Opolskie

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)
Zacisze Wschodnie

od 4 398 za m²

Zacisze Wschodnie

Namysłów, ul. Wschodnia
Termin oddania:

II Kwartał 2022

Liczba domów:

9

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia:

133 m²

Nowe Horyzonty

od 5 872 za m²

Nowe Horyzonty

Opole, Grudzice, ul. Kazimierza Wierzyńskiego 20-44
Termin oddania:

02.04.2020

Liczba domów:

26

Liczba pokoi:

4 - 4

Powierzchnia:

110.7 - 110.7 m²

Inwestycje deweloperskie to nie tylko tworzenie nowych mieszkań w budynkach wielorodzinnych, ale również konieczność zbudowania domów jednorodzinnych, lub też często wzajem budowie szeregowej. Przy wielu osiedlach, w których powstają wieżowce, lub też wielopiętrowe budynki, powstają też zazwyczaj niewielkie osiedla budynków szeregowych i tak też dzieje się w województwie opolskim. Mamy tutaj do dyspozycji takie miasta jak Opole, Nysa, Kluczbork, czy Namysłów. Miejsc, gdzie powstają nowe domy jest zdecydowanie więcej i często może być to inwestycja prywatna, ale zazwyczaj podejmuje ją deweloper. W poniższym rankingu wskażemy miejsca w których możemy dzisiaj nabyć świetne miejsce na zamieszkanie.

Domy dostępne w województwie opolskim

Województwo opolskie to bardzo rozchwytywane miejsce, szczególnie pod kątem budowania nieruchomości. Powstają tutaj nowe domy, szczególnie w Opolu, które jest głównym miejscem tego regionu. Tutaj spotkamy nowe segmenty budowane w formie szeregowej, które są kupowane przez zainteresowane osoby, chwalące sobie obecność sąsiadów po drugiej stronie ściany. Ale znajdziemy również osiedle domów jednorodzinnych w wielu dzielnicach Opola i innych miastach które towarzyszą temu regionowi, jak chociażby Nysa, Prudnik, Kędzierzyn-Koźle czy Kluczbork. Musimy mieć świadomość że rynek nieruchomości w Polsce jest dziś bardzo mocno rozwinięty i praktycznie w każdym mieście znajdziemy powstające nowe inwestycje deweloperskie, a wśród nich będą widniały nowe domy jednorodzinne, byś coraz częściej przenosimy się na taki styl mieszkania, ponieważ chcemy mieć kawałek ziemi wokół swojego domu. Dziś warto odwiedzić województwo opolskie i zweryfikować nowe domy szeregowe powstający na obrzeżach miast, ale tak żebyś w miasteczkach gminnych, gdzie deweloper bez problemu może dzisiaj inwestować w grunty pod zabudowę. Opole zapewnia nam nowe osiedle domków jednorodzinnych na osiedlu 25-lecia, które budowane jest dziś na jego obrzeżach, ale także znajdziemy swoje miejsce w dzielnicy Półwieś, gdzie również nowe domy szeregowe zastępują dostępny wcześniej tam krajobraz.

Ceny domów w województwie opolskim

Rynek deweloperski w województwie opolskim jest może mniej rozwinięty niż w innych województwach, ale również i tutaj znajdziemy ciekawe inwestycje, po której możemy sięgnąć. W Opolu powstaje Osiedle Róży wiatrów, znajdujące się blisko osiedla 25-lecia i są to zabudowy szeregowe. Są to typowe budynki w postaci apartamentów dwupoziomowych, które już niebawem będą wystawione na sprzedaż. Cena takiego domu to około 8 000 zł za metr kwadratowy, a jeśli byśmy chcieli poszukać czegoś bliżej centrum, możemy spodziewać się nawet 10 000 zł za metr kwadratowy. Ceny w województwie opolskim są bardzo podobne, zatem nie musimy się obawiać, że rynek ten będzie różnorodny. Warto jednak poszukać argumentów, które pozwolą nam na wybór tego miejsca do zamieszkania, a na pewno będzie to też kwestia ukształtowania terenu, dostępnych krajobrazów i oczywiście ceny dostępnych tam nieruchomości.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt