Nowe mieszkania Aleksandrów Łódzki

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)
Osiedle Aleksandria II

od 7 350 za m²

Osiedle Aleksandria II

Aleksandrów Łódzki, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Termin oddania:

IV Kwartał 2024

Powierzchnia:

36 - 94 m²

Liczba pokoi:

1 - 4

Zobacz inwestycję
Apartamenty Konstantynowska

Apartamenty Konstantynowska

Aleksandrów Łódzki, ul. Konstantynowska
Termin oddania:

I Kwartał 2025

Powierzchnia:

32 - 88 m²

Liczba pokoi:

1 - 4

Zobacz inwestycję
Aleksandria I

Aleksandria I

Aleksandrów Łódzki, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Termin oddania:

Gotowe

Powierzchnia:

30 - 85 m²

Liczba pokoi:

1 - 4

Zobacz inwestycję
Brzozove

od 7 085 za m²

Brzozove

Aleksandrów Łódzki, Machulskiego
Termin oddania:

IV Kwartał 2023

Powierzchnia:

35 - 68 m²

Liczba pokoi:

2 - 3

Zobacz inwestycję

OFERTY ARCHIWALNE

Piłsudskiego

od 4 320 za m²

Oferta archiwalna

Piłsudskiego

Aleksandrów Łódzki, ul. Piłsudskiego
Termin oddania:

Gotowe

Liczba mieszkań:

64

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

36.7 - 80.3 m² m²

Aleksandrów Łódzki jest położony w województwie łódzkim, w bliskiej odległości od Łodzi. To bardzo ładne miasto, które stale się rozwija i unowocześnia. Nie brakuje tu firm usługowych, lokali gastronomicznych, obiektów sportowych i rekreacyjnych, szkół, przedszkoli i miejsc pracy. Tu żyje się całkiem przyjemnie i niczego do tego życia nie brakuje. W Aleksandrowie Łódzkim mieszka wielu młodych ludzi, osób w sile wieku i seniorów, bo miasto to stwarza warunki mieszkaniowe idealne dla każdego, niezależnie od płci i wieku.

Nowe mieszkania – Aleksandrów Łódzki

Deweloperzy cały czas działają w różnych częściach miasta. Co chwilę proponują nowe mieszkania w Aleksandrowie Łódzkim. Nieruchomości te wyróżniają się wysokim standardem. Teraz buduje się tylko nowoczesne, ale zarazem wytrzymałe, niezbyt duże budynki mieszkalne, w których znajduje się nieduża ilość, za to przestronnych i funkcjonalnych mieszkań. Mieszkania te odpowiadają potrzebom współczesnych kupców. Różnią się metrażem i rozmieszczeniem poszczególnych pomieszczeń, co gwarantuje idealne dopasowanie całości do oczekiwań przyszłych mieszkańców.

Ponadto mieszkania w Aleksandrowie Łódzkim są usytuowane na ogrodzonych osiedlach, coraz częściej monitorowanych albo nawet z ochroną. Wokół nich nie brakuje placów zabaw dla dzieci, ławeczek do siedzenia, roślinności, zieleni, alejek. Są też inne elementy małej architektury, które zwiększają funkcjonalność otoczenia i zarazem wpływają na jego atrakcyjność wizualną.

Cena mieszkania w Aleksandrowie Łódzkim

W związku z powyższym można snuć domysły, że nie ma szansy na tanie mieszkanie w Aleksandrowie Łódzkim. Tymczasem okazuje się, że wcale nie jest tak drogo, biorąc chociażby pod uwagę ceny, jakie obowiązują w tak bliskiej Łodzi. W Aleksandrowie Kujawskim metr kwadratowy mieszkania kosztuje 6 031 zł. Przeciętna wartość mieszania w tym mieście wynosi 271 847 zł. W Łodzi cena jest o jakiś 1 000 zł wyższa. Z uwagi na to, że miasta ta dzieli nieduża odległość, warto rozważyć osiedlenie się właśnie w Aleksandrowie Łódzkim. I tak właśnie wiele osób czyni. Niektórzy nawet przeprowadzają się z Łodzi do Aleksandrowa i odnotowują z tego tytułu wyłącznie same korzyści.

Zalety mieszkania w Aleksandrowie Łódzkim

Skoro mówimy o zamieszkaniu w Aleksandrowie Łódzkim na stale, warto też wspomnieć, jakie są zalety życia w tym mieście.

Przede wszystkim sam Aleksandrów Łódzki jest przepięknym miastem z mnóstwem atrakcji dla mieszkańców i turystów. W mieście tym nie brakuje restauracji, obiektów noclegowych, firm usługowych, sklepów, banków, szkół i przedszkoli. W związku z tym i praca bez wątpienia się znajdzie. Aleksandrów Łódzki jest mniejszy od Łodzi, więc może być ucieczką od chaosu, jaki panuje w dużych miastach.

Dużym zainteresowaniem cieszą się nieruchomości w Aleksandrowie Łódzkim, wyróżniające się nietuzinkową architekturą, kameralnym otoczeniem i poczuciem intymności. Chodzi tu o mieszkania ukryte w budynku na wzór nowoczesnej stodoły. Na jej konstrukcje składają się najczęściej 4 segmenty w zabudowie szeregowej dwulokalowej i 2 segmentów jednolokalowych. Niepowtarzalna architektura i idealna funkcjonalność to atuty tego charakterystycznego budownictwa. Jednak to tylko jedna z wielu propozycji mieszkaniowych w Aleksandrowie Łódzkim, gdyż oferta mieszkań jest bardzo bogata.

Aleksandrów Łódzki zasługuje na uwagę ze względu na jego położenie. Jeśli będzie potrzeba skorzystania z konkretnych usług, czy załatwienia sprawy w Łodzi, wystarczy wsiąść do samochodu, czy nawet transportu publicznego, by w niedługim czasie dostać się w oczekiwane miejsce. Poza tym w Aleksandrowie Łódzkim ceny mieszkań są przystępne, więc bardziej opłaca się kupić mieszkanie w tym mieście, niż w Łodzi.

A na wybór mieszkań nie można narzekać, gdyż działa tu wielu deweloperów. Trzeba tylko wybrać tego, który zasługuje na uwagę i rzetelnie podchodzi do każdej inwestycji. Aleksandrów Łódzki jest miejscem dla osób młodych, rządnych przygód i rozrywki, w tym jeszcze się uczących. To też doskonała opcja dla osób w sile wieku, pracujących. Mieszkanie w Aleksandrowie Łódzkim będzie zarazem dobrą propozycją dla seniorów. I nie ma znaczenia, jakie kto ma oczekiwania. Bez problemu znajdzie wymarzone mieszkanie.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt