Nowe domy Gniezno

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)
Osada Lednicka

od 4 921 za m²

Osada Lednicka

Gniezno, Dziećmiarki 76
Termin oddania:

IV Kwartał 2022

Liczba domów:

14

Liczba pokoi:

5 - 5

Powierzchnia:

98 - 127 m²

Osiedle Natura

od 5 296 za m²

Osiedle Natura

Gniezno, Jankowo Dolne, ul. Leśna Dolina
Termin oddania:

I Kwartał 2023

Liczba domów:

108

Liczba pokoi:

3 - 5

Powierzchnia:

70 - 94 m²

Gniezno – rynek pierwotny i zabudowa jednorodzinna

Gniezno to średniej wielkości miasto w województwie wielkopolskim, które położone jest niedaleko od Poznania. Umożliwia także dogodny dojazd do Bydgoszczy, która położona jest od niego ok. 90 km. Natomiast osoby, które pracują w Poznaniu, mogą liczyć na to, że do jego centrum dojadą z Gniezna w mniej niż godzinę. Wszystko to sprawia, że miasto stało się w ostatnich latach bardzo atrakcyjnym miejscem do mieszkania dla wielu osób. Uroki Gniezna doceniają nie tylko single, ale także seniorzy i rodziny z dziećmi, co sprzyja bez wątpienia rozwojowi rynku pierwotnego.

W Gnieźnie świetnie rozbudowała się w ostatnim czasie oferta deweloperskich domów jednorodzinnych. Liczne jeziora i tereny zielone położone w okolicy miasta sprawiają, że życie w domu jednorodzinnym jest szczególnie przyjemne i komfortowe.

Na obrzeżach miasta powstało wiele atrakcyjnych inwestycji. Budowane są zarówno domy wolnostojące, jak i nowe segmenty, nowe szeregówki. Deweloperzy oferują tu bogatą bazę projektów gotowych, ale także często dają możliwość dostosowania projektów wnętrza do indywidualnych potrzeb.

Dla kogo nowe domy jednorodzinne w Gnieźnie?

Nowe domy jednorodzinne w Gnieźnie to przede wszystkim propozycja dla osób, które pragną nieco uciec od codziennego zgiełku wielkich miast. Ostatnie lata pokazały, że mieszkania w blokach mają duże ograniczenia. Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, jak ważna jest dla nich duża przestrzeń, swoboda oraz bliski kontakt z naturą.

Dom od dewelopera to także doskonała propozycja dla rodzin z dziećmi. Niestety mieszkanie w bloku z małymi dziećmi bywa bardzo uciążliwe. Zwłaszcza, gdy w pobliżu nie ma dogodnych tras spacerowych, parków i placów zabaw. Nowe domy szeregowe w Gnieźnie zapewniają każdemu właścicielowi dostęp do ogródka, który może dowolnie zaaranżować. Ogródek pozwala na bezpieczną zabawę maluchów, a rodzice w tym czasie mogą skupić się na wykonywaniu innych czynności. Niemal każdy deweloper stara się zapewniać mieszkańcom bezpieczeństwo, dlatego większość osiedli podmiejskich jest całkowicie ogrodzona.

Domy jednorodzinne to też dobre rozwiązanie dla seniorów, którym marzy się odrobina spokoju i prywatności. Niska zabudowa oraz bliski kontakt z naturą spowalnia codzienny rytm życia, sprawiają, że czas upływa przyjemniej, a możliwości odpoczynku są znacznie większe.

Osiedle domów jednorodzinnych w Gnieźnie – spójność stylu i funkcjonalność

Domy deweloperskie budowane są w nowoczesnym stylu, zgodnie z obowiązującymi trendami architektonicznymi. Deweloperzy stawiają na spójność, dlatego też niemal wszystkie domy na osiedlach utrzymane są w podobnej estetyce. Unika się wprowadzania chaosu, zbędnych form, które tworzą wrażenie bałaganu.

Wewnątrz inwestycje są przestronne, dobrze zaprojektowane, tak by można je było komfortowo umeblować. W większości inwestycji stawia się na praktyczne rozwiązania, takie jak salon z aneksem kuchennym i swobodnym wyjściem na taras. Deweloperzy dbają także o inne szczegóły, jak chociażby komfortowy dojazd do posesji, miejsca parkingowe czy garaże.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt