Nowe mieszkania Przemyśl

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)
SunSet Park

od 6 990 za m²

SunSet Park

Termin oddania:

Liczba mieszkań:

93

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

37 - 130 m²

Nove Monte Cassino

Nove Monte Cassino

Termin oddania:

Planowane

Liczba mieszkań:

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

37 - 70 m²

Osiedle Panorama

od 4 493 za m²

Osiedle Panorama

Termin oddania:

Gotowe

Liczba mieszkań:

146

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

40 - 108 m²

Osiedle Green Estate

od 5 500 za m²

Osiedle Green Estate

Termin oddania:

2023

Liczba mieszkań:

224

Liczba pokoi:

1

Powierzchnia:

30 - 90 m²

Parkowa Dzielnica budynek B2

od 4 200 za m²

Parkowa Dzielnica budynek B2

Termin oddania:

1 kwartał 2022 roku

Liczba mieszkań:

48

Liczba pokoi:

1 - 3

Powierzchnia:

26.65 - 54.07 m²

OFERTY ARCHIWALNE

Apartamenty Tatarska 4
Oferta archiwalna

Apartamenty Tatarska 4

Termin oddania:

2 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

85

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

25 - 156 m²

Nowe mieszkania w Przemyślu – Rynek pierwotny

Przemyśl to miasto o bogatej historii, które ciągle się rozwija. Widać to w szczególności wtedy, gdy obserwuje się jego rynek pierwotny – nieruchomości w Przemyślu stają się pożądaną ofertą wśród klientów, którzy coraz częściej decydują się na ich kupno. Wybór jest spory – nowe mieszkania deweloperskie w Przemyślu mogą zadowolić singla, ale również wielodzietną rodzinę. Na co należy zwrócić szczególną uwagę przy poszukiwaniu mieszkania od dewelopera? Jak nie narazić się na niebezpieczeństwo?

Nowe mieszkania w Przemyślu – podstawa to dobra lokalizacja

Aktualnie nowe mieszkania w Przemyślu realizowane są w różnych lokalizacjach. Nowe inwestycje powstają zarówno w pobliżu centrum miasta, jak i na jego obrzeżach. Jaki adres będzie najlepszy?
Pod uwagę warto wziąć wtedy przede wszystkim swoje indywidualne potrzeby. Niektórym klientom odpowiadać będzie nowe mieszkanie położone w pobliżu tętniącego życiem serca Przemyśla, innym natomiast odpowiadają mieszkania deweloperskie położone na uboczu, lecz za to blisko zieleni, gdzie można wypoczywać na świeżym powietrzu. Lokalizacja warunkuje również dostęp do komunikacji, sklepów, usług, placówek edukacyjnych, dlatego zawsze warto dokładnie przeanalizować, czy nowe mieszkanie w Przemyślu położone w konkretnym miejscu będzie mogło spełnić nasze oczekiwania teraz i w przyszłości.
Oczywiście, lokalizacja wpływa też na cenę. Inwestycje deweloperskie w Przemyślu położone w pobliżu centrum to wyższe ceny, te na obrzeżach miasta są już tańsze nawet o ponad tysiąc złotych za metr kwadratowy.

Mieszkania od dewelopera w Przemyślu – metraż, położenie i wykończenie

Kolejna ważna kwestia dotycząca poszukiwania idealnego mieszkania w Przemyślu to jego metraż, położenie oraz wykończenie.
Najlepiej nowe mieszkania dostosować do aktualnych potrzeb, a przy tym wziąć pod uwagę swoje przyszłe plany. Najmniejsze mieszkania na sprzedaż – kawalerki są wybierane przez singli, natomiast pary chcące mieć dzieci preferują już nowe mieszkania od dewelopera w Przemyślu o metrażu 50-70 metrów kwadratowych.
Kolejna ważna kwestia to położenie lokalu. Zwykle unika się tych na parterze i na najwyższym piętrze. Jednak położone na parterze mieszkania na sprzedaż w Przemyślu także mają swoje zalety, na przykład mogą mieć prywatny ogródek. Warto też sprawdzić lokalizację mieszkania względem stron świata – to od północy może być ciemne i chłodne.
Trzecia ważna kwestia to wykończenie – dzisiaj nowe mieszkania w Przemyślu często oferowane są w standardzie „pod klucz”, co jest dodatkowym udogodnieniem.

Nowe inwestycje w Przemyślu – pamiętaj o bezpieczeństwie

Wprawdzie rynek pierwotny w Przemyślu nie jest tak rozbudowany jak w Warszawie, to jednak zawsze warto dokładnie sprawdzić dewelopera przed zawarciem z nim umowy. Deweloper realizujący nowe inwestycje w Przemyślu ma obowiązek zaprezentować prospekt informacyjny – na podstawie zawartych w nim informacji można ocenić, czy dana oferta jest godna zaufania.

Zatem inwestycje deweloperskie w mieście Przemyśl to szeroka gama ofert – swoje wymarzone mieszkanie mogą znaleźć tu nawet najbardziej wymagający klienci.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt