Nowe mieszkania Mińsk Mazowiecki

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)
Osiedle Nowomińskie

od 7 770 za m²

Osiedle Nowomińskie

Mińsk Mazowiecki, ul. Kazikowskiego
Termin oddania:

Gotowe

Liczba mieszkań:

188

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

29 - 130 m²

WesołoMi

od 6 600 za m²

WesołoMi

Mińsk Mazowiecki, Wesoła
Termin oddania:

III Kwartał 2023

Liczba mieszkań:

71

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

27 - 85 m²

Osiedle Pod Klonami IX

od 5 700 za m²

Osiedle Pod Klonami IX

, ul. Klonowa
Termin oddania:

Gotowe

Liczba mieszkań:

82

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

28 - 89 m²

Stacja Mińsk

od 6 800 za m²

Stacja Mińsk

Mińsk Mazowiecki, ul. Piłsudskiego
Termin oddania:

Gotowe

Liczba mieszkań:

119

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

31.28 - 86 m²

OFERTY ARCHIWALNE

Leśny Zakątek

od 6 400 za m²

Oferta archiwalna

Leśny Zakątek

Mińsk Mazowiecki, ul. Stankowizna
Termin oddania:

Gotowe

Liczba mieszkań:

226

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

37 - 80 m² m²

Dąbrówki 3

od 7 500 za m²

Oferta archiwalna

Dąbrówki 3

Mińsk Mazowiecki, ul. Dąbrówki
Termin oddania:

Gotowe

Liczba mieszkań:

27

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

46 - 107 m² m²

Nova Wesoła
Oferta archiwalna

Nova Wesoła

Mińsk Mazowiecki Nowe Miasto, ul. Wesoła
Termin oddania:

Gotowe

Liczba mieszkań:

99

Liczba pokoi:

3 - 4

Powierzchnia:

59 - 89 m² m²

Mińsk Mazowiecki to miasto w województwie mazowieckim, położone w dorzeczu Wisły. Na jego terenie znajduje się aż 13 pomników przyrody i są to głównie dęby. Wszystkie części miasta znajdują się w okolicy terenów zielonych. Tereny mieszkaniowe zajmują tu 30%. Co chwilę powstają nowe mieszkania, co świadczy o tym, że rynek nieruchomości rozwija się bardzo prężnie.

Nowe mieszkania w Mińsku Mazowieckim

W Mińsku Mazowieckim co roku do użytku oddawane są nowe mieszkania, a tereny niezamieszkałe zmieniają się w nowoczesne osiedla. Rynek nieruchomości w Mińsku Mazowieckim przeżywa prawdziwy rozkwit. Pojawiają się na nim mieszkania, które dają bezpieczeństwo, podnoszą jakość życia i gwarantują komfort. Bardzo dobre połączenie z Warszawą oraz niższe ceny nieruchomości powodują, że zainteresowanie mieszkaniami w Mińsku Mazowieckim jest coraz większe.

Na mieszkanie w Mińsku Mazowieckim decydują się osoby pracujące czy uczące się w stolicy. Jest to tańsza alternatywa. A ze względu na dobre połączenie, nie ma znaczenia, czy mieszkają w samej Warszawie, czy kawałek za miastem. Zresztą Mińsk Mazowiecki to też miejscowość, w której jest stały dostęp do wszystkiego, czego potrzeba do życia. Szkoły, przedszkola, żłobki, sklepy, firmy usługowe, opieka medyczna itd.

Nowe mieszkania w Mińsku Mazowieckim pojawiają się bardzo często, więc można spokojnie „upolować” dobrą ofertę. a oferty mieszkań znacznie się od siebie różnią, choć dziś raczej wszystkie wyróżniają się wysokim standardem. Zgodnie z oczekiwaniami klientów, proponowane są przede wszystkim mieszkania 3-pokojowe. Wokół budynków znajdują się zielone patia, place zabaw, a także lokale usługowe, w których można szybko i wygodnie załatwić najważniejsze sprawy.

Do poszczególnych mieszkań przynależą balkony i tarasy. Do części z nich prywatne ogródki. Teren wokół bloków jest zwykle ogrodzony i monitorowany, a do tego dobrze oświetlony, co zwiększa bezpieczeństwo mieszkańców, w szczególności tych najmłodszych. W budynku znajdują się podziemne miejsca parkingowe, choć te zwykle bywają również na zewnątrz. Pomysłowe rozplanowanie przestrzeni wpływa na wygodę i funkcjonalność.

W Mińsku Mazowieckim kupuje się mieszkania do własnego użytku i pod wynajem. Inwestycja w mieszkania w Mińsku Mazowieckim to korzyść od samego początku. Z biegiem lat mieszkania drożeją, więc na inwestycji tej na pewno nikt nie straci.

Mieszkania od dewelopera Mińsk Mazowiecki

Nowe mieszkania od dewelopera w Mińsku Mazowieckim zdobywają popularność z wielu powodów. Przede wszystkim lepiej kupić nowe mieszkanie i wykończyć je według uznania, niż używane, wymagające generalnego remontu. Mieszkania pochodzące z rynku pierwotnego są nowoczesne i bezpieczniejsze.

Obecnie w Mińsku Mazowieckim działa wielu deweloperów. Oferują nowoczesne mieszkania, które szybko znajdują nowych właścicieli. Praktycznie jeden przez drugiego prześcigają się w ofertach. Ze względu na konkurencje, kupujący mogą wynegocjować dobrą cenę mieszkania. A skoro o cenie mowa, to ile kosztuje mieszkanie w Mińsku Mazowieckim?

Mieszkanie Mińsk Mazowiecki cena

Ceny kształtują się na poziomie średnim, biorąc pod uwagę ceny mieszkań obowiązujące w całej Polsce. Wystarczy wpisać do wyszukiwarki internetowej hasło nowe mieszkania Mińsk Mazowiecki cena, aby sprawdzić aktualną stawkę. Obecnie metr kwadratowy kosztuje 5 837 zł. Co za tym idzie, przeciętna wartość mieszkania wynosi tylko 269 116 zł. Jak na tak bliską odległość od Warszawy, cena mieszkania jest naprawdę atrakcyjna.

W innych miastach również położonych w podobnej odległości od stolicy, ceny bywają zdecydowanie wyższe, nawet o drugie tyle. To powód, dla którego warto zainteresować się ofertami mieszkań w Mińsku Mazowieckim. Choć tak naprawdę bez względu na koszt mieszkania, warto poważnie zastanowić się nad zamieszkaniem tu na stałe.

Teraz w Mińsku Mazowieckim każdy ma szansę na wymarzone mieszkanie. Nie pozostaje więc nic innego, jak rozejrzeć się w aktualnych ofertach i wybrać tę najlepszą. Trzeba tylko zwrócić uwagę na dewelopera i warunki umowy.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt