Nowe mieszkania Namysłów

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)
Osiedle Przylesie

od 5 600 za m²

Osiedle Przylesie

Namysłów, ul. Oławska
Termin oddania:

Gotowe

Liczba mieszkań:

144

Liczba pokoi:

3 - 4

Powierzchnia:

33 - 46 m²

Osiedle nad Widawą

od 5 603 za m²

Osiedle nad Widawą

Namysłów, ul. Bohaterów Warszawy
Termin oddania:

IV Kwartał 2023

Liczba mieszkań:

500

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

26 - 100 m²

Nowe mieszkania w Namysłowie – Rynek pierwotny

Posiadanie własnego mieszkania od dewelopera w Namysłowie jest marzeniem większości ludzi. Jednak często znalezienie odpowiedniej nieruchomości stwarza wiele problemów. Jak wybrać najlepsze nowe mieszkanie? Zapoznaj się z treścią tego artykułu, aby dowiedzieć się, jak uniknąć podstawowych błędów przy kupowaniu mieszkania. Rynek pierwotny w Namysłowie oferuje wiele ciekawych propozycji. Inwestycje deweloperskie są w tym mieście bardzo różnorodne. Deweloperzy zachęcają do zakupu między innymi poprzez takie udogodnienia jak całodobowy monitoring, duże place zabaw, czy też siłownie na świeżym powietrzu. Warto wybrać się na przejażdżkę po Namysłowie, aby poznać, w jakich miejscach stawiane są nowe inwestycje. Należy tutaj także wspomnieć o tym, że decydując się na rynek pierwotny na wczesnym etapie budowy mieszkania, można liczyć na atrakcyjną cenę. Ponadto wybór dostępnych ofert jest jeszcze wtedy bardzo duży, więc można swobodnie przeglądać mieszkania na sprzedaż i wybrać te, które będzie najbardziej odpowiadało jego wszystkim przyszłym mieszkańcom.

Na co zwrócić uwagę wybierając uczciwą firmę deweloperską w Namysłowie?

Zapotrzebowanie na nowe mieszkania deweloperskie w Namysłowie ciągle wzrasta. Dlatego firmy deweloperskie stale poszerzają swoje oferty. Co powoduje, że nowych inwestycji jest bardzo dużo i ciężko jest zdecydować się na wybór konkretnego mieszkania.

Deweloperzy stale starają się uatrakcyjniać mieszkania na sprzedaż w Namysłowie. Jedne firmy deweloperskie kuszą nowych nabywców zielonymi okolicami, inne rozbudowaną infrastrukturą oraz monitoringiem w zamkniętym osiedlu. Popularne staje się również oferowanie systemu sterowania domem. Skąd mieć pewność, czy wszystkie obietnice firm deweloperskich zostaną spełnione? Jeśli już znalazłeś odpowiednią ofertę mieszkania w Namysłowie, to teraz powinieneś przystąpić do sprawdzenia uczciwości jego dewelopera. Zacząć należy od przejrzenia jego strony internetowej. Oprócz wszystkich najważniejszych danych powinny się tam także znajdować obecne nowe inwestycje w Namysłowie. Ponadto mogą tam być również dostępne wcześniejsze inwestycje deweloperskie. Można sprawdzić, czy wszystkie oferty mieszkań zostały wysprzedane – będzie to świadczyć o popularności i uczciwości danej firmy deweloperskiej. Kolejną rzeczą, którą trzeba zrobić, aby dowiedzieć się, czy ma się do czynienia z rzetelnym deweloperem, jest zapoznanie się księgą wieczystą.

Dzięki której dowiesz się, czy jest on faktycznym właścicielem gruntu, na którym powstają nowe mieszkania w Namysłowie. Następnie należy przyjrzeć się prospektowi informacyjnemu danej realizacji. W jego pierwszej części zawarte są takie informacje jak na przykład: pełne dane firmy deweloperskiej, sytuacja finansowa, wykaz wcześniejszych inwestycji, jak również pozwolenie na budowę. Natomiast w drugiej części prospektu znaleźć można charakterystykę rozkładu pomieszczeń, ceny mieszkań, standardy wykończenia i inne informacje dotyczące wybranej inwestycji w Namysłowie. Dodatkowo polecane jest udanie się na miejsce budowy mieszkania od dewelopera, aby sprawdzić, czy etap jego realizacji, czy też lokalizacja zgadzają się z tym, co przedstawia deweloper. Można też wybrać się na zreazlizowaną już inwestycję wybranej firmy deweloperskiej i podpytać jej mieszkańców, czy są zadowoleni z dokonanego zakupu mieszkania. Polecane jest również wcześniejsze zapoznanie się ze wzorem umowy deweloperskiej, aby uniknąć ewentualnych niekorzystnych zapisów.

Jak wybrać najlepsze nowe mieszkanie w Namysłowie?

Czasami mieszkania deweloperskie okazują się złym zakupem. Może to być spowodowane na przykład zbyt pochopnie podjętą decyzją. Dlatego tak ważne jest wcześniejsze określenie najważniejszych potrzeb wszystkich przyszłych mieszkańców. Inwestycje deweloperskie w Namysłowie mogą kusić jego nabywców atrakcyjną ceną. Jednak bywa, że są one oddalone od centrum miasta. Co może stać się problemem, jeśli chodzi o dojazdy do pracy, szkoły czy w inne często uczęszczane miejsca przyszłych mieszkańców. Należy więc ustalić jaka lokalizacja będzie najodpowiedniejsza. Następnie warto skupić się na wielkości mieszkania i jego rozkładzie. Może się okazać, że duża powierzchnia wcale nie jest potrzebna, a liczba pokoi jest zdecydowanie za duża. Ponadto, jeśli posiada się samochód, to trzeba zobaczyć, jak będzie wyglądał parking pod mieszkaniem. Być może będzie potrzebne dokupienie miejsca parkingowego czy nawet garażu podziemnego. Przeglądając nowe mieszkania, powinno się  przede wszystkim pamiętać, że będzie to miejsce, w którym będzie się mieszkać przez kilkanaście najbliższych lat. Dlatego należy koniecznie wziąć pod uwagę swoje potrzeby, by móc czuć się swobodnie i komfortowo w nowym mieszkaniu w Namysłowie. Dodatkowo oprócz własnych upodobań, warto też zwrócić uwagę na uniwersalność mieszkania, aby w przyszłości nie było problemu z odsprzedażą lub wynajęciem tego mieszkania. Jednak mimo wszystko, trzeba pamiętać, aby był to przemyślany zakup.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt