Nowe mieszkania Tomaszów Mazowiecki

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)
Osiedle Park Cegielnia

od 5 200 za m²

Osiedle Park Cegielnia

Tomaszów Mazowiecki, Cegielniana
Termin oddania:

Gotowe

Powierzchnia:

44.3 - 80.88 m²

Liczba pokoi:

1 - 4

Zobacz inwestycję
Wierzbowa

od 5 200 za m²

Wierzbowa

Tomaszów Mazowiecki, Wierzbowa
Termin oddania:

Gotowe

Powierzchnia:

29.82 - 76.25 m²

Liczba pokoi:

1 - 4

Zobacz inwestycję
Osiedle Park Chopina

Osiedle Park Chopina

Tomaszów Mazowiecki, Chopina
Termin oddania:

Gotowe

Powierzchnia:

34 - 64 m²

Liczba pokoi:

1 - 3

Zobacz inwestycję
Rolna 8 14

Rolna 8 14

Tomaszów Mazowiecki, Rolna
Termin oddania:

III Kwartał 2023

Powierzchnia:

30 - 98 m²

Liczba pokoi:

2 - 4

Zobacz inwestycję

OFERTY ARCHIWALNE

Spalska 2
Oferta archiwalna

Spalska 2

Tomaszów Mazowiecki, Spalska
Termin oddania:

Gotowe

Liczba mieszkań:

25

Liczba pokoi:

2 - 3

Powierzchnia:

33.12 - 49.73 m² m²

Nowe mieszkania w Tomaszowie Mazowieckim – Rynek pierwotny

Tomaszów Mazowiecki jest miastem w województwie łódzkim. To czwarta pod względem ludności aglomeracja na całym tym terenie. Tomaszów Mazowiecki jest miastem bardzo nowoczesnym z licznymi udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych i z bezpłatną komunikacją miejską. Znajduje się tam jedyny w Polsce, całoroczny tor, przeznaczony do uprawiania łyżwiarstwa szybkiego. Poszukując nowego mieszkania w Tomaszowie Mazowieckim i śledząc tamtejszy rynek pierwotny, warto zwrócić uwagę na oferty najlepszych deweloperów. To gwarancja udanego zakupu wymarzonego mieszkania od dewelopera.

Jak weryfikować, dostępne w ofercie inwestorów, mieszkania deweloperskie w Tomaszowie Mazowieckim?

Obserwując rynek pierwotny w Tomaszowie Mazowieckim, na którym pojawiają się nowe inwestycje, należy skupić się na wiarygodnych deweloperach. W ich ofercie znaleźć można wszystkie dane, dotyczące, zarówno planowanych, realizowanych, jak i zakończonych już projektów. Zakup mieszkania od dewelopera w Tomaszowie Mazowieckim warto poprzedzić weryfikacją ofert i wybrać tylko zgodne z oczekiwaniami danego nabywcy. Oferowane mieszkania na sprzedaż, powinny być usytuowane na, dobrze skomunikowanych z centrum miasta, osiedlach. Od razu należy ustalić, czy udział w drodze osiedlowej jest płatny osobno, czy też już w cenie mieszkania. Oprócz tego warto postarać się o wypis z ewidencji gruntów dla działek, dotyczących budowanego osiedla, gdzie znajdą się wybrane, nowe mieszkania w Tomaszowie Mazowieckim. Ważny jest także stan gleby. Na torfowiskach i gruntach nasypowych nie mogą powstawać inwestycje deweloperskie w Tomaszowie Mazowieckim.

Sposoby oceniania wiarygodności dewelopera. Jak wybrać atrakcyjne mieszkania w Tomaszowie Mazowieckim?

W trakcie analizy rynku pierwotnego, na którym dostępne są nowe mieszkania w Tomaszowie Mazowieckim, warto ustalić, czy deweloper dla swoich inwestycji założył i prowadzi rachunek bankowy powierniczy typu zamkniętego. Stanowi to gwarancję, że z wpłaconych środków nie będą finansowane nowe inwestycje w Tomaszowie Mazowieckim. Kluczowy jest tutaj aspekt terminu poprawek czy wyglądu osiedla i klatek schodowych, zgodnego z tym, co zakładał prospekt informacyjny. Warto także ustalić, czy w umowie podpisywanej z deweloperem, nie znajdują się zakamuflowane opłaty dodatkowe za nowe mieszkanie. Mogą one obejmować korzystanie z parkingu, hali garażowej, komórek lokatorskich lub pralni i suszarni.

Dlaczego warto poznać rynek pierwotny w Tomaszowie Mazowieckim?

Podejmując decyzję o kupnie nowego mieszkania deweloperskie w Tomaszowie Mazowieckim, należy jak najdokładniej poznać nowe inwestycje deweloperskie danej firmy. Warto porozmawiać z osobami, które mieszkają już na nowo powstałym osiedlu. W trakcie wymiany zdań trzeba ustalić, czy mieszkania deweloperskie pod klucz były wykonane estetycznie, a założona instalacja wodno- kanalizacyjna i wentylacja spełnia swoje zadanie. Oprócz tego warto zapytać osoby, które skorzystały z oferty dewelopera, czy ich nowe mieszkania są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Osoby, które poszukują nowego mieszkania na sprzedaż w Tomaszowie Mazowieckim, powinny wziąć pod uwagę wszystkie wyżej wymienione aspekty. Dzięki temu nabyta przez nich nieruchomość, będzie udanym zakupem i gwarancją satysfakcji z posiadania atrakcyjnego i komfortowego, nowego mieszkania.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt