Nowe mieszkania Gniezno

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)
Nowe Skiereszewo

od 6 091 za m²

Nowe Skiereszewo

Termin oddania:

4 kw. 2022

Liczba mieszkań:

399

Liczba pokoi:

2 - 3

Powierzchnia:

39 - 69 m²

Nowe Winiary

od 6 400 za m²

Nowe Winiary

Termin oddania:

4 kw. 2022

Liczba mieszkań:

125

Liczba pokoi:

2 - 3

Powierzchnia:

28 - 70 m²

3 Maja 34

od 6 944 za m²

3 Maja 34

Termin oddania:

3 kw. 2022

Liczba mieszkań:

15

Liczba pokoi:

2 - 3

Powierzchnia:

31 - 47 m²

Tarasy Wenecji

od 6 030 za m²

Tarasy Wenecji

Termin oddania:

4 kw. 2020

Liczba mieszkań:

40

Liczba pokoi:

2 - 3

Powierzchnia:

36 - 60 m²

Nowe mieszkania w Gnieźnie – Rynek pierwotny

Steki nowych mieszkań zostanie oddanych w 2020 roku w ręce mieszkańców Gniezna. Rynek pierwotny rozwija się w mieście w piorunującym tempie, oferując mieszkania dla rodzin, seniorów i osób samotnych.

Mieszkania deweloperskie to przede wszystkim mieszkania jedno-, dwu i trzypokojowe o powierzchni od 28 do 78 metrów kwadratowych na bezpiecznych i przyjaznych osiedlach wyposażonych w drogi wewnętrzne, parkingi, place zabaw, oświetlenie i komórki lokatorskie.

Planujesz kupić nowe mieszkanie w Gnieźnie? Sprawdź, na co zwrócić uwagę wybierając nowe mieszkanie.

Rynek pierwotny w Gnieźnie – jak kupić mieszkanie?

Nowe mieszkania w Gnieźnie to szeroka oferta, spośród której każdy zainteresowany zakupem powinien znaleźć odpowiednie lokum dla siebie. Ceny są stosunkowo niewysokie, biorąc pod uwagę najdroższe inwestycje deweloperskie w dużych miastach oraz jakość i styl wykonania, które nie odbiegają od obecnie obowiązujących wytycznych i trendów.

Szukając mieszkania dla siebie, warto jednak przemyśleć inwestycję pod kątem możliwości finansowych i potrzeb mieszkaniowych.

W uprzywilejowanej pozycji są osoby, które mogą pozwolić sobie na zakup mieszkania od dewelopera za gotówkę. Wówczas jedyny koszt związany z utrzymaniem mieszkania to czynsz miesięczny (około 300 – 400 złotych) oraz opłaty licznikowe i media. Natomiast osoby, które zakup mieszkania będą finansować z zaciągniętego kredyt hipotecznego, muszą liczyć się ze stałym wydatkiem w postaci rat kredytu.

Inwestycje deweloperskie w Gnieźnie – jak wybrać mieszkanie?

Osoby samotne, seniorzy oraz pary bez dzieci, mogą śmiało postawić na mniejszy metraż mieszkania. Może to być np. wygodna i funkcjonalna kawalerka (pokój dzienny połączony z kuchnią oraz sypialnia i łazienka z prysznicem) o powierzchni do 30 metrów kwadratowych. Rodziny z dziećmi powinny jednak szukać mieszkania na sprzedaż o większej powierzchni, tak by zapewnić dzieciom  miejsce do zabawy i nauki.

Kiedy w rodzinie są dzieci, warto postawić na mieszkania z tarasem lub balkonem oraz wybierać nowe inwestycje z dostępem do palców zabaw i innych stref relaksu. Istotne znaczenie może mieć również bliskość od sklepów spożywczych, kiosków ruchu, szkół, przedszkoli, zakładów opieki medycznej oraz przystanków autobusowych. W Gnieźnie kursują autobusy miejskie, co może ułatwić codzienny dojazd do pracy i szkoły. Powyższe przekłada się na to, że nowe mieszkania powstające na obrzeżach miasta cieszą się dużym zainteresowaniem.

Nowe inwestycje w Gnieźnie – na co zwrócić uwagę szukając mieszkania?

Mieszkania w Gnieźnie budowane są najczęściej na nowych osiedlach, które w przyszłości mają tworzyć jedną, zorganizowaną całość. Jednakże pomimo faktu, że dane osiedle jest dopiero w budowie, warto sięgnąć po plan zagospodarowania przestrzennego, z którego wynikać będzie, jakie zmiany i jakie inwestycje są dopuszczone na danym rejonie.

Osoby ceniące sobie ciszę i spokój powinny zwrócić uwagę, czy w bliskiej okolicy mogą w przyszłości powstać zakłady produkcyjne, sklepy wielkopowierzchniowe i trasy szybkiego ruchu. Komfort mieszkania i bezpieczeństwo powinno być priorytetem dla rodzin szukających własnego mieszkania.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt