Nowe mieszkania Nowa Sól

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)
Osiedle Przyszłość

od 5 490 za m²

Osiedle Przyszłość

Termin oddania:

04.04.2022

Liczba mieszkań:

126

Liczba pokoi:

1 - 2

Powierzchnia:

36 - 60 m²

Family Park

od 4 360 za m²

Family Park

Termin oddania:

02.04.2021

Liczba mieszkań:

900

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

28 - 71 m²

Osiedle Zielonogórska

od 5 340 za m²

Osiedle Zielonogórska

Termin oddania:

06.2023

Liczba mieszkań:

162

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

48 - 75.8 m²

6. Dzielnica

od 5 690 za m²

6. Dzielnica

Termin oddania:

02.04.2023

Liczba mieszkań:

162

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

44.8 - 75 m²

Osiedle Armii Krajowej

od 5 140 za m²

Osiedle Armii Krajowej

Termin oddania:

03.04.2021

Liczba mieszkań:

216

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

38.8 - 41.6 m²

Osiedle Armii Krajowej 7

od 5 890 za m²

Osiedle Armii Krajowej 7

Termin oddania:

03.04.2022

Liczba mieszkań:

108

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

40 - 70 m²

Nowe mieszkania w Nowej Soli – Rynek pierwotny

Nowa Sól jest miastem zamieszkiwanym przez prawie 40 tys. osób. To aglomeracja, posiadająca zabytkową zabudowę, położona w południowej części województwa lubuskiego na obszarze zachodniej części Wzgórz Dalkowskich. Miejsce to jest bardzo atrakcyjne, szczególnie dla młodych osób, które pragną mieszkać w okolicy terenów zielonych z miejscem do uprawiania sportów wodnych, np. kajakarstwa. Nowe mieszkania w tym mieście cieszą się dużą popularnością. Nowa Sól to miejscowość, w której prowadzone są nowoczesne inwestycje deweloperskie na atrakcyjnie położonych terenach. Większość firm, zajmujących się budownictwem mieszkaniowym, wybiera obszary położone w bliskim sąsiedztwie Odry, przystani kajakowej, jak również kompleksów leśnych i parków.

Jak znaleźć uczciwe inwestycje deweloperskie w Nowej Soli?

Osoby, które poszukują nowych mieszkań, powinny mieć na uwadze, że rynek pierwotny w Nowej Soli rozwija się bardzo dynamicznie, zarówno pod względem ilości powstających inwestycji, jak i planowanych. Młode osoby, kupujące swoje pierwsze lokum i poszukujące na stronach internetowych, tematów, takich jak inwestycje deweloperskie w Nowej Soli, mogą mieć problem w ocenie ich wiarygodności. Przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z oferty danego dewelopera w Nowej Soli, warto ustalić, czy prezentowane przez niego projekty osiedli mieszkaniowych są stworzone według nowoczesnych zasad urbanistyki. Jest to gwarancją funkcjonalności i komfortu nowo powstających nieruchomości. Warto sprawdzić, czy dostępne w ofercie deweloperów nowe mieszkania w Nowej Soli, są zaprojektowane przez znane i cenione pracownie architektoniczne. Przed zakupem mieszkania od dewelopera w Nowej Soli należy sprawdzić, czy apartamenty posiadają starannie wykończone klatki schodowe i cichobieżne windy.

Jak kupić atrakcyjne mieszkanie w Nowej Soli?

Rozwój nowych technologii i dbałość o środowisko naturalne, sprawia, że wiele osób rezygnuje z posiadania aut z silnikami spalinowymi na rzecz zasilanych elektrycznie.  W trakcie przeglądania ofert niektórych deweloperów potencjalny kupiec mieszkania na sprzedaż w Nowej Soli, posiadający auto elektryczne, powinien ustalić, czy budowane osiedla są przystosowane do posiadania tego typu samochodów. Osiedle, które jest stworzone dla aut elektrycznych, powinno być wyposażone w funkcjonalne punkty, służące do ładowania tego typu pojazdów mechanicznych. Poszukując mieszkania w Nowej Soli, należy wybierać wysokiej jakości apartamentowce, które wyróżniają się precyzyjnym wykończeniem pomieszczeń i elewacji, zgodnie z europejskimi standardami, jakie musi spełnić budynek wielorodzinny. Warto zwrócić uwagę na jakość zastosowanych materiałów i funkcjonalność użytkowania pomieszczeń. W tym celu można skorzystać z porad, zamieszczonych na forach internetowych przez osoby, które skorzystały wcześniej z usług danego dewelopera, sprzedającego nowe mieszkanie.

W jaki sposób rzetelnie ocenić nowe inwestycje mieszkaniowe?

Wiele osób, zainteresowanych zakupem mieszkania w Nowej Soli, zastanawia się jak wybrać odpowiedniego dewelopera, od którego kupią oni swoją wymarzoną nieruchomość. Sposobem na sprawdzenie wiarygodności firmy, realizującej nowe inwestycje, jest dokładne zapoznanie się z ofertą danego dewelopera, działającego w branży budownictwa mieszkaniowego na terenie Nowej Soli. Uczciwość firmy deweloperskiej, budującej nowe mieszkanie w Nowej Soli, można sprawdzić przy pomocy dostępnych w Internecie informacji, dotyczących zrealizowanych już przez nią projektów. Warto sprawdzić także aktualną sytuację finansową danej firmy deweloperskiej, głównie pod kątem ewentualnych zadłużeń. Należy pamiętać, że atrakcyjne i legalnie budowane mieszkania deweloperskie w Nowej Soli, powstają wyłącznie na terenach dopuszczonych prawem do realizowania na nich tego typu inwestycji. Wiarygodna firma deweloperska w opisie realizowanego projektu osiedla mieszkaniowego w Nowej Soli, zamieszcza wszystkie szczegóły tej inwestycji, łącznie z jej stanem, przewidywaną liczbą kondygnacji budynków, a także opisem mieszkania na sprzedaż i osiedla. W ofertach tych zamieszczone są także dokładne dane wykonawcy, pozwalające na identyfikację danego dewelopera i sprawdzenie jego firmy w KRS lub Centralnej Ewidencji Przedsiębiorców.

Czym kierować się przy wyborze konkretnego dewelopera z Nowej Soli?

Młode osoby, które poszukują nowych mieszkań, powinny pamiętać o tym, że rynek pierwotny w Nowej Soli wyróżnia się tym, że wszystkie planowane i zrealizowane tam inwestycje budowlane, muszą być zgodne z ogólną zabudową tego miasta. Z racji tego, iż Nowa Sól to miasto zabytkowe, budowane tam mieszkania deweloperskie muszą być ściśle dopasowane do stylu architektury, jaki dominuje w całej miejscowości. Wszystkie dostępne na rynku pierwotnym nowe mieszkania od dewelopera, które budowane są na osiedlach w Nowej Soli, wymagają uzyskania pozwolenia od władz tego miasta, szczególnie wydziału Budownictwa, Architektury i Urbanistyki czy Konserwatora Zabytków. Szczegółowe dane, dotyczące realizacji, jakimi są nowe inwestycje w Nowej Soli można znaleźć również w informatorach miejskich, publikowanych na stronie Urzędu Miasta Nowa Sól.  Warto z nich korzystać, wybierając ofertę deweloperską w tym mieście.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt