Nowe mieszkania Skawina

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)
Arka Nova

od 7 900 za m²

Arka Nova

Skawina, ul. Graniczna
Termin oddania:

Gotowe

Powierzchnia:

33.11 - 96.32 m²

Liczba pokoi:

1 - 3

Zobacz inwestycję

OFERTY ARCHIWALNE

Łanowa Park 2

od 5 450 za m²

Oferta archiwalna

Łanowa Park 2

Skawina, ul. Łanowa
Termin oddania:

Gotowe

Liczba mieszkań:

30

Liczba pokoi:

2 - 3

Powierzchnia:

63.43 - 85.1 m² m²

Skawina to miasto położone w województwie małopolskim. Znajduje się bardzo blisko Krakowa. Dlatego osiedlają się tu głównie osoby, które pracują w Krakowie, bądź z tym miastem wiążą swoją przyszłą karierę. W Skawinie jest na pewno spokojniej niż w Krakowie. Nie brakuje zieleni i pięknych miejsc do spacerowania czy jazdy rowerem. Jednym z nich jest chociażby Park Miejski im. Marsz. Józefa Piłsudskiego.

Nowe mieszkania Skawina – ceny

W Skawinie można kupić niejedno atrakcyjne mieszkanie, gdyż deweloperzy działają tu bardzo chętnie i intensywnie. Za metr kwadratowy w tym mieście trzeba zapłacić 8 023 zł. W efekcie tego przeciętna wartość mieszkania w Skawinie wynosi 461 260 zł. Cena w porównaniu do innych miast tej samej wielkości, jest dość wysoka. Wynika to zapewne z położenia miejscowości. Skawina, jak już wiadomo, leży blisko Krakowa. Można wręcz powiedzieć, że na obrzeżach tego dużego miasta. W związku z tym cena mieszkań w Skawinie jest tak wysoka. Choć to i tak nie tak dużo, biorąc pod uwagę stawki obowiązujące w Krakowie, gdzie metr kwadratowy kosztuje nawet około 11 387 zł.

Cenę mieszkań rekompensuje wysoki standard nieruchomości oraz samo ich umiejscowienie, choć to i tak tylko dwa z wielu powodów, dla których warto zamieszkać w Skawinie.

Mieszkania w Skawinie – wysoki standard

Nieruchomości w Skawinie to mieszkania o wysokim standardzie, znajdujące się w niedużych budynkach wielorodzinnych. Kameralne osiedla dają mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa, swobody i spokoju. Najczęściej są grodzone, monitorowane lub dozorowane przez ochronę. Mieszkania wyróżniają się pomysłowym i zarazem funkcjonalnym rozmieszczeniem poszczególnych pomieszczeń, co też daje możliwość różnorodnego ich zagospodarowania i wykończenia. Całość budowana jest przy użyciu nowoczesnych technik i z wykorzystaniem najlepszych materiałów.

Deweloperzy budują tu bardzo chętnie i mają też duże pole do popisu zważywszy na ilość gruntów, jakie mają do wyboru. Dzięki temu mogą swobodnie rozmieszczać poszczególne budynki, a wokół nich tworzyć miejsca parkingowe, place zabaw, alejki, ławeczki do siedzenia, zabudowane śmietniki oraz inne elementy małej architektury. W efekcie tego jest nie tylko funkcjonalnie, ale również estetycznie i nowocześnie. Stąd mieszkania w Skawinie wzbudzają tak duże zainteresowanie.

Dlaczego warto mieszkać w Skawinie?

Warto kupić mieszkanie w Skawinie chociażby dlatego, że jest tak blisko Krakowa. Można więc w nim pracować, studiować, robić zakupy, korzystać z usług firm itd. Choć tego wszystkiego nie brakuje również na miejscu. Do tego ceny mieszkań w Skawinie jak wiadomo są niższe niż w Krakowie. Skawina jest spokojnym miastem, gdzie można żyć na wysokim poziomie, wypoczywać, korzystać z różnych rozrywek. Nadaje się tym samym dla singli, par, rodzin z dziećmi i seniorów. Tu każdy znajdzie dla siebie wymarzone mieszkanie. Bo wybór tych nieruchomości jest jak mało gdzie. Warto więc nabyć mieszkanie w stanie deweloperskim w Skawinie i wykończyć je według własnych upodobań. A kiedy znudzi się mieszkanie w tym mieście, można przeznaczyć je na wynajem. Z racji położenia chętnych nie będzie brakowało. Zainteresują się nim chociażby studenci z Krakowa.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt