Nowe mieszkania Słubice

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)

Brak Inwestycji

Nowe mieszkania w Słubicach – Rynek pierwotny

Słubice są miastem, które liczy około 17 tys. mieszkańców. To aglomeracja położona w obrębie Lubuskiego Przełomu Odry. Powstające tam nowe inwestycje deweloperskie, wzbudzają duże zainteresowanie wielu młodych osób, marzących o posiadaniu własnego M. Od kilku lat słubicki rynek pierwotny rozkwita, ponieważ pojawiają się na nim coraz bardziej atrakcyjne oferty, dotyczące mieszkań deweloperskich, budowanych w południowej i północnej części miasta. Niektóre z nowo powstałych osiedli są zlokalizowane na terenach, należących niegdyś do zlikwidowanych już zakładów przemysłowych. Nowe mieszkania w Słubicach to także doskonała propozycja dla osób, które poszukują nieruchomości, znajdujących się na osiedlach przystosowanych do potrzeb ludzi starszych i niepełnosprawnych. Warto sprawdzić, czy firma oferująca mieszkania deweloperskie, prowadzi swoje inwestycje na mocy ustawy z dnia 16 września 2011 r. o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego. Tylko sprawdzone i uczciwe inwestycje deweloperskie w Słubicach, są gwarancją pełnej ochrony środków wpłacanych przez potencjalnych nabywców tych nieruchomości.

Nowoczesne inwestycje deweloperskie w mieście Słubice

Komfortowe mieszkania deweloperskie w Słubicach zostały zaprojektowane zgodnie z nowoczesnymi technologiami. Zabudowa osiedli wyróżnia się odpowiednim rozplanowaniem budynków wielorodzinnych – kondygnacyjnych, wyposażonych w cichobieżne windy, garaże, komórki lokatorskie, a także szerokie klatki schodowe. Udogodnieniem dla osób, które są zainteresowane nowym mieszkaniem w Słubicach, są budynki wyposażone w dodatkowe pomieszczenia na rowery oraz wózki dziecięce. Mieszkania od dewelopera, które dostępne są w Słubicach, przystosowano do potrzeb osób niepełnosprawnych- podjazdy dla wózków, szerokie windy i klatki schodowe. Większość budynków wyposażona jest w kotłownie gazowe, które dostarczają przyszłym mieszkańcom energię cieplną i wodę użytkową w cenie dużo niższej od obowiązującej u miejskich dostawców. Znajdujące się w ofercie uczciwych deweloperów nowe mieszkanie w Słubicach może być wyposażone w garaż oraz bezpłatne miejsce parkingowe. Warto pamiętać, by zgłosić do dewelopera chęć dostępu do powyższych udogodnień w etapie ustalania warunków umowy.

Dlaczego warto wybrać nowe mieszkanie w Słubicach?

Osoby, które planują kupno mieszkania deweloperskiego w Słubicach, gdzie powstają nowe inwestycje, mogą z łatwością sprawdzić każdą nieruchomość, która jest przedmiotem ich zainteresowania. Na stronach internetowych znanych i cenionych firm deweloperskich, działających w mieście Słubice, znaleźć można wszystkie potrzebne informacje. Każdy z uczciwych deweloperów, działających w Słubicach, podaje do wiadomości publicznej informacje o planowanych, rozpoczętych i zakończonych inwestycjach wraz z dokładnym przedstawieniem ich zakresu. Wszystkie nowe inwestycje w Słubicach, które są realizowane przez renomowane firmy deweloperskie, objęte są specjalną ustawą. W myśl jej postanowień potencjalny nabywca ma prawo zerwać umowę z konkretną firmą deweloperską, bez ponoszenia z tego tytułu jakichkolwiek konsekwencji prawnych lub finansowych.

Co wyróżnia słubicki rynek pierwotny?

Wiele osób obawia się, że deweloperzy, działający w mniejszych miastach, takich jak Słubice, nie dotrzymują terminu realizacji prac, zmieniają, zaplanowany wcześniej, wygląd osiedla lub też nie dbają o estetyczne wykończenie mieszkań pod klucz. Sposobem na sprawdzenie wiarygodności i uczciwości dewelopera, który oferuje nowe mieszkanie, jest dokładne zapoznanie się z jego prospektem, jak również zebranie informacji o wybranej firmie, zajmującej się budownictwem mieszkaniowym w danej lokalizacji. Rynek pierwotny w Słubicach wyróżnia się tym, iż wielu deweloperów już w początkowym etapie współpracy z klientami, przedstawia im dokładny prospekt oferty, jak również informuje o szczegółach prowadzonej inwestycji. Nowe mieszkanie Słubicach, które znajduje się na nowym osiedlu, może być zaprojektowane i wykończone pod klucz, zgodnie z indywidualnymi wymaganiami każdego klienta. Wielu deweloperów prowadzących swoją działalność w Słubicach, dopuszcza możliwość łączenia kilku mieszkań w jedno. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na zakupie studia lub apartamentu o bardzo dużym metrażu.

Jakie jest usytuowanie osiedli w Słubicach, na których znajdują się mieszkania od dewelopera?

Planowane, jak i wybudowane już, nowe mieszkania w Słubicach, to oferta skierowana dla osób samotnych, par, a także rodzin wielodzietnych. Deweloperzy, którzy oferują nowe mieszkania na sprzedaż, zadbali o to, aby znajdowały się one w nowoczesnych i funkcjonalnie zaprojektowanych osiedlach, usytuowanych w niewielkiej odległości od centrum miasta. W większości projektów, proponowanych przez znanych, słubickich deweloperów, pojawia się zabudowa mieszkalna, obok której znajdują się place zabaw dla dzieci, sklepy wielobranżowe, a także placówki edukacyjne, żłobki i przychodnie lekarskie. Osiedla, na których powstają nowe mieszkania na sprzedaż w Słubicach, są dobrze skomunikowane z centrum miasta dzięki sieci połączeń linii autobusowych. Wybierając nowe mieszkania od dewelopera w Słubicach, warto przygotować listę swoich niezbędnych wymagań.

 

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt