Nowe mieszkania Tarnobrzeg

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)

Brak Inwestycji

OFERTY ARCHIWALNE

Nova Targowa budynek B
Oferta archiwalna

Nova Targowa budynek B

Tarnobrzeg, ul. Targowa
Termin oddania:

Gotowe

Liczba mieszkań:

75

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

34.13 - 81.85 m² m²

Nowe mieszkania w Tarnobrzegu – Rynek pierwotny

Interesują cię nowe mieszkania w Tarnobrzegu? Chcesz właśnie tutaj kupić swoje „M”? Zanim jednak podejmiesz ostateczną decyzję, sprawdź, czy deweloper, od którego chcesz kupić nowe mieszkanie, jest rzeczywiście wiarygodnym partnerem w interesach. Chociaż od kilku lat obowiązuje tzw. Ustawa deweloperska, która ma na celu chronić nabywców lokali mieszkalnych, to jednak nadal zdarzają się problemy. Na co warto zwrócić uwagę, poszukując mieszkania od dewelopera w Tarnobrzegu?

Doświadczenie – wybierz sprawdzonego dewelopera w Tarnobrzegu

Tarnobrzeg to miasto położone w województwie podkarpackim, w którym mieszka około 46 tysięcy osób. Także tutaj prężnie rozwija się rynek pierwotny nieruchomości. Nowe mieszkania na sprzedaż w Tarnobrzegu to szeroka gama propozycji, które mogą zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.
Działający tutaj deweloperzy oferujący nowe inwestycje w Tarnobrzegu to również doświadczone firmy, które posiadają nie tylko wieloletnią praktykę w branży, ale też szereg zakończonych z powodzeniem przedsięwzięć. Właśnie takiego dewelopera warto poszukiwać – jego doświadczenie jest gwarancją, że prowadzone przez niego nowe inwestycje będą wyróżniały się nie tylko najlepszą jakością, lecz również bezpieczeństwem. Taki deweloper posiada bowiem niezbędne zaplecze techniczne i finansowe do realizacji inwestycji spełniających najwyższe standardy.

Oferta – mieszkania deweloperskie w Tarnobrzegu dla każdego klienta

Korzystna oferta buduje wiarygodność dewelopera – atrakcyjna lokalizacja, zróżnicowane lokale do wyboru, a także dodatkowe usługi przekładają się na satysfakcję klientów.
Nowe inwestycje deweloperskie w Tarnobrzegu realizowane są w dogodnych lokalizacjach – blisko centrum miasta i najważniejszych arterii komunikacyjnych, niedaleko kluczowych punktów jak sklepy, szkoły, przedszkola, dzięki czemu zapewniają maksymalny komfort każdego dnia.
Nowe mieszkania znajdujące się w Tarnobrzegu to zarówno niewielkie kawalerki, które chętnie wybierane są nie tylko przez singli, ale również przez inwestorów, jak i mieszkania deweloperskie o większym metrażu, które z powodzeniem mogą spełnić wymagania rodzin oraz osób szukających przestronnych apartamentów.
Klienci, którym zależy na tym, aby odebrać wykończone już nowe mieszkanie w Tarnobrzegu, powinni sprawdzić, czy deweloper oferuje standard „pod klucz”. W takiej sytuacji wystarczy tylko wybrać materiały z zaprezentowanego katalogu – bez potrzeby poszukiwania ekipy wykończeniowej, zamawiania potrzebnych artykułów, a także tracenia czasu i nerwów.

Prospekt informacyjny – obowiązkowy do każdego mieszkania od dewelopera w Tarnobrzegu

Aktualnie wszystkie inwestycje deweloperskie muszą posiadać własne prospekty informacyjne. Obowiązek ich przygotowania wprowadziła Ustawy z dnia 16 września 2011 r. o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego, czyli tzw. Ustawa deweloperska.
Prospekt informacyjny składa się z dwóch części – ogólnej dotyczącej całej inwestycji oraz indywidualnej, która odnosi się do konkretnego mieszkania na sprzedaż. Z części ogólnej można dowiedzieć się z niego między innymi, jakie jest dotychczasowe doświadczenie dewelopera, jakie są obciążenia hipoteczne nieruchomości w księdze wieczystej, jaki jest plan zagospodarowania przestrzennego okolicznych działek, kiedy nastąpi przeniesienie prawa własności, jak wygląda harmonogram budowy. Z kolei część indywidualna bliżej prezentuje mieszkania od dewelopera, a dokładnie konkretne mieszkanie, którego dotyczy sprzedaż. To w niej można znaleźć dane o metrażu, standardzie wykończenia, doprowadzonych mediach, rzuty kondygnacji. Prospekt włącza też wzór umowy deweloperskiej.
Warto wskazać, że w przypadku nieprawdziwych danych w prospekcie kupujący ma prawo do odstąpienia od umowy, a także do ubiegania się o odszkodowanie. Deweloper z kolei naraża się na odpowiedzialność karną. Zatem prospekt informacyjny to obowiązkowa lektura przed zdecydowaniem się na zawarcie umowy z deweloperem.

Opinie – sprawdź, co sądzą o deweloperze w Tarnobrzegu jego klienci

Chociaż rynek pierwotny w Tarnobrzegu nie jest tak bardzo rozbudowany, jak w przypadku największych miast w kraju, to jednak także działa tu szereg firm deweloperskich. Aby mieć pewność wyboru najlepszej oferty na mieszkania w Tarnobrzegu, warto poświęcić czas na sprawdzenie opinii o poszczególnych deweloperach.
Opinie te można znaleźć obecnie bez problemu w internecie. Wpisanie do wyszukiwarki internetowej nazwy firmy deweloperskiej może pomóc w zapoznaniu się z opiniami klientów, a wtedy, gdy są one negatywne, może ustrzec przed popełnieniem poważnego błędu.

Podsumowując, mieszkania deweloperskie w Tarnobrzegu to szeroka gama atrakcyjnych nieruchomości do wyboru, spośród których każdy klient może wybrać dla siebie taką, która spełni jego wymagania. Podjęcie ostatecznej decyzji powinno być jednak zawsze poprzedzone dokładną analizą wiarygodności dewelopera. Zakup nieruchomości to poważna decyzja, dlatego nie warto wtedy ryzykować swoim majątkiem, zawierając umowę z niesprawdzoną firmą deweloperską.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt