Nowe domy Kielce

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)
Domy z Widokiem 2.0

od 7 093 za m²

Domy z Widokiem 2.0

Termin oddania:

2 kw. 2023

Liczba domów:

7

Liczba pokoi:

4 - 4

Powierzchnia:

81.81 - 84.81 m²

Wiśniowe Wzgórza

od 6 600 za m²

Wiśniowe Wzgórza

Termin oddania:

4 kw. 2023

Liczba domów:

24

Liczba pokoi:

3 - 5

Powierzchnia:

64 - 135 m²

Kielce – rynek pierwotny oraz oferty inwestycji jednorodzinnych

Kielce to bardzo urokliwe miasto, które położone jest w Górach Świętokrzyskich, nad rzeką Silnicą. Jest to stolica i centrum Podkarpacia, a jednocześnie najważniejsze miasto. Otoczenie Kielc jest przepiękne, co więcej miasto jest też dobrze skomunikowane. Można do niego dojechać kilkoma drogami ekspresowymi, czy krajowymi. Rynek pierwotny w tym mieście działa całkiem nieźle, od kilku lat wyraźnie widać wzrost nowych inwestycji w obrębie Kielc.

W mieście coraz częściej budują się też inwestycje jednorodzinne, deweloperzy stawiają na nowe segmenty i nowe szeregówki. Zwykle są to kameralne osiedla utrzymane w nowoczesnej stylistyce. Najczęściej nowe domy jednorodzinne zlokalizowane są nieco dalej od centrum miasta, co ma zapewnić mieszkańcom dogodny wypoczynek i spokój. Oczywiście w większości inwestycji dojazd do miasta pozostaje także szybki i komfortowy.

Charakterystyka kieleckich inwestycji jednorodzinnych na sprzedaż

Domy deweloperskie w Kielcach mają przede wszystkim stwarzać wymagającym klientom dogodne warunki do codziennego życia. Dlatego też często wyróżniają się dużym metrażem, własnym ogrodem oraz przestrzeniami dodatkowymi, takimi jak tarasy czy balkony. Każda inwestycja ma przypisane miejsca parkingowe lub garaże w bryle budynku.

Nowe domy szeregowe w Kielcach najczęściej budowane są w okolicach, gdzie dominuje niska zabudowa. Dzięki czemu możliwe jest utrzymanie kameralnej, rodzinnej atmosfery. Niemal każde osiedle domów jednorodzinnych w tym mieście wpisuje się w nowoczesne, architektoniczne trendy panujące w całej Polsce. Dominują, więc proste, kubiczne kształty, często są to parterowe lub piętrowe budynki z płaskimi dachami. Wielu inwestorów coraz odważniej wybiera materiały i technologie umożliwiające oszczędzanie energii.

Jednak można zaobserwować także, że deweloperzy działający w tym regionie stopniowo stają się coraz bardziej odważni w tej kwestii. Choć wciąż dominuje lekka, geometryczna bryła, to jednak pojawiają się coraz częściej zabudowy jednorodzinne, w których unika się symetrii. W takich domach bardzo często stawia się na dużą liczbę przeszkleń, ale jednocześnie minimalną liczbę przegród wewnętrznych.

Jak bezpiecznie kupić dom od dewelopera w Kielcach?

Wybranie idealnej inwestycji to trudne zadanie, w końcu dla wielu osób zakup domu to najważniejsza finansowa inwestycja w życiu. Jednak zdecydowanie się na konkretną ofertę to dopiero początek zakupowej drogi. Żeby mieć pewność, że transakcja przebiegnie w bezpieczny sposób konieczne jest wykonanie pewnych czynności, które zminimalizują ryzyko wszelkich nadużyć ze strony inwestorów.

Dlatego też zaraz po wybraniu oferty, warto jest przystąpić do weryfikacji wszelkich niezbędnych informacji na temat dewelopera oraz jego działalności. Istnieje kilka źródeł, dzięki którym można uzyskać informacje na temat danego inwestora. Są to chociażby popularne rejestry, takie jak KRS. Ale nie tylko. Dużo cennych informacji znaleźć można też na samej stronie dewelopera (poprzednie inwestycje, formy kontaktu, przynależność do organizacji branżowych).

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt