Nowe domy Niepołomice

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)

Brak domów

Niepołomice – rynek pierwotny

Niepołomice to stosunkowo niewielkie miasto w województwie małopolskim, w powiecie wielickim. Miasto ma stosunkowo dobrą lokalizację, ponieważ położone jest w bliskim sąsiedztwie Krakowa. Odległość od niepołomickiego rynku do krakowskiego Rynku Głównego to zaledwie 21 km w linii prostej. Co więcej w dalszym sąsiedztwie Niepołomic znajduje się także Tarnów. Dlatego też tutejszy rynek pierwotny może przyciągać osoby, które pragną mieszkać w bliskiej okolicy Krakowa, jednak szukają nieruchomości w dobrych cenach.

Jak zatem wygląda oferta domów w Niepołomicach? Czy jest, w czym wybierać, czy wprost przeciwnie? Otóż okazuje się, że nowe segmenty, nowe szeregówki powstają tu bardzo systematycznie, a osoby, które poszukują domu będą miały, w czym wybierać. Rynek, jak na tak małe miasto, jest dość obfity w atrakcyjne oferty. Domy deweloperskie w tej okolicy nie należą jednak do najtańszych. Oczywiście ceny są dużo bardziej przystępne, niż ceny domów w Krakowie. Niemniej jednak należy mieć na uwadze, że zakup domu w Niepołomicach to także stosunkowo duży wydatek.

Nowe domy jednorodzinne w Niepołomicach – krótki przegląd inwestycji

Jakie nowe domy na sprzedaż można znaleźć obecnie w Niepołomicach? Na jaką ofertę można liczyć? Obecnie można znaleźć wiele domów szeregowych z ogródkiem, zewnętrznymi miejscami postojowymi 2 kondygnacyjnych. Oczywiście ilość kondygnacji może być inna, jednak aktualnie przeważają takie oferty. Nowe domy szeregowe są projektowane tak, by były jak najbardziej funkcjonalne oraz aby nabywca mógł się w kich komfortowo i praktycznie urządzić.

Najczęściej na parterze zlokalizowany jest salon z aneksem kuchennym oraz wyjście prosto do ogrodu. Niemal każdy deweloper dba o to, by lokale były dobrze nasłonecznione, dlatego też najczęściej na parterze znajdują się duże przeszklenia, które pozwalają przedostawać się promieniom słonecznym do środka.

Innym atutem nieruchomości w tym mieście jest duże poczucie prywatności. Osiedle domów jednorodzinnych to przede wszystkim dużo większy spokój, ale i bezpieczeństwo. Mieszkańcy mają zwykle zapewniony także swobodny kontakt z naturą nie tylko we własnym ogródku, ale też w okolicy. W sąsiedztwie inwestycji znajdują się bardzo często tereny zielone, lasy, parki, a nawet rezerwaty przyrody. Większość osiedli jest w całości ogrodzona. Inwestorzy starają się także dbać o dobrze wykończone drogi dojazdowe, co służy zarówno mieszkańcom, jak i ich gościom.

Niepołomice – dom od dewelopera czy z rynku wtórnego

Stojąc przed koniecznością zakupu własnego domu, wiele osób zastanawia się czy wybrać nieruchomość z rynku pierwotnego, czy z rynku wtórnego. Otóż w Niepołomicach rynek wtórny nie jest zbyt atrakcyjny dla kupujących. Ceny domów z drugiej są tu bardzo wysokie, przekraczają często ceny nieruchomości pierwotnych. Ma to związek zapewne z obecną sytuacją na rynku, niemniej jednak w wielu przypadkach zakup domu z rynku wtórnego jest po prostu w tym miejscu nieopłacalny. Zwłaszcza w przypadku, gdy kupujący chce zmienić wystrój czy wyposażenie nabytej nieruchomości.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt