Nowe mieszkania Wyszków

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)
Zielove Osiedle

Zielove Osiedle

Wyszków, Komisji Edukacji Narodowej
Termin oddania:

III Kwartał 2023

Powierzchnia:

29.38 - 134.78 m²

Liczba pokoi:

1 - 4

Zobacz inwestycję
Apartamenty nad Bugiem – etap II

od 5 800 za m²

Apartamenty nad Bugiem – etap II

, ul. 3 Maja
Termin oddania:

III Kwartał 2023

Powierzchnia:

33.69 - 75.95 m²

Liczba pokoi:

1 - 4

Zobacz inwestycję
Apartamenty Fryderyk

od 6 000 za m²

Apartamenty Fryderyk

, ul. Chopina
Termin oddania:

Gotowe

Powierzchnia:

38 - 97 m²

Liczba pokoi:

1 - 4

Zobacz inwestycję

W okolicach Warszawy znajduje się niejedno atrakcyjne miasto, w którym wiele osób chciałoby zamieszkać na stałe. Jednym z nich jest Wyszków. To miejscowość, w której jest wszystko, czego potrzeba do życia. W mieście tym działa też wielu deweloperów. Oferują nowoczesne mieszkania, które przykuwają uwagę standardem i atrakcyjnym wyglądem.

Wyszków – idealny teren pod inwestycje

Z racji tego, że na obrzeżach Wyszkowa jest dużo terenów zielonych, w tym nieużytków, idealnie nadających się pod inwestycje budowlane, w tym też właśnie zakresie się je wykorzystuje. Powstają tu kolejne osiedla z niewielką ilością niezbyt dużych bloków. Zainteresowanie mieszkaniami w tej części województwa mazowieckiego jest całkiem spore, więc chęci do realizowania kolejnych inwestycji budowlanych też nie brakuje.

Co chwilę powstające nowe mieszkania w Wyszkowie przykuwają uwagę nie tylko osób, które szukają oszczędności, ani też tych, którzy mają już stałą pracę w Warszawie, ale nie chcą lub nie mogą z różnych przyczyn kupić mieszkania w stolicy. Co prawda z Wyszkowa do Warszawy jest jakieś 60 km, zależnie od tego, gdzie kto dokładnie chce się dostać, ale to nieduża odległość i jest możliwa o pokonywania nawet codziennie.

Nowe mieszkania Wyszków

Mieszkania w Wyszkowie, chociażby dlatego, że są całkiem nowe, wzbudzają duże zainteresowanie. Praktyczne rozmieszczenie pomieszczeń pozwalające na dowolne zagospodarowanie przestrzeni, daje duże pole do popisu przyszłym mieszkańcom. Mieszkania te są usytuowane w nowoczesnych blokach, budowanych od podstaw tylko sprawdzonymi technikami i przy użyciu dobrych jakościowo materiałów. W budynku najczęściej znajdują się komórki lokatorskie, rowerownie i wózkownie. W podziemiach jest parking z miejscami postojowymi dla każdego mieszkania.

Mieszkania mają balkony, niekiedy tarasy, a niektóre nawet prywatne ogródki. Przestrzeń wokół bloków jest zagospodarowana w taki sposób, aby było funkcjonalnie, wygodnie i estetycznie. Zabudowane kosze na śmieci, ławeczki, place zabaw, niekiedy siłownie plenerowe oraz inne elementy małej architektury tworzą atrakcyjną przestrzeń.

Duży wybór nowych mieszkań w Wyszkowie gwarantuje możliwość znalezienia idealnego mieszkania, wymarzonego, nawet w rozsądnej cenie. A skoro o cenach mowa, to ile kosztuje mieszkanie w Wyszkowie?

Mieszkania Wyszków – ceny

W Wyszkowie dużo lepiej sprzedają się nowe mieszkania, niż używane. Zapewne dlatego, że cena nowego jest zbliżona do starego, a nowe to zawsze więcej możliwości, większy komfort, lepszy stan całego budynku itd. Jeśli chodzi o nowe mieszkania, cena jest całkiem niska. W Wyszkowie za metr kwadratowy płaci się 3 899 zł. Przeciętna wartość mieszkania wynosi 224 075 zł. Nie są to duże pieniądze, biorąc chociażby pod uwagę ceny obowiązujące w Warszawie lub w bliższej okolicy stolicy. Atrakcyjne ceny mieszkań są jednym z powodów, dla którego tak wiele osób decyduje się na zamieszkanie w tym mieście. Warto więc rozważyć inwestycję w mieszkanie w Wyszkowie. Nowe, do wykończenia, w stanie deweloperskim.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt