość mieszkania w tym mieście wynosi około 293 800 zł. Wyższą bądź niższą cenę generuje metraż, standard, położenie, udogodnienia i sam deweloper. Choć w ostatnim czasie cena za metr kwadratowy wzrosła, to jednak i tak mieszkania mają dobrą cenę. Nic więc dziwnego, że wzbudzają tak duże zainteresowanie. Do Oleśnicy przeprowadzają się nawet mieszkańcy Wrocławia, bo tu jest taniej, a w razie potrzeby i tak szybko mogą dostać się do Wrocławia.

Mieszkania Oleśnica – gdzie szukać atrakcyjnych ofert?

W Oleśnicy działa wielu deweloperów. W związku z tym ofert mieszkań jest całkiem sporo. To wpływa na konieczność dokonania wyboru. Najprościej jest usiąść do komputera i korzystając z najpopularniejszych serwisów z ogłoszeniami, jak ten, przeanalizować poszczególne oferty na pierwotnym rynku nieruchomości. Będzie łatwiej wybrać jedną konkretną.

Oczywiście można też bezpośrednio udać się do poszczególnych biur deweloperów, ale to będzie wiązało się z większą stratą czasu. Analiza ogłoszeń w internecie przebiega znacznie szybciej, wygodniej i przyjemniej. Zresztą po co wychodzić z domu, kiedy wszystkie te informacje są tak naprawdę w zasięgu ręki. Warto pamiętać, że jest też opcja kontaktu telefonicznego czy mailowego, więc zawsze można o wszystko dopytać i upewnić się, czy faktycznie warto wybrać się do konkretnego biura.

Dlaczego warto mieszkać w Oleśnicy?

O tym, że warto mieszkać w Oleśnicy, chyba każdy już wie. To miejscowość, która stwarza idealne warunki do życia dla ludzi samotnych, par, osób starszych, rodzic z dziećmi. Dla osób w wieku szkolnym i aktywnych zawodowo. Kupując tanie mieszkanie w Oleśnicy, nie trzeba wiązać się z tym miastem i na stałe w nim zamykać. Bez problemu można dojeżdżać do Wrocławia, nawet codziennie i wracać do Oleśnicy, by odetchnąć, uspokoić się, zrelaksować, uciec od zgiełku wielkiego miasta.

Po Oleśnicy kursuje aż 5 linii autobusowych. Są też rowery miejskie. A mając własne auto, już w ogóle nie ma najmniejszego problemu z przemieszczaniem się po mieście. tu są licea, technika, szkoły zawodowe. Są też szkoły podstawowe i przedszkola. Działają również kluby sportowe. Tu żyje się spokojniej niż w dużych miastach, co też powinno być powodem do zastanowienia się nad kupnem mieszkania w tym miasteczku.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt