Nowe mieszkania Pisz

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)
Kwiatowa

od 5 700 za m²

Kwiatowa

Termin oddania:

1 kw. 2023

Liczba mieszkań:

42

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

33 - 77 m²

Zapach Lasu

Zapach Lasu

Termin oddania:

Gotowe

Liczba mieszkań:

78

Liczba pokoi:

1 - 2

Powierzchnia:

27 - 32 m²

Osiedle Witosa

od 6 290 za m²

Osiedle Witosa

Termin oddania:

Gotowe

Liczba mieszkań:

60

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

44 - 68 m²

Koncept House

Koncept House

Termin oddania:

4 kw. 2022

Liczba mieszkań:

37

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

35 - 105 m²

Osiedle Radosne

Osiedle Radosne

Termin oddania:

3 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

63

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

34 - 74 m²

Pisz – jak znaleźć tu dobre mieszkanie?

Poszukiwania mieszkania, w którym nabywca zechce spędzić resztę życia, nie należy do najłatwiejszych. Dużo zależy od inwestora – między innymi to, jaka będzie jakość nieruchomości, jakie udogodnienia oraz oczywiście jaka cena. Szukać można wszędzie – pośród znajomych, którzy mają już doświadczenie w zakupie mieszkania od dewelopera, w internecie, w prasie, a nawet widząc gdzieś przypadkowo reklamę na mieście. Nie ma jednej słusznej drogi, ale o jednym trzeba pamiętać. Przed zainwestowaniem swoich oszczędności konieczne jest skontrolowanie wiarygodności osoby, z którą podpisuje się umowę deweloperską. Mile widziany jest również wgląd do portfolio z poprzednimi realizacjami – to dużo mówi o deweloperze i jego usługach. A jak wygląda sytuacja na rynku deweloperskim w Piszu?

Nowe inwestycje w Piszu – jest ich coraz więcej

Choć w Piszu rzeczywiście jest coraz więcej nowych inwestycji, to nadal znajdzie się tu zajęcie dla osoby, jaką jest dobry deweloper. Pisz ciągle ma zapotrzebowanie na rynek pierwotny, a mieszkania, które się pojawiają na sprzedaż, szybko zostają zarezerwowane. Dlaczego tak się dzieje? Prawdopodobnie główną zaletą jest po prostu lokalizacja, w której aż chce się zamieszkać.

Pisz – malownicza lokalizacja do zamieszkania

Nie wiesz jeszcze, w którym rejonie Polski chcesz osiąść? Jest dużo takich osób, które nie są jeszcze zdecydowane na konkretne miejsce i po prostu poszukują, przeglądając nowe inwestycje w różnych lokalizacjach. Powinni zwrócić uwagę na Pisz. Tutaj rynek pierwotny powoli rozkwita, a okolica jest niesamowita. Mazurskie krajobrazy są dodatkowym atutem tej lokalizacji, wie o tym każdy rozwijający się tu deweloper. Pisz wyróżnia się kilkoma zabytkowymi miejscami, ale nie jest miejscowością typowo turystyczną.

Sprawdź nowe inwestycje w Piszu

Udało ci się wybrać dewelopera działającego na terenie Piszu? To świetnie, ale nie spoczywaj na laurach. Sprawdź go dokładnie. Porównaj ceny z konkurencją. Dowiedz się, jakie nowe inwestycje realizował wcześniej. Gdy uda ci się zarezerwować nieruchomość, przed ostatecznym odebraniem kluczy, skontroluj, czy inwestycja jest kompletna. Czy standard deweloperski zawiera wszystkie obiecane elementy? Czy winda jest sprawna, a plac zabaw dostosowany do dzieci w różnym wieku? Nowe inwestycje w Piszu jeszcze nikogo nie zawiodły, ale zawsze warto trzymać rękę na pulsie.

Pisz – na jakie mieszkanie można tutaj liczyć?

W Piszu dostępne są różnorodne mieszkania. Najczęściej te w standardzie deweloperskim są dostosowane do wykończenia zaraz po odebraniu kluczy przez nowych właścicieli. Ich jakość nie pozostawia wiele do życzenia – wszystko wykonane jest na najwyższym poziomie. Zarówno instalacje, jak i montaż okien, czy drzwi. Swoją drogą na nowoczesnych osiedlach w Piszu każdy mieszkaniec może liczyć na dźwiękoszczelne szyby w oknach i drzwi wejściowe z systemami antywłamaniowymi. To gwarancja komfortu i poczucia bezpieczeństwa, a przecież o to chodzi we własnym M.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt