Nowe mieszkania Radomsko

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)
Dolna Park

Dolna Park

Radomsko, Dolna
Termin oddania:

Gotowe

Powierzchnia:

26.37 - 80 m²

Liczba pokoi:

1 - 3

Zobacz inwestycję
OSIEDLE ŁOKIETKA

od 5 300 za m²

OSIEDLE ŁOKIETKA

Radomsko, Łokietka
Termin oddania:

Gotowe

Powierzchnia:

44 - 78 m²

Liczba pokoi:

2 - 5

Zobacz inwestycję
OSIEDLE SŁONECZNE

od 5 600 za m²

OSIEDLE SŁONECZNE

Radomsko, Stara Droga
Termin oddania:

Gotowe

Powierzchnia:

27.39 - 65.81 m²

Liczba pokoi:

1 - 3

Zobacz inwestycję
LA SPAZIA

LA SPAZIA

Radomsko, Stodolna
Termin oddania:

Gotowe

Powierzchnia:

32.82 - 55.74 m²

Liczba pokoi:

2 - 3

Zobacz inwestycję

OFERTY ARCHIWALNE

MICKIEWICZA 3
Oferta archiwalna

MICKIEWICZA 3

Radomsko, Mickiewicza
Termin oddania:

Gotowe

Liczba mieszkań:

15

Liczba pokoi:

2

Powierzchnia:

30.74 - 43.84 m² m²

APARTAMENTY LILLE
Oferta archiwalna

APARTAMENTY LILLE

Radomsko, Mickiewicza
Termin oddania:

Gotowe

Liczba mieszkań:

32

Liczba pokoi:

2 - 3

Powierzchnia:

38.03 - 76.83 m² m²

Radomsko zlokalizowane w województwie łódzkim to miasto położone 90 km od Łodzi, 40 km od Częstochowy i 180 km od Warszawy. Są tu przedszkola, szkoły, żłobki, firmy usługowe, restauracje i sklepy. Nie brakuje też terenów zielonych, sprzyjających wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Na licznych osiedlach powstają nowe inwestycje deweloperskie. Nierzadko budowane są przez nich całe, nowe osiedla. Prężny rozwój rynku nieruchomości gwarantuje możliwość znalezienia wymarzonego mieszkania.

Nieruchomości Radomsko – czego się można spodziewać?

Nowoczesne nieruchomości w Radomsku przyciągają uwagę ludzi nie tylko mieszkających już w tym mieście, ale również osób, które planują zamieszkać w tych stronach. Bo ogólnie Radomsko jest świetnym miastem do życia czy to w pojedynkę, w parze, czy z rodziną. Każdy znajdzie dla siebie zajęcie, a gdy będzie potrzebował szybko dostać się do większego miasta, wystarczy że wsiądzie w samochód i już za niedługo może być w Łodzi czy w Warszawie.

Oferowane obecnie mieszkania w Radomsku wyróżniają się nowoczesną architekturą. Budynki wznoszone są z użyciem najlepszych materiałów, przy użyciu sprawdzonych, choć nowych technologii. To usprawnia proces budowy i zapewnia doskonałą wytrzymałość budynku.

Nowo powstające bloki nie są duże, ale bardziej kameralne. Nieduża ilość mieszkań zwiększa prywatność i ogranicza liczbę ludzi w otoczeniu. W związku z tym żyje się tu spokojniej. Takich nowych osiedli jest coraz więcej. A to daje satysfakcjonujący wybór dla każdego, kto rozgląda się za mieszkaniem w tym mieście.

Mieszkania są przestronne, a pomieszczenia rozmieszczone w sposób maksymalnie funkcjonalny. Oczywiście kupujący muszą je wykończyć, gdyż są to mieszkania w stanie deweloperskim. Do poszczególnych lokali przynależą balkony i tarasy. Z mieszkań usytuowanych na parterze jest wyjście do prywatnego ogródka. Każdy właściciel ma miejsce parkingowe przed blokiem albo w podziemnym garażu. Na wyposażeniu obiektu znajduje się też rowerownia i wózkownia, coraz częściej są również komórki lokatorskie.

W Radomsku można kupić mieszkanie o różnej powierzchni, w różnej lokalizacji. By cieszyć się z zakupu, trzeba najpierw dobrze wybrać konkretną, najlepszą dla siebie ofertę.

Nowe mieszkania w Radomsku – jak wybrać najlepszą ofertę?

Mieszkania dostępne w sprzedaży na terenie Radomska różnią się dokładną lokalizacją, metrażem, sposobem rozmieszczenia pomieszczeń, standardem, ceną. By wybrać najatrakcyjniejszą ofertę dla siebie, trzeba określić swoje oczekiwania. Ważne jest, aby ustalić, w jakiej części miasta ma znajdować się to mieszkanie. Jeśli ktoś lubi ciszę i spokój, powinien wybrać mieszkanie na obrzeżach Radomska. Ktoś, kto chce mieć wszędzie blisko, powinien kupić mieszkanie w centrum. Lokalizacja jest bardzo ważna, ponieważ kupno mieszkania może być inwestycją na lata, a nawet na całe życie. I jeśli już ktoś rozpoczął pracę albo naukę w jakimś miejscu, to lepiej, aby miał do nich w miarę blisko.

Wybierając nowe mieszkanie w Radomsku trzeba zwrócić uwagę na układ pomieszczeń i dopasować go do potrzeb wszystkich domowników, tak by każdy znalazł w nim własny kąt. Ponadto warto zwrócić uwagę, czy budynek jest ogrodzony, monitorowany, czy w pobliżu są place zabaw, jeśli szuka się mieszkania dla rodziny z małymi dziećmi.

Teraz porównać oferty kilku deweloperów można za pośrednictwem internetu. Wystarczy zajrzeć na taki portal ogłoszeniowy jak ten. Ofert nie brakuje, a co chwilę pojawiają się kolejne. Analiza poszczególnych ogłoszeń i wybór najlepszego mieszkania, to czysta przyjemność.

Ile kosztują mieszkania w Radomsku – rynek pierwotny

Hasło mieszkania Radomsko cena to najszybszy sposób na znalezienie konkretnych informacji na ten temat w internecie. Trzeba pamiętać, że stawki za metr kwadratowy cały czas się zmieniają, przeważnie rosną. Dlatego warto być na bieżąco. Teraz za metr kwadratowy w Radomsku kupujący muszą zapłacić 5 940 zł. Co za tym idzie, przeciętna wartość mieszkania w tym mieście wynosi 311 568 zł. Cena jest niższa niż w Łodzi, czy Warszawie.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt