Nowe mieszkania Września

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)
Osiedle Kutrzeby

od 6 530 za m²

Osiedle Kutrzeby

Września, ul. gen. Tadeusza Kutrzeby
Termin oddania:

II Kwartał 2024

Liczba mieszkań:

606

Liczba pokoi:

1 - 3

Powierzchnia:

40 - 70 m²

Nowe Centrum Września

od 5 500 za m²

Nowe Centrum Września

Września, ul. Daszyńskiego
Termin oddania:

Brak danych

Liczba mieszkań:

808

Liczba pokoi:

1 - 3

Powierzchnia:

32 - 62 m²

Apart Pilska 2

od 6 500 za m²

Apart Pilska 2

Września, ul. Pilska
Termin oddania:

III Kwartał 2023

Liczba mieszkań:

85

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

28 - 100 m²

Osiedle Gnieźnieńska

od 6 276 za m²

Osiedle Gnieźnieńska

Września, ul. Gnieźnieńska2 kw. 2025
Termin oddania:

II Kwartał 2025

Liczba mieszkań:

650

Liczba pokoi:

1 - 3

Powierzchnia:

35 - 66 m²

Apart Park Strzykały

od 6 800 za m²

Apart Park Strzykały

Września, Bronisławy Śmidowicz
Termin oddania:

Gotowe

Liczba mieszkań:

261

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

30 - 68 m²

OFERTY ARCHIWALNE

Osiedle Słowackiego
Oferta archiwalna

Osiedle Słowackiego

Września, Słowackiego 65-67
Termin oddania:

Gotowe

Liczba mieszkań:

310

Liczba pokoi:

1 - 3

Powierzchnia:

32.03 - 63.41 m² m²

Osiedle Starczanowskie

od 6 100 za m²

Oferta archiwalna

Osiedle Starczanowskie

Września, Starczanowo, ul. Świdurskiego
Termin oddania:

Gotowe

Liczba mieszkań:

121

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

33 - 81 m² m²

Są miasta w Polsce, w których warto zamieszkać bez najmniejszych wątpliwości. I jednym z nich jest Września. Dlaczego akurat tu? Powodów jest wiele. Zacznijmy więc od tego, że miasto jest położone w województwie wielkopolski, a więc można domyślać się, że gdzieś w okolicach Poznania. Do Poznania jest niecała godzina drogi autem. O połowę bliżej jest do Gniezna. Jednak nie tylko lokalizacja powinna motywować do zakupu mieszkania w tym mieście.

Nowe mieszkania – Września

We Wrześni buduje się przede wszystkim bloki mieszkalne. Nie są jednak zbyt obszerne i wysokie. U wielu deweloperów 4 piętra to jest max. Powstają więc osiedla o minimalistycznej architekturze. Przy projektowaniu obiektów uwzględniane są najnowsze standardy budowlane. Dotyczą one ekologiczności wykorzystanych materiałów, a także efektywności energetycznej.

Nowe mieszkania we Wrześni powstają w wielu lokalizacjach. Można spodziewać się ich w okolicach centrum, w północnej części miasta, a także na wschodzie Wrześni i na południu. Nie brakuje również nowych inwestycji na przedmieściach. Lokalizacja ma ogromne znaczenie nawet w tak niedużym mieście. Jednak musi być dostosowana do indywidualnych potrzeb i oczekiwań wszystkich przyszłych mieszkańców wybranego mieszkania.

Deweloperzy nowym mieszkańcom oferują liczne udogodnienia. Warto wspomnieć przede wszystkim o pomysłowo zagospodarowanym terenie wokół budynków. Zieleń, strefy wypoczynku, place zabawy dla dzieci, to tylko niektóre z rozwiązań, które przykuwają uwagę kupujących. Z kolei w samych budynkach są windy, a także pomieszczenia do przechowywania, czyli rowerownie, wózkownie i tak zwane komórki.

Budynki mieszkaniowe, w których znajdują się te mieszkania, są zazwyczaj ogrodzone i monitorowane. Parkingi są w podziemiach. Teren wokół budynków, jak i zresztą wnętrza również, są przystosowane do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych.

Same mieszkania we Wrześni są atrakcyjne. Duży na to wpływ ma sposób rozmieszczenia pomieszczeń oraz rozłożenie metrażu na poszczególne pomieszczenia. W każdym z tych mieszkań są balkony. Niektóre, te parterowe, mają też własne ogródki.

Cena mieszkań we Wrześni

Kupując mieszkanie we Wrześni, trzeba sprawdzić ceny. Za metr kwadratowy mieszkania w tym mieście płaci się teraz 5 849 zł. Teraz, bo za jakiś czas stawka może już nie być aktualna. Dlatego ważne jest, aby przed zakupem zorientować się, jaka jest cena rynkowa nowych mieszkań i nie dać się oszukać sprzedawcom. Za mieszkanie średniej wielkości trzeba zapłacić 367 000 zł.

Mieszkania we Wrześni – gdzie szukać ofert?

Niektórzy są bardzo podejrzliwi i ostrożni. Szczególnie gdy kupują mieszkanie. Zastanawiają się więc, gdzie szukać ofert, aby zbyt wiele nie zaryzykować tym zakupem. Otóż warto zacząć od internetu. Należy przejrzeć jak największa ilość aktualnych ofert nowych mieszkań. Trzeba je porównać, wziąć pod uwagę metraż, standard, lokalizację, a nawet dewelopera. Należy uwzględniać głównie oferty tych deweloperów, którzy cieszą się pozytywnymi opiniami klientów.

Szczegółowa analiza ofert pozwoli już mniej więcej wytypować konkretne mieszkania. Z pozyskania dodatkowych informacji, najlepiej udać się do biura osobiście. Tam należy nastawić się na dogłębniejszą rozmowę na temat wybranego mieszkania. Trzeba już wiedzieć, jakim kapitałem się dysponuje, mieć informacje na temat zdolności kredytowej itd. Warto też podjąć negocjację, która być może zakończy się zejściem z ceny o jakieś kilkanaście, a kto wie, może kilkadziesiąt tysięcy złoty. Wszystko zależy od rodzaju mieszkania, standardu.

Nowe oferty mieszkań we Wrześni pojawiają się co chwilę. Gdy tylko deweloper rozpoczyna pracę nad realizacją nowego projektu, w sieci pojawia się szczegółowa oferta. Jeśli tym razem nie pojawi się nic atrakcyjnego, być może za jakiś czas już takie mieszkanie będzie. Trzeba tylko na spokojnie ogłoszenia te przeglądać i to najlepiej regularnie, aby być na bieżąco i by po prostu ktoś inny nie wyprzedził z rezerwacją. W ogóle warto być zorientowanym i wiedzieć, co dzieje się na rynku nieruchomości w tym mieście i w innych również.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt