Nowe mieszkania Nysa

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)
Nowa Słodownia

od 4 800 za m²

Nowa Słodownia

Termin oddania:

3 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

63

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

34 - 104 m²

Belweder Park

od 6 800 za m²

Belweder Park

Termin oddania:

2 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

400

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

25 - 100 m²

Victoria Park

od 5 931 za m²

Victoria Park

Termin oddania:

4 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

80

Liczba pokoi:

2 - 3

Powierzchnia:

45 - 65 m²

Nowa Słodownia

od 4 800 za m²

Nowa Słodownia

Termin oddania:

2 kwartał 2022 roku

Liczba mieszkań:

30

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

34 - 104 m²

Nowe mieszkania w Nysie – Rynek pierwotny

Baza nieruchomości w Nysie może się okazać sporym zaskoczeniem dla osób poszukujących mieszkania od dewelopera. Wystarczy wybrać się na spacer lub przejażdżkę po tym mieście, aby zauważyć, jak wiele powstaje tutaj nowych inwestycji. Rynek pierwotny stale się rozwija. Dzięki czemu ludzie coraz częściej decydują się na przeprowadzkę do nowego mieszkania w Nysie, porzucając swoje dotychczasowe, zazwyczaj stare i wymagające gruntowego remontu lokale. Oferty sprzedażowe stale są poszerzane. Mieszkania deweloperskie tworzone są w przeróżnych metrażach oraz rozkładach. Znaleźć tu można niewielkie, ale nowoczesne kawalerki, które z pewnością będą idealną nieruchomością dla singli lub nawet dla pary. Z kolei dla osób, które potrzebują więcej przestrzeni, polecane są większe nowe mieszkania w Nysie z atrakcyjnym rozkładem pokoi. Nie ma wątpliwości, że każdy znajdzie wymarzone nowe mieszkanie, w którym spędzi jakąś część swojego życia.

Jeśli nie wiesz na co zwrócić uwagę przeglądając mieszkania na sprzedaż, to koniecznie zapoznaj się z dalszą częścią tego artykułu. Dowiesz się jakie aspekty są najważniejsze oraz  jak właściwie wybrać firmę deweloperską.

Jak znaleźć najlepsze mieszkania na sprzedaż w Nysie?

Wybór mieszkania od dewelopera w Nysie nie zawsze okazuje się trafiony. Bardzo często decydując się na zakup nieruchomości, brana jest pod uwagę tylko jej cena. Znajdując atrakcyjną kwotę zazwyczaj nie patrzy się już dokładniej na pozostałe kwestie. Wystarczy, że mieszkanie jest tanie i nowe. Bywa to bardzo mylące i może doprowadzić do późniejszych nieprzyjemności związanych na przykład z przeróżnymi awariami, które mogą wystąpić w kupionym lokalu. Ponadto może też się okazać, że mieszkanie w ogóle nie spełnia podstawowych oczekiwań, takich jak przykładowo jego lokalizacja. Dlatego przeglądając inwestycje deweloperskie w Nysie, w pierwszej kolejności trzeba określić swoje najważniejsze potrzeby i oczekiwania. Należy przemyśleć to, jaki metraż będzie wystarczający, aby później nie okazało się, że nowe mieszkanie w Nysie jest za małe, albo wręcz przeciwnie może być stanowczo za duże.

Następnie skupić się należy na rozkładzie pomieszczeń i ich ilości. Jedni lubią mieszkania przestrzenne z salonem połączonym z aneksem kuchennym, a inni wolą, gdy kuchnia jest zamkniętym, oddzielnym pomieszczeniem. Warto także wziąć pod uwagę czy oferowane udogodnienia są na pewno potrzebne. Może to być na przykład miejsce parkingowe albo komórka lokatorska. Często są to zbyteczne rzeczy, które tylko podnoszą cenę nieruchomości. Równie ważną kwestią jest położenie nowego mieszkania w Nysie. Jeśli nie posiada się własnego samochodu, to koniecznie należy sprawdzić, jak wyglądają połączenia komunikacji miejskiej. Bardzo często inwestycje deweloperskie powstają w oddalonych miejscach, które nie są jeszcze skomunikowane z całym miastem. Dlatego warto sprawdzić, jakie są dojazdy do miejsc, do których będzie się uczęszczać. Dzięki czemu uniknie się później przykrych rozczarowań związanych z długimi podróżami. Nie można też zapomnieć tutaj o najbliższej okolicy. Nowe inwestycje w Nysie mogą znajdować się w miejscach, które nie posiadają jeszcze zaplecza handlowego.

Wybór uczciwego dewelopera w Nysie – na co koniecznie zwrócić uwagę?

Rynek pierwotny w Nysie oferuje wiele ciekawych ofert. Firmy deweloperskie starają się uatrakcyjniać nowe inwestycje, obiecując ich przyszłym mieszkańcom przeróżne atrakcje i udogodnienia. Niektóre mieszkania deweloperskie w Nysie tworzone są w zamkniętych osiedlach ze stałą ochroną i monitoringiem. Infrastruktura zachwyca miejscami do relaksu, zabaw dla dzieci czy też do uprawiania sportu. Jak zatem nie dać się nabrać na te wszystkie obietnice i wybrać uczciwą firmę deweloperską? Zacząć należy od zebrania wszystkich informacji o wybranym deweloperze. Sprawdzić trzeba autentyczność jego danych, a także sytuację finansową.

Posłużyć się tutaj można na przykład jego stroną internetową lub prospektem informacyjnym inwestycji, w którym znajdują się praktycznie wszystkie informacje. Będzie to na przykład: stan infrastrukturalny, pozwolenie na budowę, informacje z księgi wieczystej, wykaz wcześniejszych inwestycji, tabelka z terminami i harmonogramem inwestycji, parametry i opisy lokali, charakterystyka rozkładu pomieszczeń, liczba kondygnacji, standardy wykończenia, ceny mieszkań. Nie można zapomnieć tutaj również o wcześniejszym zapoznaniu się ze wzorem umowy deweloperskiej. Pomoże to uniknąć przyszłych nieporozumień wynikających z niezrozumiałych zapisów. Polecane jest też odwiedzenie miejsca budowy, w którym powstają nowe mieszkania. Oprócz tego, że będzie się miało podgląd na etap budowy, to jeszcze będzie się mogło zapoznać z okolicą przyszłego mieszkania. Warto także udać się na jedno z wybudowanych już osiedli danej firmy deweloperskiej i sprawdzić, czy wywiązała się ona ze swoich umów i obietnic. Można też poprosić o opinie mieszkańców na temat tego czy są zadowoleni ze swojego wyboru.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt