Nowe mieszkania Żory

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)
Osiedle Park Weltzla

od 7 300 za m²

Osiedle Park Weltzla

Termin oddania:

III kwartał 2025

Liczba mieszkań:

127

Liczba pokoi:

2 - 5

Powierzchnia:

41.41 - 121.38 m²

Osiedle Paryskie

od 5 500 za m²

Osiedle Paryskie

Termin oddania:

04.04.2023

Liczba mieszkań:

24

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

36 - 122 m²

City Park Żory

od 4 500 za m²

City Park Żory

Termin oddania:

01.04.2021

Liczba mieszkań:

77

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

26 - 144 m²

Żorro

od 6 600 za m²

Żorro

Termin oddania:

04.04.2023

Liczba mieszkań:

51

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

28 - 114 m²

Osiedle Park Cegielniana

od 6 300 za m²

Osiedle Park Cegielniana

Termin oddania:

02.04.2023

Liczba mieszkań:

90

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

46 - 93 m²

Wiele osób szukając mieszkania, decyduje się na Żory. Miasto położone w województwie śląskim, należące do Rybnickiego Okręgu Węglowego. Spełnia funkcję handlową, usługową i logistyczną. To zdaniem wielu osób idealne miejsce do zamieszkania na stałe. Rynek nieruchomości w Żorach zmienia się z roku na rok. Co chwilę pojawiają się nowe mieszkania usytuowane w różnych lokalizacjach tego miasta. Warto więc przyjrzeć im się bliżej.

Nowe mieszkanie Żory – najatrakcyjniejsze oferty

Z roku na rok w Żorach przybywa mieszkań, ale rosną też oczekiwania względem tych nieruchomości. Na szczęście współcześni deweloperzy są w stanie im sprostać. Oferują funkcjonalne, przestronne i ładne mieszkania, które budowane są od podstaw z wytrzymałych materiałów, nowoczesnymi technikami. W efekcie tego są one atrakcyjne pod każdym względem. Przykuwają uwagę już z zewnątrz.

Deweloperzy działający w Żorach oferują mieszkania usytuowane w kameralnych blokach. Bloki te znajdują się na ogrodzonym terenie, a w ich otoczeniu znajdują się place zabaw, ławeczki oraz inne elementy małej architektury. Wszystko to sprzyja wypoczynkowi i stwarza warunki do chwili ucieczki od miejskiego zgiełku.

Mieszkania w Żorach są tak różnorodne, że bez problemu wśród nich każdy znajdzie dla siebie idealne. Mieszkanie w sam raz dla singla, pary, rodziny z dziećmi i dla seniorów. Nie pozostaje nic innego, jak tylko wybierać, a wcześniej ustalić swoje oczekiwania względem tej nieruchomości.

Mieszkania w Żorach charakteryzują się nie tylko nowoczesnym designem, ale też wysoką jakością wykonania i użytych przy tym materiałów.

 

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Żorach?

Nowe mieszkania w Żorach nie są tak drogie, jak w okolicznych, większych miastach. To też motywuje do zamieszkania w tej miejscowości. Za metr kwadratowy trzeba zapłacić 5 556 zł. W związku z tą stawką przeciętne mieszkanie kosztuje około 329 579 zł. Nierzadko w tej cenie znajdują się mieszkania odpowiadające potrzebom większości kupujących.

Taniej można kupić mieszkanie na obrzeżach miasta. Droższe są zaś nieruchomości w centrum Żor. Wszystkie jednak warto wziąć pod uwagę, nie mając jeszcze precyzyjnych oczekiwań co do własnego M. Ceną natomiast powinno się kierować najmniej, ponieważ biorąc kredyt na zakup mieszkania, nieduża suma nie robi wielkiej różnicy. Jeśli więc jest szansa na zakup wymarzonego mieszkania, to warto zapłacić za nie każde pieniądze.

Na co zwrócić uwagę kupując mieszkanie w Żorach?

Kupując mieszkanie w stanie deweloperskim w Żorach, trzeba zwrócić uwagę na lokalizację, standard i metraż. Musi ono spełniać oczekiwania wszystkich osób, które będą w nim mieszkać. Trzeba pamiętać, że jest to inwestycja na długie lata i wiąże się z wysokim kosztem zakupu. Dlatego nie należy rezygnować z marzeń i potrzeb kosztem niższej ceny.

W Żorach jest na tyle dużo mieszkań, że każdy bez większego problemu powinien znaleźć dla siebie wymarzone. Tylko najważniejsze, by potrafił określić swoje oczekiwania.

Szukając mieszkania, trzeba automatycznie rozejrzeć się za deweloperem. I nie powinien to być deweloper z przypadku, ale sprawdzony, polecany, rzetelny. Obecnie w Żorach działa wielu deweloperów. Warto przyjrzeć się każdemu z nich, tak by ostatecznie wybrać najlepszego.

Kupując mieszkanie w Żorach, ważne jest, aby ustalić, w jakim celu będzie miało służyć. Czy na przykład zostanie przeznaczone do własnego użytku, czy może pod wynajem. Żory to przepiękna miejscowość. W dodatku położona w bliskiej odległości od Katowic. To też tylko kawałeczek drogi do Wisły. Może więc warto zainwestować w mieszkanie w Żorach i wynajmować je turystom. Trzeba wówczas wybrać takie, które będzie nadawało się do użytku w tym właśnie zakresie. Na pewno nie powinno być zbyt duże.

Zakup mieszkania w Żorach, jeśli ktoś planuje spędzić resztę życia w tej części Polski, jest bardzo dobrą inwestycją. Mieszkańcy bardzo chwalą sobie to miasto. A sam fakt, iż jest tak chętnie i często odwiedzane przez turystów, jest tylko dodatkowym dowodem na to, że rzeczywiście warto zastanowić się nad Żorami.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt