Nowe mieszkania Dąbrowa Górnicza

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)
Osiedle Szkolna

od 6 200 za m²

Osiedle Szkolna

Dąbrowa Górnicza, Szkolna
Termin oddania:

Gotowe

Powierzchnia:

37.8 - 105.5 m²

Liczba pokoi:

1 - 4

Zobacz inwestycję
Osiedle Nowa Dąbrowa

od 4 950 za m²

Osiedle Nowa Dąbrowa

Dąbrowa Górnicza Korzeniec, Graniczna
Termin oddania:

Gotowe

Powierzchnia:

70 - 219 m²

Liczba pokoi:

4 - 5

Zobacz inwestycję
Osiedle Nowa Dąbrowa

od 4 950 za m²

Osiedle Nowa Dąbrowa

Dąbrowa Górnicza Gołonóg, ul. Graniczna
Termin oddania:

Gotowe

Powierzchnia:

30 - 60 m²

Liczba pokoi:

1 - 5

Zobacz inwestycję

OFERTY ARCHIWALNE

Osiedle Letnia

od 6 200 za m²

Oferta archiwalna

Osiedle Letnia

Dąbrowa Górnicza, Letnia
Termin oddania:

Brak danych

Liczba mieszkań:

8

Liczba pokoi:

3 - 4

Powierzchnia:

66.44 - 71.93 m² m²

Pogoria Park

od 6 600 za m²

Oferta archiwalna

Pogoria Park

Dąbrowa Górnicza, Spisaka
Termin oddania:

Gotowe

Liczba mieszkań:

156

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

38 - 70 m² m²

Dąbrowa Górnicza to miasto położone w województwie śląskim. Jest jednym z najważniejszych ośrodków przemysłowych w tej części Polski. Atrakcyjność miejsca pod kątem rynku pracy, a także samo ukształtowanie terenów, zachęca deweloperów do podejmowania kolejnych inwestycji. Tym samym rynek nieruchomości rozwija się tu w zaskakującym tempie. Co chwilę powstają kolejne mieszkania, które kuszą standardem i lokalizacją.

Marzenie o nowym mieszkaniu, szczególnie tym dosłownie nowym, do samodzielnego wykończenia według uznania i gustu, dotyczy chyba każdego człowieka. Wiele osób najpierw szuka lokalizacji, w której mógłby i chciałby osiąść na stałe. Warto poważnie wciąż pod uwagę Dąbrowę Górniczą, która jest atrakcyjna pod wieloma względami. I pod względem samego ukształtowania terenu, i pod kątem oferty mieszkań.

Nowe mieszkania w Dąbrowie Górniczej

Dąbrowa Górnicza rozrasta się w zaskakującym tempie. Co chwilę pojawiają się nowe budynki mieszkalne, popularnie zwane blokami. Są to najczęściej nisko kondygnacyjne bloki, maksymalnie 3-piętrowe, usytuowane na zamkniętych osiedlach. Do dyspozycji mieszkańców przekazywane są nie tylko same mieszkania, ale też ogródki, a na wyższych kondygnacjach balkony i loggie. Dla dzieci budowane są place zabaw. Mieszkańcy mają tu do dyspozycji parkingi podziemne, a nierzadko zdarza się monitoring. Nowe mieszkania w Dąbrowie Górniczej są dedykowane głównie rodzinom, małżeństwom, ale i osobom pracującym.

Mieszkania usytuowane w tym mieście budowane są z materiałów dobrej jakości, w oparciu o nowoczesne technologie. Powstałe zabudowania przykuwają uwagę swoim designem. Dlatego nim tylko pojawią się nowe oferty, zaraz znikają.

Najnowsze inwestycje deweloperskie w Dąbrowie Górniczej wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem, bazującym na najnowszych trendach w designie. W każdym z tych mieszkań znajduje się balkon, loggie albo duży, przestronny taras. Deweloperzy dziś kładą mocny nacisk na zadowolenie klientów, przyszłych mieszkańców. Dlatego też proponują im przestronne mieszkania, które cechują się funkcjonalnością, nowoczesnym wystrojem, a tam, gdzie to możliwe, optymalnym nasłonecznieniem.

Każda inwestycja deweloperska jest na swój sposób inna. Jednak bywają też podobieństwa, które wyznaczają standard współczesnego budownictwa. Nowe mieszkania dostępne są w wersji jednopokojowej, a niektóre z nich posiadają ich więcej, nawet 5 pomieszczeń. Zdarzają się te o powierzchni nawet 200 metrów kwadratowych, które świetnie nadają się dla licznych rodzin. Oferowane mieszkania są trwałe i wyróżniają się wysokim standardem wykonania, a przy tym elegancją i prostotą.

Mieszkania Dąbrowa Górnicza – ceny

Ile kosztuje mieszkanie w Dąbrowie Górniczej? Metr kwadratowy mieszkania w Dąbrowie Górniczej kosztuje około 4 887 zł. Najdroższe lokalizacje w tym mieście to ulica Brzozowa, Dzieci Wrześni, Wybickiego, czy Eugeniusza Kwiatkowskiego. Najtańsze ulice to Aleksandra Fredry, Projektowana, Franciszka Zabłockiego albo Orzechowa. Największym zainteresowaniem cieszą się mieszkania zlokalizowane na ulicy Legionów Polskich, Kasprzaka, Aleja Józefa Piłsudskiego, czy Tysiąclecia.

Mieszkania w Dąbrowie Górniczej są atrakcyjniejsze cenowo w porównaniu do mieszkań w Krakowie, czy nawet w Katowicach. Dlatego wiele osób decyduje się na zamieszkanie w tym właśnie mieście i dojazd do pracy czy szkoły do wspomnianych miejscowości. Jednak inwestycja ta jest dobrym pomysłem nie tylko ze względu na oszczędności. Mieszkanie poza zatłoczonym miastem jest znacznie wygodniejsze i przyjemniejsze.

Rynek nieruchomości w Dąbrowie Górniczej

Rynek nieruchomości w Dąbrowie Górniczej cały czas się rozwija. Sprzyja temu dobre położenie miejscowości. Z tego miasta do Krakowa jest zaledwie godzina drogi autem. Do Katowic jest znacznie krócej. Tereny są bardzo atrakcyjne pod względem turystycznym. Dlatego wiele osób inwestuje w mieszkania pod wynajem. Choć nie brakuje też ludzi, którzy decydują się na zamieszkanie w tym mieście na stałe.

Duże zainteresowanie mieszkaniami w tym mieście zachęca inwestorów do podejmowania kolejnych kroków inwestycyjnych. Nowe osiedla powstają bardzo szybko i niedługo po tym trafiają do nowych właścicieli. Klienci mają w czym wybierać, gdyż deweloperów działających w tym mieście jest wielu. Każdy może więc z łatwością znaleźć dla siebie mieszkanie, idealne dla singla, pary, czy całej małej bądź licznej rodziny.

Dąbrowa Górnicza – dlaczego warto tu mieszkać?

Słowa mieszkania Dąbrowa Górnicza są bardzo często wpisywane do wyszukiwarki internetowej. Powodów, dla których warto mieszkać w tym mieście, jest wiele. Jednym z nich jest bardzo dobra komunikacja. Warto podkreślić, że przez Dąbrowę Górniczą przebiegają aż 3 drogi krajowe, 51, 94 i 86. W niedalekiej odległości znajduje się również autostrada A4. Poza tym są tu liczne drogi wojewódzkie. Także przemieszczanie się po samym mieście, jak i po okolicznych również, jest bardzo łatwe i szybkie. Ponadto dobrze rozwinięta jest sama komunikacja miejska. W Dąbrowie Górniczej jest aż 9 stacji kolejowych. Po mieście i poza również, poruszają się autobusy oraz tramwaje. A kto ma własne auto, już w ogóle nie ma najmniejszych problemów z przemieszczaniem się na terenie całego miasta.

Innym powodem, dla którego warto zamieszkać w Dąbrowie Górniczej jest też sama ilość terenów zielonych. Zieleni nie brakuje nawet w centrum miasta, a jest ona w szczególności obecna na osiedlach. To sprzyja wypoczynkowi i kontaktom z naturą. W ogóle w okolicy znajduje się aż 5 parków – Zielona, Hallera, Podlesie, Małpi Gaj, Tysiąclecia, Planty im. Harcmistrza Stefana Piotrowskiego. Mieszkańcy mają do dyspozycji również 4 akweny wodne.

W związku z powyższym, w Dąbrowie Górniczej każdy znajdzie dla siebie odpowiednie zajęcie. Nie tylko pracę, czy szkołę, ale również rozrywkę. Tu można zrelaksować się na różne sposoby i znaleźć spokojne miejsce, by odpocząć od miejskiego zgiełku. A jeśli ktoś ma chęć, by skorzystać z rozrywki, wystarczy wsiąść w samochód czy transport publicznych i w mgnieniu oka przedostać się do odpowiedniego miejsca.

Oferty mieszkań w Dąbrowie Górniczej – jak szukać najlepszej?

Jak już wiadomo, wybór ofert mieszkań w Dąbrowie Górniczej jest bardzo duży. Trzeba więc zdecydować się na konkretną. Na co zwrócić uwagę, by nie żałować zakupu? Przede wszystkim na dewelopera i jego rzetelność. Należy wybrać tego, który oferuje solidne mieszkania i wykonuje je zgodnie z wysokimi standardami. Warto w związku z tym zapoznać się z opiniami innych klientów, które można znaleźć chociażby w internecie. Mieszkanie kupuje się na długie lata, a w przypadku niektórych osób, jest to inwestycja na całe życie, związana z wieloletnim spłacaniem kredytu. W związku z tym wybrane mieszkanie musi zaspokajać potrzeby pod względem metrażu, ilości i sposobu rozmieszczenia pomieszczeń, a także samego umiejscowienia – parter, piętro. Każdy powinien decydować się na mieszkanie, które jest w stanie spłacić. Wybór mieszkania wymaga dogłębnego przemyślenia tematu. Z podjętej już inwestycji nie będzie łatwo się wycofać.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt