Nowe domy Stare Babice

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)
Zielony Zaułek

od 6 114 za m²

Zielony Zaułek

Stare Babice, ul. Zielony Zaułek
Termin oddania:

II Kwartał 2023

Liczba domów:

6

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia:

161.93 m²

Ostoja Kampinos

od 8 796 za m²

Ostoja Kampinos

Stare Babice, ul. Kampinoska
Termin oddania:

03.04.2022

Liczba domów:

24

Liczba pokoi:

5 - 6

Powierzchnia:

108 - 108 m²

Stare Babice mieszczą się w bliskiej okolicy Warszawy. Dlatego też przyciągają uwagę osób, które mają już stałą pracę w stolicy, a teraz szukają spokojnego miejsca do zamieszkania na stałe. To właśnie tu można znaleźć dużo atrakcyjnych ofert nieruchomości na sprzedaż. Wśród nich znajdują się zarówno domki jednorodzinne jak też domy szeregowe. Każdy ma szansę znaleźć dla siebie nieruchomość spełniającą najśmielsze oczekiwania.

Dlaczego Stare Babice? Dlaczego warto tu mieszkać?

Pracując czy ucząc się w Warszawie lub w jej okolicach, można tak naprawdę zamieszkać wszędzie. Byle, by nie było za daleko do stolicy. Jednak mimo to w sposób szczególny polecane są Stare Babice. Skąd pomysł, aby inwestować w nowe domy jednorodzinne właśnie w tym miejscu? Powodów jest wiele. Warto wypowiedzieć się o najważniejszych.

Z jednej strony plusem tej lokalizacji jest możliwość szybkiego dotarcia do Warszawy. Szczególnie do jej dzielnicy Bemowo. Tu mieszczą się atrakcyjne budynki o nowoczesnej architekturze, gotowe do zamieszkania praktycznie od zaraz. Można też spotkać niejedno nowe osiedle domów jednorodzinnych w stanie deweloperskim. Domy mają różną powierzchnię i różnią się też standardem. Deweloperzy dbają o różnorodność, dzięki której każdy może z łatwością znaleźć dla siebie odpowiednie mieszkanie w oczekiwanym typie zabudowy. Z drugiej strony samo położenie tych nieruchomości jest ogromnym plusem. Mieszkańcy mogą odetchnąć po pracy w centrum Warszawy, odpocząć od ulicznego gwaru, hałasu i spalin. Tu mają możliwość kontaktu z naturą.

Stare Babice to świetna lokalizacja dla ludzi potrzebujących ciszy i spokoju, rodzin z dziećmi i osób starszych. To na pewno też doskonałe miejsce dla tych, którzy mają auto i nie muszą przejmować się tym, jak dotrzeć do stolicy. Choć prawda jest taka, że dobra komunikacja miejska gwarantuje bezproblemowy dojazd do różnych części tego miasta.

O zakupie domu w Starych Babicach powinny pomyśleć również osoby, które szukają swojego miejsca na ziemi. Warto wziąć pod uwagę bliskość stolicy, miasta wielu możliwości. Gdzie można z łatwością znaleźć pracę, rozwijać się i uczyć. To też dobra lokalizacja dla emerytów. Stare Babice umożliwiają prowadzenie spokojnego życia. W razie potrzeby jest dobry dostęp do lekarzy specjalistów i obiektów około medycznych, oferujących rehabilitację i inne usługi zdrowotne.

Warto zwrócić uwagę na nowe domy w Starych Babicach również ze względu na ich ceny. Za taki sam dom w Warszawie, byłoby trzeba zapłacić zdecydowanie więcej. W końcu nieruchomości w stolicy są drogie, a w porównaniu z innymi miejscowościami, nawet bardzo.

Ile kosztuje dom od dewelopera w Starych Babicach?

Cena domu w Starych Babicach jest zależna od wielu czynników, a przede wszystkim od dokładnej lokalizacji, metrażu, standardu, sposobu rozmieszczenia pomieszczeń oraz typu samego budynku. Dużym zainteresowaniem cieszą się nowe szeregówki, ale domy jednorodzinne wolnostojące, choć droższe, też cały czas budzą ciekawość.

Nowe domy szeregowe o powierzchni 224 metrów kwadratowych z garażem, kosztują w granicach 1 000 000 zł. Cena jednego metra kwadratowego nieruchomości rozpoczyna się od przeszło 4 000 zł. Jak przyznają deweloperzy, zainteresowanie takimi domami jest całkiem duże. W związku z tym można śmiało stwierdzić, że cena nie odstrasza. Zresztą przeszło 4000 zł za metr kwadratowy, to naprawdę bardzo dobra cena. W Warszawie metr kosztuje dużo więcej i to nawet na obrzeżach.

Na co zwrócić uwagę kupując domy deweloperskie?

Dom od dewelopera to oszczędność czasu, który byłoby normalnie trzeba przeznaczyć na budowę. To również ogromna wygoda i bezpieczeństwo. Nie trzeba szukać materiałów budowlanych, ekipy, która ten dom wybuduje, zbyt mocno koncentrować się na projekcie itd. Deweloper ma różne nieruchomości na sprzedaż, więc wystarczy tylko wybrać dla siebie najatrakcyjniejszą.

Szukając wymarzonego domu, na pewno nie można kierować się tylko i wyłącznie samymi oczekiwaniami względem tej nieruchomości. Bardzo ważne jest również, aby skupić uwagę na samym deweloperze, ponieważ nie każdy jest uczciwy. Trzeba wybrać wiarygodnego dewelopera, sprzedającego domy po dobrej cenie i przede wszystkim wybudowane z użyciem materiałów wysokiej jakości. Nie wszystkie domy deweloperskie mają ten sam standard, bo nie każdy deweloper dba o jakość tych nieruchomości. Dlatego ważne jest, aby być zorientowanym w temacie.

Rynek pierwotny nieruchomości w okolicach Warszawy rozwija się bardzo prężnie. Można tu spotkać wielu deweloperów oferujących nowe mieszkania i domy. Warto przed wyborem konkretnego zapoznać się z opiniami innych jego klientów, zamieszkujących już nowe inwestycje. Dobrze jest również porozmawiać z kimś, kto zamieszkuje nowe segmenty. Opinie o tej formie zabudowy mogą pomóc podjąć właściwą decyzję.

Szukając domu w stanie deweloperskim, nigdy nie należy kierować się zbyt niską jego ceną. Ta może świadczyć o haczykach dewelopera i wiązać się z poważnymi konsekwencjami w przyszłości. Żadnemu inwestorowi to nie jest potrzebne.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt