Nowe domy Opole

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)
Nowe Horyzonty

od 5 872 za m²

Nowe Horyzonty

Opole, Grudzice, ul. Kazimierza Wierzyńskiego 20-44
Termin oddania:

02.04.2020

Powierzchnia:

110.7 - 110.7 m²

Liczba pokoi:

4 - 4

Zobacz inwestycję

Opole – charakterystyka rynku pierwotnego

Opole, czyli stolica województwa opolskiego, to najstarszych miast w Polsce. Zlokalizowane jest południowo-zachodniej Polsce, w dolinie rzeki Odry, ale też w dolinach mniejszych cieków. Jest to stosunkowo duże miasto, które stwarza całkiem dogodne warunki do codziennego życia. Jest to przede wszystkim ośrodek gospodarczy, naukowy i kulturalny. Dlatego też w rynek pierwotny nieruchomości rozwija się tu całkiem dynamicznie, a deweloperzy mają pełne ręce pracy. Co istotne powstają nie tylko inwestycje mieszkaniowe, ale coraz zauważalny jest wzrost projektów domów jednorodzinnych.

W obecnych ofertach dominują przede wszystkim zabudowy bliźniaczej. W Opolu powstają nowe segmenty i nowe szeregówki, które nie odbiegają jakością i standardem od innych nieruchomości w polskich miastach. Oferta jest dość różnorodna, dopasowana do wielu klientów. Na rynku pierwotnym domów jednorodzinnych w Opolu można znaleźć zarówno domy o podwyższonym standardzie, dla najbardziej wymagających klientów, jak i takie, które spełniają oczekiwania innych kupujących.

Warto podkreślić także fakt, że ceny domów jednorodzinnych w tym mieście są dość atrakcyjne, biorąc pod uwagę szalejące stawki w innych dużych polskich miastach, takich jak Warszawa, Kraków, czy Wrocław.

Nowe domy jednorodzinne – jakie nieruchomości sprzedawane są w stolicy województwa opolskiego?

Nowe domy na sprzedaż mają przede wszystkim spełniać oczekiwania współczesnego nabywcy. Coraz więcej osób stawia na funkcjonalność i dobre wykorzystanie przestrzeni. Dlatego też dom od dewelopera ma być jak najbardziej użyteczny, zapewniać możliwość komfortowego umeblowania, ale i stosunkowo swobodną przestrzeń do codziennego życia.

Deweloperzy działający w Opolu stawiają przede wszystkim na względy praktyczne. Bryły domów jednorodzinnych są proste, o minimalnej ilości elementów. Dzięki czemu niemal każde osiedle domów jednorodzinnych wygląda estetycznie i harmonijnie. Inwestorzy unikają krzykliwych kolorów i nadmiernych zdobień. Takie rozwiązania, choć mało oryginalne mają dużo zalet. Przede wszystkim dobrze wpisują się w wielkomiejski klimat, ale też sprzyjają także odpoczynkowi w ogrodzie, nie męczą wzroku, nie rozpraszają uwagi, dzięki czemu można skupić się na relaksie.

Do każdego domu przypisane jest miejsce parkingowe lub garaż. Niemal każdy deweloper stara się także dbać o inne elementy, takie jak drogi dojazdowe do posesji, terasy, czy ogrodzenie całkowite.

Domy deweloperskie w Opolu – dlaczego warto?

Dom od dewelopera w Opolu to doskonała propozycja dla osób, które chcą mieszkać blisko miasta, a jednocześnie marzą o dużej swobodzie, prywatności oraz kameralnym otoczeniu. Nowe domy szeregowe w Opolu bardzo często lokalizowane są w takich miejscach, by mogły zapewnić mieszkańcom nie tylko spokojny cichy wypoczynek, ale także kontakt z naturą.

W takich warunkach wypoczywa się po ciężkim dniu pracy dużo bardziej efektywnie, niż w mieszkaniu w bloku. Dużym atutem jest w tym wypadku także swobodny dostęp do ogrodu, w którym można spędzać kreatywnie czas wolny, samemu bądź z rodziną czy ze znajomymi.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt