Nowe domy Wieliczka

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)
Bellis Twin

od 8 034 za m²

Bellis Twin

Wieliczka, Piaskowa
Termin oddania:

IV Kwartał 2022

Powierzchnia:

86 m²

Liczba pokoi:

4

Zobacz inwestycję
Magnoliowa Twin

Magnoliowa Twin

Wieliczka, Magnoliowa
Termin oddania:

IV Kwartał 2023

Powierzchnia:

119.07 - 155.04 m²

Liczba pokoi:

6

Zobacz inwestycję
Apartamenty Bogucka 10E

od 6 093 za m²

Apartamenty Bogucka 10E

Wieliczka, Bogucka 10E
Termin oddania:

IV Kwartał 2022

Powierzchnia:

35.88 - 78.62 m²

Liczba pokoi:

2 - 4

Zobacz inwestycję
Słoneczne Wzgórze

od 4 313 za m²

Słoneczne Wzgórze

Wieliczka, Bodzanów
Termin oddania:

II Kwartał 2021

Powierzchnia:

97 - 239.18 m²

Liczba pokoi:

3 - 7

Zobacz inwestycję
Słoneczne Ogrody

od 9 300 za m²

Słoneczne Ogrody

Wieliczka, ul. Krzyszkowicka
Termin oddania:

04.04.2023

Powierzchnia:

41 - 125 m²

Liczba pokoi:

2 - 5

Zobacz inwestycję

OFERTY ARCHIWALNE

Panorama Biskupice

od 3 661 za m²

Oferta archiwalna

Panorama Biskupice

Nowe domy Wieliczka, Zabłocie
Termin oddania:

IV Kwartał 2017

Liczba mieszkań:

7

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia:

153 - 180 m² m²

Rynek pierwotny w Wieliczce

Choć Wieliczka to stosunkowo niewielkie miasto, to jednak rynek pierwotny jest tu całkiem różnorodny. osoby, które szukają atrakcyjnych domów jednorodzinnych będą zadowolone, bowiem cały czas powstają tu nowe, bardzo atrakcyjne inwestycje. Zwykle są to kameralne kompleksy domów, zlokalizowane na obrzeżach miasta, w przyjemnych okolicach, zapewniających ciszę i spokój. Dojazd do miasta jest także najczęściej bardzo komfortowy.

Nowe segmenty i nowe szeregówki w Wieliczce nie należą do najtańszych. Ceny za metr niewiele odbiegają od tych w największych polskich miastach. Oczywiście można znaleźć także nieruchomości nieco tańsze, ale zwykle wiąże się to z mniejszym komfortem lub większą odległością od miasta. Oczywiście Wieliczka wciąż pozostaje dobrą alternatywą do bardzo wysokich cen nieruchomości w Krakowie. Osoby, które szukają domów w okolicy Krakowa bardzo chętnie wybierają więc to miasto do życia.

Nowe domy szeregowe w Wieliczce – charakterystyka

Niemal każdy deweloper dba o to, by nowe domy jednorodzinne na sprzedaż były funkcjonalne, ale też bardzo estetyczne. Najnowsze rozwiązania architektoniczne pozwalają tworzyć ciekawe i komfortowe projekty, które odpowiadają potrzebom współczesnych klientów. Osiedle domów jednorodzinnych w Wieliczce to przede wszystkim gwarancja przyjemnej, kameralnej atmosfery. Budynki charakteryzują się przemyślanym planem, ale też wieloma udogodnieniami. W tutejszej ofercie znaleźć można bardzo różnorodne projekty. Ilość kondygnacji to najczęściej od 1 do 3, niemal każdy dom ma przypisany ogródek o różnym metrażu.

Dom od dewelopera w Wieliczce to propozycja zarówno dla singli, jak i seniorów, czy rodzin z dziećmi. otoczenie przyrody i dostęp do własnego ogródka stwarzają idealne warunki do życia codziennego.

Domy deweloperskie na sprzedaż najczęściej utrzymane są w podobnej stylistyce – minimalistyczne wykończenie, brak nadmiernych zdobień, proste bryły oraz stonowane kolory. Całe inwestycje składają się zwykle od kilku do kilkudziesięciu domów. Takie rozwiązanie pozwala poznać sąsiadów i żyć w przyjemnej, przyjacielskiej atmosferze. Najczęściej domy posiadają garaże podziemne lub otwarte miejsca parkingowe. W okolicach wielu inwestycji znajdują się parki i lasy, co umożliwia aktywne spędzanie czasu wolnego.

Jeśli chodzi o powierzchnię domów to jest ona bardzo różnorodna. Na rynku pierwotnym w Wieliczce pojawiają się ogłoszenia z nieruchomościami od ok 70 m2, nawet do 200 m2. Wiele nowych domów ma także poddasze, które nowy nabywca może dowolnie zaaranżować (np. przekształcić na gabinet czy salę kinową).

Zakup nowego domu w Wieliczce – o czym warto pamiętać?

Zakup nowego domu to dla wielu osób jedna z najważniejszych inwestycji w życiu. dlatego też warto od początku dopilnować, żeby wszystko przebiegało zgodnie z planem. Najważniejszą kwestią jest oczywiście wybranie odpowiedniej oferty. Po tym kroku należy dokładnie sprawdzić dewelopera, tak by mieć zupełną pewność, że jest on rzetelny i terminowy. W tym celu można posłużyć się różnego rodzaju rejestrami, ale też prześledzić historię dotychczasowych inwestycji. Na samo podpisanie umowy warto jest się odpowiednio przygotować, a jeśli obawiamy się, że nie zrozumiemy pewnych zapisów, zawsze można skorzystać z pomocy prawnej.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt