Nowe domy Koszalin

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)
Osiedle Poziomkowe

od 6 231 za m²

Osiedle Poziomkowe

Koszalin, Poziomkowa 47-49
Termin oddania:

II Kwartał 2022

Liczba domów:

32

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia:

73.15 m²

Rynek pierwotny w Koszalinie

Koszalin to miasto położone w północno-zachodniej Polsce, w województwie zachodniopomorskim. Jest ono drugie, co do wielkości na Pomorzu Zachodnim, a jego centrum znajduje się zaledwie 11 km od Morza Bałtyckiego. Jest to miasto atrakcyjne mieszkaniowo, dlatego też w jego obszarze powstaje wiele nowych inwestycji.

W ostatnich latach znacząco wzrosła zabudowa jednorodzinna na terenie Koszalina. Coraz więcej osób rezygnuje z mieszkania w bloku na rzecz większej przestrzeni i własnego ogrodu. Dlatego też na rynku pierwotnym pojawia się coraz więcej domów jednorodzinnych. Budowane są nowe segmenty, nowe szeregówki, które łączą wygody życia w pobliżu miasta i życia na wsi.

Jakie domy deweloperskie na sprzedaż przeważają w Koszalinie?

Jak prezentują się nowe domy budowane w Koszalinie? Niemal każdy dobry deweloper działający na tym terenie dba o to, by wpisywały się one w obowiązujące trendy budowlane i architektoniczne, które obowiązują w całej Polsce. Dominuje, więc prostota kształtów, minimalizm, a priorytetem jest funkcjonalność i dobre wykorzystanie przestrzeni.

Bryły budynków są lekkie, symetryczne, najczęściej przypominają kwadraty i prostokąty. Unika się ekspresyjnych kolorów, które mogłyby wprowadzać wrażenie chaosu. Niemal każde osiedle domów jednorodzinnych wygląda bardzo spójnie, harmonijnie i estetycznie. Wnętrza domów mają także być praktyczne i funkcjonalne, planowane są tak, by można je było swobodnie i komfortowo wyposażyć i zaaranżować.

Nowe domy szeregowe w Koszalinie – tak bezpiecznie kupisz dom od dewelopera

Nowe domy jednorodzinne stają się coraz popularniejszym rozwiązaniem. Dlatego też ofert tego typu systematycznie przybywa. Żeby mieć pewność, że dany deweloper działa rzetelnie, ważne jest zweryfikowanie jego działalności, zanim zdecydujemy się podpisać umowę deweloperską. Jak to zrobić? Pomoże sprawdzenie historii ukończonych inwestycji, ale także weryfikacja w popularnych rejestrach, takich jak Krajowy Rejestr Sądowy, czy Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Wiarygodność inwestora podnosi także przynależność do największych polskich organizacji branży deweloperskiej.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt