Nowe domy Kalisz

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)

Brak domów

Rynek pierwotny w Kaliszu – szybka analiza rynku

Kalisz to drugi, co do wielkości ośrodek województwa wielkopolskiego, położony na Wysoczyźnie Kaliskiej, nad Prosną, u ujścia Swędrni. Miasto zapewnia bardzo dobre warunki do życia codziennego, przez co rynek pierwotny ma się tu naprawdę dobrze. Miasto stanowi przede wszystkim ważny ośrodek kulturalny. W Kaliszu działają teatry, muzea, galerie sztuki. Gospodarka ma się tu całkiem nieźle, stopa bezrobocia jest naprawdę niska, a pensje (biorąc pod uwagę koszty utrzymania w mieście) są na całkiem przyzwoitym poziomie. Dlatego też z roku na rok przybywa osób, które pragną na stałe osiąść w Kaliszu.

Deweloperzy starają się sprostać potrzebom współczesnych klientów. Dlatego też w ostatnich latach coraz częściej stawia się na projekty domów jednorodzinnych. Wiele osób rezygnuje, bowiem z mieszkania w bloku na rzecz większej przestrzeni, spokoju oraz bliższego sąsiedztwa natury.

Domy deweloperskie w Kaliszu – tak budują deweloperzy

Nowe segmenty, nowe szeregówki budowane w Kaliszu utrzymane są w nowoczesnym stylu, wpisują się w architektoniczne trendy. Nowe domy jednorodzinne to przede wszystkim prostota i funkcjonalność. Często są to proste budynki dwupiętrowe z garażem w bryle budynku. Spotkać można też inwestycje parterowe z miejscami naziemnymi parkingowymi.

Nowe domy na sprzedaż są przestronne i zaprojektowane tak, by codzienne życie w nich było komfortowe. Oczywiście inwestorzy dbają także o estetykę budynków. Mają one spójny charakter, unika się nadmiaru form, bryły są lekkie i spójne.

Osiedle domów jednorodzinnych w Kaliszu – przestrzeń sprzyjająca wypoczynkowi

Nowe domy szeregowe w Kaliszu to propozycja dla osób, które poszukują wygodnych i komfortowych warunków do życia. Inwestorzy starają się, by przestrzeń (zarówno na zewnątrz, jak i w środku) była zaprojektowana tak, by dostarczała jak najlepszych warunków. Powstają, więc oferty z przestronnymi ogrodami, które można dowolnie zaaranżować i podzielić na różnorodne strefy wypoczynku.

Co więcej, niemal każdy deweloper dba także o to, by osiedla były odpowiednio zabezpieczone. Coraz częściej powstają, więc osiedla w całości ogrodzone. Co sprzyja bezpiecznemu wypoczynkowi zarówno dorosłych, jak i dzieci. Inwestorzy zapewniają też liczne przestrzenie dodatkowe, takie jak balkony i tarasy.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt