Nowe domy Marki

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)
Eko Lake

od 7 119 za m²

Eko Lake

Marki, Gliniecka
Termin oddania:

II Kwartał 2023

Powierzchnia:

103.75 - 252.7 m²

Liczba pokoi:

5

Zobacz inwestycję
Osiedle Chopina

od 7 056 za m²

Osiedle Chopina

Marki, Chopina
Termin oddania:

IV Kwartał 2024

Powierzchnia:

82.9 - 90.51 m²

Liczba pokoi:

4

Zobacz inwestycję
Ustronie 63

od 6 899 za m²

Ustronie 63

Marki, ul. Ustronie
Termin oddania:

04.04.2020

Powierzchnia:

86.75 - 159 m²

Liczba pokoi:

5 - 6

Zobacz inwestycję
Manufaktura Marki

od 7 101 za m²

Manufaktura Marki

Marki, Fabryczna
Termin oddania:

II Kwartał 2023

Powierzchnia:

56 - 78 m²

Liczba pokoi:

3 - 4

Zobacz inwestycję

Praktycznie na terenie całej Warszawy co chwilę powstają nowe inwestycje deweloperskie, które przyciągają uwagę ludzi bardziej i mniej zamożnych. W ostatnim czasie coraz więcej mówi się o domach w Markach koło Warszawy. Czy faktycznie warto tu zamieszkać i jakich domów można się spodziewać? Poniżej wszystko, co powinieneś wiedzieć, przed zakupem domu w tak bliskiej odległości od stolicy.

Nowe domy w Markach – oferta

Nowe domy przyciągają uwagę osób, które poważnie myślą o życiu, rodzinie i w końcu chcą się usamodzielnić. W Warszawie co chwilę powstają nowe inwestycje. Te widać też w okolicach stolicy, czego dobrym przykładem są Marki. Tu buduje się domy różnego typu. Uwagę przyciągają nowe segmenty, czyli domy, które wznoszone są z użyciem gotowych elementów, co daje możliwość szybkiej i bezproblemowej budowy.

Na uwagę w Markach zasługują chociażby nowe szeregówki. Co prawda posiadanie takiego domu nierzadko wiąże się z ograniczoną prywatnością, ale to i tak znacznie lepsza opcja, niż mieszkanie w bloku. Świetnym wyborem może być również typowy bliźniak. Ogromną zaletą tych inwestycji jest posiadanie dużego metrażu i kawałka własnego zieleni. Bo do każdego tego typu domu przynależy teren zielony, co daje możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu, wypicia kawy na tarasie, czy spędzenia czasu z dziećmi na trawniku.

Oczywiście najkorzystniejszym rozwiązaniem jest inwestycja w dom jednorodzinny, ale trzeba liczyć się z tym, że będzie to znacznie większy koszt. Taki wolnostojący dom to gwarancja większej prywatności. Można ogrodzić się w dowolny sposób, nie trzeba współdzielić murów. To zwiększa swobodę i znacznie poprawia samopoczucie.

Oferta domów w Markach jest bardzo szeroka i zróżnicowana, co daje możliwość znalezienia dla siebie wymarzonego. Należy zarazem podkreślić, że na tym obszarze co chwilę powstają nowe inwestycje. Więc jeśli przykładowo obecnie nie ma atrakcyjnej oferty, zapewne należy spodziewać się jej w niedalekiej przyszłości. Dlatego warto być na bieżąco z ofertami publikowanymi chociażby w internecie, bo to najszybszy sposób na dotarcie do najnowszych inwestycji deweloperów.

Domy na sprzedaż w Markach – ceny

Trzeba mieć świadomość tego, że osiedle domów jednorodzinnych w Markach do tanich nie należy. Zakup domu czy to wolnostojącego typowo jednorodzinnego, czy w zabudowie szeregowej, wiąże się z kosztownym wydatkiem. Ceny kształtują się na poziomie około 4 000 zł za metr kwadratowy. W związku z czym cena ostateczna konkretnego domu zależeć będzie od indywidualnych wyborów i oczekiwań względem tej nieruchomości. bo można kupić dom za 500 000 zł, ale i za 1 000 000 zł. Warto natomiast mieć na uwadze, że bardzo często koszt domu w Markach pod Warszawą jest niższy, niż zakup mieszkania w centrum stolicy. W każdym razie tanio nie jest, ale inwestycja ta rodzi wiele korzyści. Nawet jeśli ktoś po jakimś czasie zdecyduje się sprzedać ten dom, to na tej transakcji zyska.

Dlaczego domy deweloperskie w Markach to dobry wybór?

Jest wiele powodów, dla których warto kupić dom w miejscowości Marki. Warto wymienić te najważniejsze.

Przede wszystkim trzeba podkreślić, że w Markach właśnie co chwilę pojawiają się nowe domy jednorodzinne, przez co każdy może bez problemu znaleźć dla siebie wymarzony. Bo każdy przecież ma indywidualne oczekiwania co do metrażu, standardu, położenia itd.

Choć miejscowość ta jest położona pod Warszawą, w żadnym stopniu nie utrudnia dojazdu do stolicy. Dobra komunikacja to jest jeden z powodów, dla których warto zainteresować się ofertą deweloperów, działających w tej miejscowości. Dobry dojazd do centrum Warszawy wynika chociażby z obwodnicy, którą zbudowano jakiś czas temu. Niezmotoryzowani mieszkańcy mogą zdecydować się na komunikację miejską. Do Warszawy można dostać się autobusem. Na mieszkańców czeka też dworzec PKP Zielonka. W każdym razie z codziennymi dojazdami nie będzie najmniejszego problemu.

Kolejnym powodem, dla którego warto zamieszkać w Markach, jest bogata infrastruktura. Kupując tam dom od dewelopera, można naprawdę wiele zyskać. Nie zapominajmy, że Marki to miasto, w którym znajdują się liczne butiki, punkty usługowe oraz lokale gastronomiczne. Na co dzień nie trzeba wybierać się do Warszawy, aby zrobić zakupy, czy skorzystać z konkretnych usług. Jest więc świetnym miejscem do zamieszkania da osób, które na przykład pracują w Warszawie, ale nie chcą mieszkać w tak dużym mieście. Na terenie miejscowości znajdują się również przedszkola, place zabaw i inne udogodnienia dla rodzin z dziećmi. Nie brakuje również obiektów rozrywkowych.

Nie zapominajmy, że w Markach jest mnóstwo terenów zielonych wraz ze ścieżkami spacerowymi i rowerowymi. W okolicy można też znaleźć punkt umożliwiający wypożyczenie roweru miejskiego. W pobliżu mieści się również Rezerwat Przyrody Bagno. W Markach jest przede wszystkim spokojnie. Dlatego ta lokalizacja jest świetnym wyborem dla osób poszukujących spokoju, ciszy, kontaktu z naturą. Dla osób, które chcą mieć własny kawałek zieleni.

Powodem, dla którego warto inwestować w domy deweloperskie w Markach, jest również sam atrakcyjny ich wybór. To tu właśnie działają znani deweloperzy, którzy od lat budują solidne domy jednorodzinne i szeregowe, cały czas podnosząc ich jakość i atrakcyjność całej inwestycji. Porównując oferty dostępne w Markach z ofertami na przykład dotyczącymi domów wybudowanych w różnych częściach Warszawy, to w tej pierwszej lokalizacji wydają się atrakcyjniejsze. Przede wszystkim pod kątem otoczenia.

 

Nowe domy szeregowe są lepszą opcją do zamieszkania, niż blok. Wynika to chociażby z dostępności terenu zielonego, kawałka własnej działki. Pytanie tylko, gdzie tych nieruchomości szukać? Czy iść z tym zamiarem do biura nieruchomości? A może bezpośrednio do dewelopera? Na pewno warto zacząć od internetu. W sieci co chwilę pojawiają się ogłoszenia dotyczące domów na sprzedaż. Wystukując odpowiednie hasło, na przykład domy Marki, można łatwo i szybko dotrzeć do ofert wielu deweloperów, w tym do ich stron i ofert. To najwygodniejszy sposób na rozeznanie się w temacie.

Deweloper chętnie opowie o swoich inwestycjach, zaprezentuje je i podpowie, które w sposób szczególny i dlaczego zasługują na uwagę. Wspomni również o formalnościach, jakie będzie trzeba załatwić, celem pozyskania jednego z takich domów.

Współcześnie rynek pierwotny pomimo licznych utrudnień i wysokich cen materiałów budowlanych oraz cen samej robocizny, rozwija się w zaskakującym tempie. To dobrze dla kupujących, którzy mają szasnę znaleźć dla siebie wymarzony dom w wymarzonej lokalizacji. Marki to świetna alternatywa dla zatłoczonej Warszawy. Dzięki dobrze obmyślonej infrastrukturze, dojazd do stolicy nie zajmuje dużo czasu. Można więc spokojnie pracować, a nawet uczyć się w tym mieście, a na popołudnie powracać do domu w Markach. Dojazd do tego miasteczka z Warszawy zwykle zajmuje znacznie mniej czasu, niż do niektórych dzielnic w samej stolicy. Warto w związku z tym poważnie zastanowić się nad inwestycją w solidny, bezpieczny i wymarzony dom poza Warszawą.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt