Nowe domy Wałbrzych

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)

Brak domów

Rynek pierwotny w Wałbrzychu

Wałbrzych to miasto położone na południowym zachodzie Polski. Zlokalizowane jest w województwie dolnośląskim, położone nad Pełcznicą. Miasto to głównie kojarzone jest z ośrodkiem przemysłowym, jednak z roku na rok jego atrakcyjność coraz bardziej wzrasta. Powoli, ale systematycznie rozwija się tu także rynek pierwotny. Z roku na rok przybywa coraz więcej inwestycji, nie tylko mieszkaniowych, ale domów jednorodzinnych. Powstają nowe domy jednorodzinne, segmenty, czy szeregówki.

Dużą zaletą tego typu inwestycji są przede wszystkim atrakcyjne ceny nieruchomości, w stosunku do innych polskich miast. Wałbrzych zapewnia coraz więcej możliwości rozwoju swoim mieszkańcom, a jednocześnie ceny są tu bardziej przystępne, niż chociażby w pobliskim Wrocławiu. Dlatego też, chociaż powoli, to jednak miasto systematycznie się rozrasta.

Domy deweloperskie w Wałbrzychu – standardy, udogodnienia

Powstające w Wałbrzychu nowe domy szeregowe, czy segmenty nie odbiegają standardami od tych budowanych w innych miastach. W Wałbrzychu powstają nowoczesne osiedla domów jednorodzinnych, które dopasowane są do aktualnych potrzeb nabywców. Przeważa budownictwo funkcjonalne i ergonomiczne, które świetnie wpasowuje się w klimat miasta. Przy tego typu inwestycjach poprowadzone są wszystkie media miejskie.

Nowe szeregówki są bardzo komfortowe, a ich estetyka jest przyjazna dla oka. Większość nowych budynków posiada parter, piętro, balkon, czy poddasze. Niektóre inwestycje są całkowicie ogrodzone, mają przyłączone prywatne ogródki. W wielu ofertach, klient może samodzielnie zdecydować, czy dom od dewelopera ma garaż w bryle budynku czy otwarte miejsce parkingowe. W większości inwestycji na sprzedaż deweloper dba o to, by do osiedla dojazd odbywał się drogą asfaltową. Ponadto większość ofert od dewelopera to kompletna infrastruktura, także z drogami wewnętrznymi, czy oświetleniem.

Zalety osiedli domów jednorodzinnych w Wałbrzychu

Osiedle domów jednorodzinnych to dobra propozycja dla osób, które poszukują praktycznych rozwiązań. Nie chcą rezygnować z życia w mieście oraz wszystkich korzyści, jakie są z tym związane, a jednocześnie pragną zachować prywatność oraz cieszyć się dużą przestrzenią i swobodą. Niska zabudowa jest szczególnie przyjazna dla rodzin z dziećmi. Zwykle tego typu inwestycje lokalizowane są w spokojnych okolicach, dzięki czemu można w różnorodny i aktywny sposób spędzać czas wolny.

Nowe segmenty w Wałbrzychu to także doskonała propozycja dla seniorów i singli. Zwłaszcza tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas wolny. Osiedla domów jednorodzinnych w Wałbrzychu zwykle zlokalizowane są w miejscach, które umożliwiają długie spacery, ale także wycieczki rowerowe, czy dowolne sporty na świeżym powietrzu.

Wśród ważnych zalet warto wymienić także atrakcyjne ceny tego typu nieruchomości. Nie tylko w stosunku do innych miast, ale także do cen mieszkań w Wałbrzychu. Metraż domów jednorodzinnych jest zdecydowanie większy, a ceny za segment czy dom są nierzadko niewiele większe od cen mieszkań w Wałbrzychu.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt