Nowe mieszkania Piastów

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)
Willa pod Świerkami

Willa pod Świerkami

Termin oddania:

1 kw. 2022

Liczba mieszkań:

15

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.06 - 77.14 m²

Zielone Tarasy

od 6 648 za m²

Zielone Tarasy

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

62

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia:

78 - 123 m²

Piasta 2

Piasta 2

Termin oddania:

1 kwartał 2023 roku

Liczba mieszkań:

13

Liczba pokoi:

3 - 4

Powierzchnia:

58 - 79 m²

Piastów Park

od 8 500 za m²

Piastów Park

Termin oddania:

3 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

32

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

47 - 83 m²

Oto oferta mieszkań w Piastowie

Piastów – doskonała lokalizacja do zamieszkania. Mają tego świadomość deweloperzy – Piastów wybierają często jaki miejsce pod nowe inwestycje. Oferują mieszkania w standardzie deweloperskim, usytuowane w okolicy parków. Proponują nowoczesne rozwiązania architektoniczne i przystępne ceny za metr kwadratowy nieruchomości. Piastów to idealne miasto do codziennego życia. W okolicy znajdują się przedszkola, szkoły (podstawowe, średnie), przystanki, przychodnia, a także korty tenisowe oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Zalety mieszkania w stanie deweloperskim

Trudno jednoznacznie określić, jak wygląda mieszkanie w stanie deweloperskim. Choć funkcjonują pewne ogólne zasady, to każdy deweloper może nieco inaczej rozumieć pojęcie stanu deweloperskiego. Próbując jednak stworzyć symboliczną definicję stanu deweloperskiego, można powiedzieć, że jest to mieszkanie, które zostało wybudowane przez inwestora. Po przejęciu przez nowego nabywcę jest ono gotowe do dalszych prac – wykończenia, umeblowania. Osoba, która właśnie stała się właścicielem mieszkania w stanie deweloperskim, prawdopodobnie może liczyć na to, że w środku znajdują się wszelkie niezbędne instalacje, wylewki wraz z tynkami, ogrzewanie, a także drzwi i okna, parapety. Cała reszta leży po stronie nabywcy, który może dowolnie urządzić lokal. To, że nabywca jest pierwszym właścicielem, to ogromna zaleta stanu deweloperskiego mieszkania. Wszystko zasadniczo jest nowe i objęte gwarancją. Prawdopodobnie posłuży bez najmniejszego szwanku przez długie lata.

Korzyści płynące z rynku pierwotnego

Jakie jeszcze korzyści płyną z kupowania mieszkania z rynku pierwotnego? To na pewno oszczędność czasu. Otrzymując mieszkanie, do którego od razu może wejść ekipa remontowa zajmująca się wykończeniami, usprawnia proces przygotowania mieszkania do zamieszkania. W przypadku rynku wtórnego niejednokrotnie traci się czas na wyburzenie ścian, zrywanie płytek, czy też wymianę okien, drzwi lub grzejników. Rynek pierwotny zapewnia także nowoczesne rozwiązania. Sprawne windy czy parkingi podziemne to standard, którego często brakuje na rynku wtórnym. Poza tym tutaj za wszystko na etapie budowy odpowiada deweloper. Piastów – mieszkańcy miasta chętnie korzystają z usług deweloperskich.

Standard deweloperski – jak wygląda w Piastowie?

Jak wiemy, co deweloper, to nieco inny standard deweloperski. Jednak inwestorzy w Piastowie działają na podobnych zasadach. W standardzie oferują doskonałej jakości okna z większą izolacją akustyczną, co wpływa pozytywnie na wyciszenie wewnątrz mieszkania. Drzwi wejściowe do nieruchomości są antywłamaniowe. Zwiększa to poczucie bezpieczeństwa mieszkańców. Każde mieszkanie posiada przypisane miejsce garażowe lub możliwość wykupienia naziemnego miejsca postojowego. Nie bez znaczenia są także dachy – większość z nich dostosowana jest do instalacji paneli fotowoltaicznych, co znacznie ułatwia podjęcie decyzji, która realnie obniży koszty rocznej eksploatacji budynku.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt