Nowe domy Tarnów

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)

Brak domów

OFERTY ARCHIWALNE

Krzyski Zakątek

od 2 900 za m²

Oferta archiwalna

Krzyski Zakątek

Nowe domy Tarnów, Krzyska 15/b, 33-100
Termin oddania:

I Kwartał 2019

Liczba mieszkań:

12

Liczba pokoi:

Brak danych

Powierzchnia:

125 m² m²

Nowe domy jednorodzinne w Tarnowie – analiza sytuacji na rynku pierwotnym

Tarnów to polskie miasto położone w województwie małopolskim, które zajmuje powierzchnię  72,38 km2. W mieście jest bardzo dobrze rozwinięty przemysł chemiczny oraz elektromaszynowy. Ale na terenie Tarnowa znajduje się także wiele innych rozmaitych firm oraz działalności handlowych. Dobrze rozwinięta infrastruktura sprawia, że tutejszy rynek pracy jest całkiem atrakcyjny, a bezrobocie stosunkowo niskie. Sprzyja to oczywiście rozwojowi rynku pierwotnego. Popyt na nowe nieruchomości jest tu stosunkowo duży, bowiem otwarty rynek pracy przyciąga osoby, które chcą na stałe znaleźć zatrudnienie i zadomowić się.

Rynek pierwotny zabudowań jednorodzinnych w Tarnowie to zarówno budynki wolnostojące, jak i nowe segmenty, nowe szeregówki. Najczęściej oferty dotyczą nieruchomości w stanie deweloperskim, ale czasem zdarzają się inwestycje o podwyższonym standardzie. Nowe inwestycje usytuowane są w przyjemnych, nowo wybudowanych osiedlach, które często zabezpieczone są dodatkowym ogrodzeniem.

Dużym atutem tego miasta są zrównoważone ceny na rynku pierwotnym. Nowe domy szeregowe kosztują znacznie mniej niż w innych dużych, polskich miastach.

Domy deweloperskie w Tarnowie – standardy i udogodnienia

Osiedle domów jednorodzinnych w Tarnowie składa się najczęściej z kilku nowoczesnym budynków w zabudowie szeregowej. Bryły mają najczęściej klasyczną konstrukcję, minimalistyczne wykończenie. Kolorystyka takich osiedli jest najczęściej bardzo neutralna, co dobrze wpisuje się w krajobraz miasta. Do domów jednorodzinnych przynależne są najczęściej ogródki. Mogą mieć różną powierzchnię, czasem są to powierzchnie ok. 20 m2, a czasem sięgają nawet ponad 100 m2.

Nowe domy na sprzedaż często wyposażone są w strych, a nawet garaż. Na uwagę zasługuje fakt, że większość deweloperów stara się także, aby drogi dojazdowe były dla mieszkańców jak najbardziej komfortowe, dlatego też często dojazd odbywa się drogą asfaltową. Nabywcy nie muszą martwić się o podłączenie mediów, takich jak prąd, czy woda miejska. W przypadku braku garażu mieszkańcy mogą liczyć na miejsca parkingowe. Co więcej coraz częściej osiedla domków jednorodzinnych znajdują się na terenach ogrodzonych. Bramy wyposażone są z kolei w domofony lub wideofony, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa mieszkańców.

Warto wspomnieć także o atrakcyjnej lokalizacji, która związana jest nie tylko z komfortowym dojazdem do centrum, ale też przyjemnym, zielonym otoczeniem, które sprzyja rekreacji i aktywnemu spędzaniu czasu.

Jak kupić bezpiecznie dom od dewelopera w Tarnowie?

Wybranie inwestycji to tylko jeden z wielu kroków, niezbędnych przy zakupie własnego domu. Równie ważne jest zweryfikowanie wszelkich niezbędnych informacji, które sprawią, że transakcja przebiegnie bezpiecznie.

Przede wszystkim ważne jest, by wybrany deweloper był rzetelny i terminowy. Dlatego też warto sprawdzić jego historię na stronie internetowej, poza tym ważne jest zweryfikowanie jego historii w różnorodnych rejestrach. Jeśli upewnijmy się, że deweloper pracuje bez zarzutu ważne jest także dokładne zweryfikowanie całej dokumentacji.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt