Nowe mieszkania Puck

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)
Katamarany Zatoka

Katamarany Zatoka

, ul. Nowy Świat 27-27
Termin oddania:

Gotowe

Powierzchnia:

28 - 100 m²

Liczba pokoi:

3

Zobacz inwestycję
Willa Kaprów

Willa Kaprów

, ul. Kaprów
Termin oddania:

Gotowe

Powierzchnia:

42 - 82 m²

Liczba pokoi:

2 - 3

Zobacz inwestycję
Ostoya Pucka

od 6 500 za m²

Ostoya Pucka

, ul. Swarzewska
Termin oddania:

Gotowe

Powierzchnia:

39.17 - 88.28 m²

Liczba pokoi:

2 - 4

Zobacz inwestycję

OFERTY ARCHIWALNE

Osiedle Wiosenne

od 4 823 za m²

Oferta archiwalna

Osiedle Wiosenne

, ul. Słonecznikowa
Termin oddania:

Gotowe

Liczba mieszkań:

28

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

32.4 - 103.42 m² m²

Puck bogatszy o nowe inwestycje

Malowniczy Puck ma coraz więcej nowych inwestycji deweloperskich. Miasto uchodzi za jedno z bardziej komfortowych, jeśli chodzi o codzienne funkcjonowanie. Dlatego tak chętnie inwestują w nie deweloperzy. Puck nigdy nie przestaje tętnić życiem, zawsze się tutaj coś dzieje pod względem turystycznym, a wszystko dzięki doskonałej, nadmorskiej lokalizacji. Mieszkanie w tej okolicy jest na wagę złota – przyjemnie się tu mieszka oraz można korzystnie wynająć nieruchomość w celu stałego wynajmu.

Nie zwlekaj, zamieszkaj nad morzem

Oferta mieszkań w stanie deweloperskim kurczy się szybciej niż półka z pieczywem w delikatesach. Wie o tym każdy deweloper. Puck jest świetnym miejscem pod nowe inwestycje. Jeśli rozważasz zakup mieszkania  województwie pomorskim, celuj w urokliwy Puck. Znajdź tylko właściwego dewelopera.

Jak znaleźć godnego zaufania dewelopera?

Jeśli oferta w Pucku wydaje ci się zbyt szeroka i nie wiesz, którego dewelopera wybrać, kieruj się następującymi zasadami. Po pierwsze, sprawdź dotychczasowe realizacje danego dewelopera. To dobre źródło informacji o nim i inwestycjach. Z rozmowy z kimś, kto współpracował z wybranym deweloperem, z łatwością dowiesz się, czy inwestor jest terminowy i w jaki sposób reaguje na ewentualne zgłaszanie usterek bądź niedociągnięć. Jeśli nie znasz nikogo takiego, pozostaje poszukanie informacji w internecie. Z opinii w sieci można wiele wywnioskować. Po drugie, koniecznie sprawdź, czy deweloper należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich. To organizacja potwierdzająca wiarygodność inwestora. Jeżeli należy, to nie ma się czym martwić – nowa inwestycja Puck będzie bezpieczna.

Dodatkowe zabezpieczenie inwestycji

Wszelkie nowe inwestycje powinny podlegać ustawie deweloperskiej. Dzięki niej klienci mogą dokonywać bezpiecznych finansowo transakcji, bez obawy, że zostaną oszukani przez dewelopera. Ustawa chroni nabywców również w sytuacji, w której deweloper ogłosiłby upadłość. Całość wiąże się z obligatoryjnym podpisaniem umowy deweloperskiej, ale ten dokument zasadniczo i tak powinno się podpisywać zawsze.

Zaufaj sprawdzonemu deweloperowi

Deweloperzy w Pucku są jak najbardziej godni zaufania. Poświadczają to opinie klientów, a rolę doskonałej wizytówki mogą spełniać jego dotychczasowe realizacje, nawet te w innych miastach. Warto znaleźć takiego dewelopera, który finansuje inwestycję z własnych środków. Należy pozostać czujnym, gdy wymaga dużych wpłat ze strony klienta jeszcze przed rozpoczęciem budowy. W porządku jest rozwiązanie, w którym początkowo klient wpłaca 10% zaliczki, a resztę pieniędzy przy odbiorze gotowego mieszkania. Bezpieczną opcją jest także inwestycja kredytowana przez bank – korzysta z niej wielu deweloperów i nie ma w tym nic złego. Dodatkowym czynnikiem wskazującym na dobrego dewelopera jest popularność jego mieszkań. Jeśli rynek pierwotny jest przesycony inwestycjami, a z jednego źródła i tak szybko one znikają, to może oznaczać, że realizuje je solidny i rzetelny deweloper.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt