Nowe domy Słupsk

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)

Brak domów

OFERTY ARCHIWALNE

Individual
Oferta archiwalna

Individual

Termin oddania:

1 kw. 2022

Liczba mieszkań:

Liczba pokoi:

3 - 4

Powierzchnia:

58.57 - 127.11 m²

Co dzieje się na rynku pierwotnym w Słupsku?

Słupsk to miasto położone w województwie pomorskim. Nie jest to zbyt duże miasto, jednak władze dbają o to, by podnosić jego walory, dlatego też z roku na rok miejscowość się rozrasta i coraz bardziej tętni życiem. Sprzyja to także rozwojowi rynku pierwotnego. Niestety wciąż nie ma na nim zbyt wielu różnorodnych ofert, jednak można zauważyć, że deweloperzy coraz chętniej wznoszą tu nowe inwestycje. Oczywiście przeważa tu zdecydowanie oferta mieszkaniowa, jednak inwestycje domów jednorodzinnych także powstają.

Co bardzo istotne, rynek pierwotny w Słupsku jest naprawdę bardzo atrakcyjny cenowo. Dlatego też nowe domy jednorodzinne są tu zdecydowanie tańsze niż w innych częściach kraju. Niektóre inwestycje zaczynają się już od ok 4 000 zł/m2. Oczywiście dużo zależy od lokalizacji, jakości materiałów, standardu wykończenia, czy metrażu. Jednak w porównaniu do innych miast cena jest naprawdę dobra, a warunki do życia w tym mieście bardzo przyjemne.

Nowe domy jednorodzinne w Słupsku – standardy i udogodnienia

Co zatem oferuje deweloper w Słupsku? Jakie udogodnienia posiadają nowe domy na sprzedaż? Kupując dom od dewelopera nie trzeba martwić się o podłączenie mediów, takich jak woda, gaz, prąd, czy kanalizacja. Nowe segmenty i nowe szeregówki to najczęściej nieruchomości jednorodzinny z własną działką, tarasem, garażem lub miejscem postojowym. Niemal każde osiedle domów jednorodzinnych jest w całości grodzone, co zdecydowanie poprawia komfort życia, gwarantuje także większe bezpieczeństwo mieszkańców. Nie muszą martwić się oni o to, że ktoś z zewnątrz dostanie się na posesję.

Domy deweloperskie w Słupsku budowane są w nowoczesnym stylu. Co to znaczy? Przede wszystkim królują minimalizmem formy, proste, nieskomplikowane bryły bez zbędnych zdobień. Deweloperzy dbają także o materiał i detal. Często nowe domy szeregowe wyposażone są także w nowoczesne rozwiązania architektoniczne, takie jak duże przeszklenia, salony z aneksem kuchennym i wyjściem na taras, czy poddasze do własnego zaaranżowania. W niektórych bliźniakach można spotkać narożne okna, dzięki czemu salony i pokoje są świetnie naświetlone, a klimat wewnątrz domu znacznie lepszy.

Jak kupić bezpiecznie dom od dewelopera w Słupsku?

Dla wielu osób zakup domu jednorodzinnego to największe obciążenie finansowe w życiu. Dlatego też, żeby mieć pewność, że wszystko przebiegnie zgodnie z ustaleniami należy dopilnować, żeby transakcja była bezpieczna. W jaki sposób kupić bezpiecznie dom od dewelopera w Słupsku?

Nie jest to zbyt skomplikowane. W wielu przypadkach wystarczy tylko kilka prostych czynności, by uchronić się przed ewentualnymi nadużyciami. Bardzo często wystarczy weryfikacja dewelopera w Krajowym Rejestrze Sądowym. Tam można sprawdzić ewentualne zaległości podatkowe, ale i umorzone postępowania egzekucyjne oraz informacje o likwidacji, czy ogłoszeniu upadłości. Pomocne może być także sprawdzenie inwestora w Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów, zweryfikowanie historii ukończonych inwestycji, opinii klientów i przynależności do organizacji branżowych.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt