Nowe domy Zgierz

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)
Czaplinek Park

od 5 535 za m²

Czaplinek Park

Termin oddania:

2021

Liczba domów:

20

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia:

126.29 m²

Zgierz – rynek pierwotny i nowe domy jednorodzinne

Zgierz jest niewielkim, klimatycznym miastem położonym w województwie Łódzkim. Co istotne jest jednym z najstarszych miast w tym regionie. Miasto zajmuje powierzchnię około 43 km2. Pomimo tego, że nie jest to wielka aglomeracja, chętnych na mieszkania i domy jednorodzinne nie brakuje. Wręcz przeciwnie, obserwuje się stosunkowo spore zainteresowanie nowymi nieruchomościami w tym mieście. Miasto zajmuje pierwsze miejsce pod względem liczby ludności wśród wszystkich gmin w powiecie. Może być to związane zarówno z klimatem samego miejsca, jak i tym, że daje ono stosunkowo dobre możliwości do codziennego życia. Od dłuższego czasu obserwuje się tu swobodny rozwój przedsiębiorczości. Centralne położenie w systemie transportowym kraju sprawia, że są tu idealne warunki do rozwoju i prowadzenia wielu działalności.

Warto podkreślić fakt, że można znaleźć tu kilka naprawdę ciekawych projektów deweloperskich. Nowe domy szeregowe i nowe segmenty nie odbiegają standardem od innych miast w kraju. Domy deweloperskie są tu dobrze zlokalizowane i często cieszą się większym zainteresowaniem, niż nowe mieszkania w bloku. Ma to związek z tym, że w starym budownictwie często lokatorzy uskarżają się na nadmierny hałas, brak prywatności, sąsiedzką nieżyczliwość, czy nieprzyjemne zapachy. Dlatego też coraz więcej osób decyduje się na zakup domu jednorodzinnego, w którym może cieszyć się większą prywatnością i większym spokojem.

Dom od dewelopera w Zgierzu – przegląd i charakterystyka aktualnych ofert

Nowe domy i nowe szeregówki w tym mieście stwarzają bardzo komfortowe warunki do życia. Budynki są niezwykle funkcjonalne, umożliwiają optymalne wykorzystanie przestrzeni, zagospodarowanie jej tak, by można było czuć się przyjemnie i komfortowo. Często nowe inwestycje powstają w bliskim sąsiedztwie przyrody. Las na wyciągnięcie ręki to marzenie wielu osób. Co do samego budownictwa to niemal każdy deweloper stara się, by proponowane przez niego osiedle domów jednorodzinnych było jak najbardziej kameralne i przyjazne.

Nowe domy od dewelopera wyposażone są zwykle w tarasy i ogródki. Zwykle salony połączone są z aneksem kuchennym. Niektóre inwestycje mają także poddasze, które można samodzielnie zaaranżować. Najczęściej lokale wyposażone są w instalację c.o., gazową, wodno-kanalizacyjną, elektryczną, kominkową i domofonową. W niektórych segmentach spotkać można także ogrzewanie podłogowe.

Zakup domu od dewelopera w Zgierzu – o tym nie zapomnij

Kupno domu od dewelopera ma wiele zalet. Kupujący nie musi zmagać się samodzielnie z całą procedurą budowania i załatwiania różnego rodzaju dokumentacji. Nie musi martwić się o ekipę budowlaną, niczego nie nadzoruje, w zasadzie wszystkimi tymi mało przyjemnymi kwestiami zajmuje się właśnie deweloper. W Zgierzu pojawiają się systematycznie nowe oferty domów jednorodzinnych, dlatego też można mówić także o różnorodności w wyborze najlepszej oferty.

Zakup domu od dewelopera ma także inne zalety. Przede wszystkim można dom zaaranżować zupełnie od początku i wszystko zrobić według własnej koncepcji. Co często jest niemożliwe w przypadku domów na sprzedaż na rynku wtórnym. Ponadto obecnie inwestycje w tym mieście budowane są naprawdę w bardzo dobrych lokalizacjach, co jest kolejnym mocnym atutem.

Żeby jednak mieć pewność, że będzie to dom naszych marzeń, konieczne jest zwrócenie uwagi na kilka elementów. Na co uważać kupując dom od dewelopera?

Nowe domy w Zgierzu – dlaczego warto?

Nowe domy jednorodzinne w Zgierzu to świetna propozycja dla osób, które wiążą przyszłość z tym miastem. Coraz więcej osób docenia komfort życia w domu jednorodzinnym. Oczywiście mieszkania w bloku mają swoje zalety, niemniej jednak domy to dużo większa swoboda, wygoda, wolność, ale i odpoczynek. Znacznie łatwiej jest zrelaksować się we własnym ogródku w otoczeniu terenów zielonych niż w głośnym, ciasnym mieszkaniu w bloku.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt