Nowe mieszkania Piotrków Trybunalski

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)
Belzacka City Park

od 6 300 za m²

Belzacka City Park

Termin oddania:

gotowe

Liczba mieszkań:

117

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

27 - 76 m²

Belzacka Park

od 5 400 za m²

Belzacka Park

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

70

Liczba pokoi:

1 - 3

Powierzchnia:

40 - 68 m²

Inwestycje na terenie Piotrkowa Trybunalskiego

Piotrków Trybunalski to piękne, historyczne miasto w centralnej Polsce. Drugie co do wielkości w województwie łódzkim z populacją liczącą ok 60 tysięcy mieszkańców. Pierwsze wzmianki datuje się na rok 1213. Od XIX ważny ośrodek przemysłowy, tu powstawały zakłady szklarskie, włókiennicze, maszynowe. Obecnie zadomowiły się tu przedsiębiorstwa reprezentujące takie branże jak meblarska, papiernicza, maszynowa, browarnicza. Operują tu także firmy budowlane oraz deweloperzy o zasięgu lokalnym i regionalnym. Ze względu na korzystne położenie, jego dobrą komunikację z regionem oraz największymi ośrodkami miejskimi zlokalizowanych jest tu dużo centrów logistycznych oraz magazynów. Miasto przyciąga inwestorów krajowych i zagranicznych, biznes prowadzą tu międzynarodowe korporacje, liderzy w swoich branżach; krajowi potentaci oraz mnóstwo średnich i mniejszych podmiotów.

Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja

I jeszcze raz lokalizacja. W dzisiejszym świecie logistyka odgrywa niebagatelną rolę, co wydarzenia ostatnich lat dodatkowo uwypukliły. Piotrków Trybunalski od zawsze wiele zawdzięczał swojemu położeniu, obecnie to również jest jeden z jego głównych atutów. Jest to ważny węzeł komunikacyjny, przez miasto biegną drogi krajowe oraz międzynarodowe. W samym Piotrkowie oraz jego okolicach realizowanych jest wiele inwestycji z branży logistycznej. Budowane są wielkie centra logistyczne oraz szereg magazynów. Miasto stara się wykorzystać potencjał swojej lokalizacji do maksimum. Trudno ocenić jaki wpływ na pozyskiwanie innych inwestycji ma miejsce Piotrkowa na mapie, ale możemy być pewni, że nie raz był to argument, który przekonywał inwestorów do podjęcia decyzji o rozpoczęciu biznesu właśnie w tym mieście.

Nowe inwestycje w lepsze życie

Piotrków Trybunalski dba nie tylko o dobre samopoczucie przedsiębiorców, ale także swoich mieszkańców, bez których prowadzenie interesów byłoby niemożliwe. Realizowane są inwestycje w infrastrukturę poprawiającą jakość życia i komfort mieszkańców. Budowane są obiekty sportowo-rekreacyjne takie jak baseny czy boiska. Nie zapomniano także o kulturze czy obiektach handlowo-usługowych. Powstają galerie handlowe, sklepy, hotele. Nakłady na infrastrukturę wymusza także dobra kondycja rynku nieruchomości oraz wzmożona aktywność lokalnych deweloperów i firm budowlanych. Buduje się dużo, na wysokim poziomie, a o kondycji budownictwa mieszkaniowego może świadczyć, chociażby fakt, że powstaje coraz więcej obiektów o podwyższonym standardzie.

Rynek pierwotny nieruchomości w Piotrkowie Trybunalskim to dość bogata oferta. Budowane są całe osiedla, kompleksy mieszkalno-usługowe, apartamentowce, zabudowa jedno i wielorodzinna w różnych wariantach. Deweloperzy starają się pozyskać klientów, proponując produkt wysokiej jakości. Projekty gwarantujące komfort i bezpieczeństwo mieszkańców, ekologiczne materiały oraz niezbędna infrastruktura sprawiają, że w Piotrkowie Mieszka się wygodnie i przyjemnie.

Magnes na inwestycje

Inwestycje Piotrków Trybunalski pozyskuje nie tylko dzięki swojemu położeniu, chociaż jest to aspekt, który trudno przecenić. W mieście panuje dobra atmosfera do prowadzenia biznesu i to na największą skalę. Jest wystarczająco duże, aby dostarczyć odpowiednią ilość wykwalifikowanych pracowników, a prężnie rozwijający się rynek pierwotny nieruchomości gwarantuje ciągłe powiększanie bazy mieszkaniowej.

Miasto rozwija się w sposób przemyślany, maksymalnie wykorzystuje swoje naturalne atuty, a także przyciąga inwestorów z różnych branż. Zlokalizowane są tu firmy produkcyjne, usługowe, transportowe, budowlane czy handlowe. Nowoczesne podejście do gospodarki miasta procentuje, a włodarze Piotrkowa starają się zapewnić odpowiednią infrastrukturę, inwestując w drogi, ośrodki sportowe, tereny zielone oraz inne obiekty podnoszące komfort życia mieszkańców i ułatwiające prowadzenie biznesu. Potencjał gospodarczy miasta dorównuje tradycjom miasta, w przypadku Piotrkowa Trybunalskiego jest to nie lada wyczyn.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt