Nowe mieszkania Nowy Targ

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)
Apartamenty Grey

od 7 563 za m²

Apartamenty Grey

Nowy Targ, Bór
Termin oddania:

Gotowe

Liczba mieszkań:

53

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.41 - 68.81 m²

Nowy Targ to miasto kojarzone z górami i jest to jak najbardziej dobry kierunek. Bo mieści się ono w województwie małopolskim, zaledwie blisko 22 km od Zakopanego. To miejscowość, w której wielu osiedliło się na stałe. Niektórzy kupują mieszkania i domy pod wynajem, częściowo dla turystów. Na rynku nieruchomości obejmującym ten obszar naprawdę wiele się dzieje. Deweloperzy co chwilę oferują nowe mieszkania. Czy warto w nich zamieszkać?

Mieszkania w stanie deweloperskim – Nowy Targ

Współczesne mieszkania deweloperskie w Nowym Targu prezentują się rewelacyjnie. Inwestorzy dbają o to, aby były atrakcyjne wizualnie i technicznie, a do tego funkcjonalne. Oferują więc mieszkania usytuowane w niezbyt wysokich budynkach wyposażonych w windę oraz parking podziemny. Choć nierzadko zdarza się, że miejsca parkingowe znajdują się pod blokiem. W okolicy budynku znajdują się place zabaw, a także elementy małej architektury, co sprzyja wypoczynkowi na świeżym powietrzu.

Nowe nieruchomości w Nowym Targu przykuwają uwagę nowoczesną architekturą, ale poniekąd nawiązującą do terenów, na jakich się znajdują. Mieszkania są przestronne i zarazem funkcjonalne. Przeznaczone do samodzielnego wykończenia. Zarówno 1-pokojowe, 2-pokojowe, jak też większe. Dzięki temu każdy może znaleźć dla siebie to wymarzone, idealne dla singla, pary, seniorów i rodzin z dziećmi.

Rynek nieruchomości w Nowym Targu cały czas się rozwija, w związku z tym należy spodziewać się kolejnych atrakcyjnych mieszkań.

Nowe mieszkania Nowy Targ – ceny

Za metr kwadratowy mieszkania w Nowym Targu na rynku pierwotnym trzeba zapłacić około 8 003 zł. W efekcie tego przeciętne mieszkanie kosztuje około 531 570 zł. Cena jest wyższa w porównaniu do cen obowiązujących w niektórych miastach na terenie Polski. Jednak tu i tak ceny są niższe niż na przykład w Krakowie. A z Nowego Targu do Krakowa nie jest wcale daleko. To zaledwie około 1,5 godziny drogi własnym autem. Dobre połączenie pomiędzy danymi miejscowościami umożliwia bezproblemowe przemieszczanie się między nimi.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt