Nowe mieszkania Racibórz

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)
Na Mysłowckiej

od 6 035 za m²

Na Mysłowckiej

Termin oddania:

2 kw. 2023

Liczba mieszkań:

45

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

40 - 70 m²

Markowickie Tarasy

Markowickie Tarasy

Termin oddania:

Gotowe

Liczba mieszkań:

40

Liczba pokoi:

3 - 4

Powierzchnia:

68 - 75 m²

Opal

od 5 790 za m²

Opal

Termin oddania:

2 kw. 2023

Liczba mieszkań:

18

Liczba pokoi:

2

Powierzchnia:

44 - 59 m²

OFERTY ARCHIWALNE

Nowe Brzezie

od 6 100 za m²

Oferta archiwalna

Nowe Brzezie

Termin oddania:

2 kw. 2022

Liczba mieszkań:

12

Liczba pokoi:

3

Powierzchnia:

54 - 56 m²

Parkowa Ostoja

od 6 400 za m²

Oferta archiwalna

Parkowa Ostoja

Termin oddania:

Gotowe

Liczba mieszkań:

35

Liczba pokoi:

1 - 3

Powierzchnia:

25 - 100 m²

Batorego 14
Oferta archiwalna

Batorego 14

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

27

Liczba pokoi:

1

Powierzchnia:

30 - 63 m²

Nowe mieszkania w Raciborzu – Rynek pierwotny

Rynek pierwotny w Raciborzu to oczywiście inwestycje deweloperskie różnych podmiotów. Pomimo obowiązujących zabezpieczeń ustawowych z 2012 roku, należy sprawdzić dane przedsiębiorstwo. Mieszkania na sprzedaż mogą bowiem być wykonane w różnym standardzie oraz czasie realizacji. Najprostszą formą sprawdzenia wiarygodności jest analiza w Internecie. Dzięki temu rynek pierwotny będzie bezpieczną i atrakcyjną alternatywą dla prywatnych ofert. W sieci znajdują się:

 • opinie dotychczasowych klientów,
 • dokładne dane teleadresowe firmy,
 • opisy wcześniejszych inwestycji,
 • inne informacje związane z podmiotem.

Do wszystkich ocen należy podchodzić z pewnym dystansem, ponieważ część z nich może być wynikiem aktywności konkurencji. Rywalizacja na rynku sprawia, że nowe inwestycje w Raciborzu będą także stanowić wynik analiz różnych ofert. Jednak mieszkania deweloperskie są długofalową lokatą kapitału, która może przynieść zaskakująco wysoki zwrot. Zaś liczba nieuczciwych przedsiębiorstw na przestrzeni lat wyraźnie spadła.

Oczekiwania klientów dewelopera w Raciborzu

Potencjalni nabywcy, których interesują nowe mieszkania weryfikują konkretne inwestycje deweloperskie w Raciborzu. Podstawowym wymogiem jest określony standard wykończenia, od wersji podstawowej, aż po wariant pod klucz. W pierwszym modelu klient otrzymuje nowe mieszkanie w stanie surowym, które musi samodzielnie wykończyć i wyposażyć. Natomiast w drugim, wystarczą jedynie meble oraz pewne sprzęty AGD czy RTV. Takie, nowe inwestycje cechują się także różnorodnością zewnętrzną. Chodzi o wygląd obiektu i najbliższego otoczenia, w którym mogą znaleźć się:

 • alejki, ścieżki, wewnętrzne uliczki,
 • place zabaw dla dzieci,
 • wydzielone strefy dla zwierząt,
 • wydajne systemy oświetleniowe,
 • przestrzenie pod wynajem.

Mieszkania na sprzedaż w Raciborzu potrzebują też bliskości niektórych usług podstawowych. Dotyczą one zaopatrzenia w: żywność, leki czy środki kosmetyczne i higieniczne. Mieszkania od dewelopera w Raciborzu uwzględniają wszystkie, powyższe standardy. Przekłada się to na ich ogólną atrakcyjność.
Jakimi cechami wyróżnia się rzetelny deweloper?

Mieszkania deweloperskie w Raciborzu są wykonane przez konkretną ekipę budowlaną. Musi ona być fachowa i dotrzymywać wstępnie przyjętych terminów. Wszystko po to, by możliwe było wprowadzenie kolejnych lokatorów. Za zatrudnienie oraz stworzenie tego zespołu odpowiada wykonawca, który musi podejmować odpowiednie decyzje. Rzetelny podmiot będzie cechował się również:

 • pełnym kontaktem z klientem na każdym etapie współpracy,
 • dokładną informacją, jaki standard będzie mieć nowe mieszkanie w Raciborzu,
 • szybkim usuwaniem ewentualnych usterek,
 • wsparciem doradczym w obszarze formy kredytowania.

owe mieszkania w Raciborzu są często nabywane przez młode rodziny, nie mające doświadczeń w ubieganiu się o takie finansowanie. Dlatego istotny jest wybór maksymalnie korzystnego rozwiązania, gdyż zwiększy to szansę na pełną spłatę. Mieszkania od dewelopera wiążą się czasem z koniecznością wieloletnich obciążeń ratalnych. Jednak przy pewnym poziomie zarobków , da się kupować w tej formule mieszkania w Raciborzu.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt